Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Hoagirl, Módosítva: 2015. május 2.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

dorcus89

2014. április 10.

Az utóbbi idők abszolút kedvence nálam. Már két barátnőmre is átragasztottam a rajongásom. Több színben is lecsaptam rá a dm-es leárazáson. Gyönyörűen pigmentáltak a színek, és szép mattra szárad és hihetetlenül tartós. 4-5 órát is lazán kibír ivással együtt, egyedül az evést-szalvétázást nem bírja ki, de ez abszolút elfogadható. Nagyon könnyű felvinni, menet közbe is sima ügy, nagyon jó az állaga nem folyik, nem az a tipikus szájfény állag. Rosszat nem tudok róla mondani, abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

_-Mia-_

2014. április 1.

A limitált Retro Glam kollekcióban újra kiadják a 45H és az 53M árnyalatokat, így szereztem meg én is a pirosat. Szuper finish, telt szín, és tetszik hogy nem érzem mégsem szárít :) Az már kevésbé, hogy mindent összemaszatolok, mert nem érzem hogy rajtam van :D És az evést nem bírja: az ajkaim belsejéről gyorsan leoldódik, de szerencsére nem kontúrosan, csak ahol a kanál csuszkolja. Összességében 4es, mert lehetne tartósabb.... a szín, na az mesés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

svivko

2014. március 16.

Sajnos már nagyon kevés helyen láttam a kis kosárkákban, de a matt-lovereknek, és aki megtalálja nagyon ajánlom a megvételét!
Intenzív szín, nem zavaró viselés (értsd: nem érzed annyira, hogy van valami plusz matt réteg az ajkadon), és viszonylag hosszan tartó fedés ~ 2-3 óra kopás nélkül ( evés nélkül).
Felvitele egyszerű, szerencsére az applikátor is megfelelő a precíz körvonalak megrajzolásához, de ecsettel is könnyen megszelídül.
Körülbelül 5-10p után bemattul, és utána se puszi, se pohár nem fog ki rajta. (Nem a vad smárolásra gondolok puszi alatt! :) )
Engem nem szárított, pedig alap nélkül is hordtam, és ha valaki nem szereti a matt finish-t, felvitel előtt egy réteg ajakápolót felvisz, és nem fog annyira elfénytelenedni a festék. (lásd: sminkek fül, 3. smink).
Arról nem is beszélve,hogy ilyen mesés színekben volt kapható, mint az 54L ( http://t7.hu/15yx - én emiatt a swatch miatt vettem meg, gyönyörű a szín is, meg a csőr is :) ), de itt van az összestöbbiről egy-egy színminta :http://t7.hu/15z3 .
Kb 500 Ft körüli áron lehet még kapni Dm kiárusító kosárkájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

Kb 500 Ft körüli áron lehet még kapni Dm kiárusító kosárkájában.

KisKormos

2014. március 16.

Leértékelten vettem meg és imádom! Tartós, erősen pigmentált. Csak kár hogy kifutó termék és vonalkód hiányában nem tudtam minden kiválasztott színt elvinni....:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

rekag

2014. február 7.

56K árnyalatot vettem meg még ősszel és azóta is lelkesen használom. Ha rendesen aláhidratálok akkor nem szárít, egyébként igen. Gyönyörű rózsaszín árnyalat, ősszel sokszor használtam, most télen inkább a nude árnyalatok vannak előnyben. De tavasszal újra a táskám lakója lesz. :) Egyébként meglepően tartós, talán csak az evés az ami nem teszi neki jót. Nem szárad rá az ajkakra, mint a legtöbb tartós rúzs, úgyhogy ezért megérdemelné a 6. csillagot is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.

dobolank

Korcsoport: >54
2013. december 26.

Jól pigmentált, de nekem így télen szörnyen szárít. Félreteszem nyárra, mert ettől eltekintve szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 26.

chocomanic

2013. október 31.

tartós, erősen pigmentált, szép árnyalatok! leértékelve jutottam hozzájuk, 4 színben is vettem! megéri az árát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

sieszter

2013. október 8.

Mostanában nem sok mindenkit lehet matt szájjal látni, szerintem ilyen rúzst használni elég egyedi ízlésre vall. Finom karamellízű, és tartós is. Én egy barnás színűt vettem féláron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

Battike

2013. szeptember 18.

Nagyon jó kis rúzs, tartós, nem szárít, szép a színe! Persze ahogy elnézem ezt is ki fogják vonni a forgalomból, mint ahogy mindent ami nekem bejön :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

TolnaiAna

2013. szeptember 7.

Leértékelve vettem, miután barátnőmét kipróbáltam. A színe csodálatos, az állaga jó és nagyon tartós. Kibírt egy klassz bulizós estét is. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.