Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Hoagirl, Módosítva: 2015. május 2.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

jadviga86

2013. április 19.

Először az 53M-est vettem meg, aztán másnap 1 árnyalat kivételével az összeset. Mind fantasztikus. Ilyen tartós ajakra való termékem még sosem volt. Akár 4-5 órát is ott marad a számon a szín. Inni nyugodtan lehet vele, evésnél persze kopik, de teljesen egyenletesen, és még akkor sem tűnik el teljesen. Ami még nagyon jó benne, hogy olyan hatása van az ajkamon, mintha az lenne a természetes színe a számnak. Szuper! Az pedig egy nagy-nagy félrefordítás, hogy ez egy ajakápoló krém lenne. Nem, ez egy krém alapú szájrúzs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

lokodilaura

2013. március 12.

imádok a DM akciós kosárkáiban turkálni-keresgélni, és hát ennek a 95M árnyalatát találtam legutóbb kevesebb, mint 200FT-ért. a szín egy barna alapú nude, de nagyon természetes az én hófehér bőrömön is. viszonylag tartós, egyenletesen kopik, az illata pedig isteni, engem a kakaóra emlékeztet. egyelőre nagyon tetszik :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Lotheg

2013. március 1.

Én imádom, egy youtubos videó hatására vettem meg, és ez vikt anit kerestem világéletemben... Hétköznapra szerintem ez a legjobb... Rúzs az túl sok, a szájfény meg nem tudom hát nem rosszak de én nem vagyok szájfény rajongó, így van egy-két darabom... az is natur aztén ezmiatt nem a legtartósabb ugye.... Hát ez nem natúr de nem tud érdekelni, mert erre vágytam mindig is, hogy úgy tűnjön minth a szám maga olyan színű lenne és a rúzsok ezt nem adják meg még a mattok sem :) ... még kontúrceruzékat használok hasonló célokra mint amit ez tud ... de ez lekörözi... vistzint ceruzából van natur is .... :I ... nah mindegy viszont tartós, evést is bír, persze kopik, de nem azonnal szépen egyenletesen és alig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Hoagirl

2013. február 19.

Nekem szintén az 53M árnyalat van meg, én Glamour kuponnal vettem meg 50% kedvezménnyel, így azért nem viselt meg annyira az ára, de teljes összeget biztos hogy nem fizettem volna érte. Valóban csak hidratált ajkakon mutat szépen ez a matt finisű ajakápoló krém (ez van ráírva :) ), viszont szerintem ez úgy általában elmondható a rúzsfélék családjáról... A színét én imádom, olyan kis természetes, de mégis lehet látni hogy viselsz valamit az ajkadon, amikor nem tudom eldönteni hogy az éppen aktuális ruhámhoz mivel pingáljam ki a számat, akkor mindig ehhez nyúlok. Én úgy szoktam felvinni, hogy az applikátorral egy kicsit felteszek a szám közepére és utána apró kis ütögetéssel szétoszlatom az ujjammal. Így tartósabb és szebb is a végeredmény. Én nagyon szeretem használni, de a csodaszert túlzásnak érzem, úgyhogy 4 csillagocska a jutalma. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 19.

melange5014

2013. február 7.

Ennyi pénzért nagyon jó kis termék, erősen pigmentált, nekem a tartóssága szempontjából nem volt se jobb se roszabb mint a többi szájfényeim (avon,maybelline), nem tudok rá panaszkodni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

annanoszvai

2012. november 7.

Szép a színe, csak az a baj, hogyha erőteljes a választott árnyalat, akkor úgy „ül” a szádon, és ellégé természetellenes. Natúrabb árnyalatokat nem néztem, viszont ami miatt nagyon szerettem, az az, csodásan funkcionál pirosítóként :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 7.

amyesther

2012. október 22.

Megejtettük az első halloweeni sminkes próbát. :D
Ez a drágaság egyben a vérző száj, a pirosító és a szemfesték. (egy része) Embertelenül jól pigmentált, mélypiros szín az enyém. McDonald's, ivászat, sminklemosó után is hagyott maradékot. Nagyon duuurvaa! Ez az árnyalat hétköznapra felejtős (nekem), maximum egy gót girlnek-fekete szemfestéssel. És tényleg nincs nagy színválaszték, de megbocsáltjuk. Kellemes, matt finisű a viselete, intenzív a színe, jó az applikátora.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Megejtettük az első halloweeni sminkes próbát. :D

aidaa

2012. augusztus 18.

Nem túl tartós, de szép a színe és kellemes viselni. Nekem a korall színű van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

bendee91

2012. augusztus 13.

Kezdjuk azzal, hogy nagyon bejonnek a Manhattan termekei, bar nincs sok, de azzal a kevessel elegedett vagyok. Foleg a porpuderevel.:)
Ezt a terneket sokak dicsertek itt-ott neten...igy gondoltam feltetlen meg kell neznem mit is tud valojaban.:) En az 1600 forintot sokallom erte, a tobbi ermeke se annyira olcso (mihez kepest) igy a tobbihez kepest realis, de maga ezert en azt sokallom, de kuponnal mar nem is rossz.:)
Elso benyomas az az, hogy keveslem a szinvalasztekot.
Van egy pirosas, egy nude, egy barackos fele (fenyviszonyok alapjan) meg talan ilyen pinkes/lilas a masik ketto. Tehat a szinvalasztek nem nyugozott le tulzottan,bar nem is panaszkodok.
A lip creme illata engem a dr oetker zacskos pudingporra emlekeztet.:) Allagra nem ilyenre szamitotram a nevebol kiindulva. Felkenve olyan puderes utoerzetet hagy maga utan. Tetszik, hogy ad egy bizonyos szint az ajkaknak, de olyan termeszetes, mintha a szamnak alapba lenen ilyen szine.:) Tartosnak egesz tartos szerintem, viszont borzasztoan szarit.://
Azoknak nagyon jo lehet, akik nem igen sminkelik magukat, de meg is vmit szeretnenek, de termeszetesek is akarnak maradni, amolyan lathatatlan smink. Nem kelt se ruzs, se szajfeny hatast:)
Osszesegeben batran ajanlom mkinek, de elotte nem art egy x idovel az ajakapolo hasznalata., mert ha cserepes a szank az nem valami elonyos.:)
Tolem egy 4t kap.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Elso benyomas az az, hogy keveslem a szinvalasztekot.
Tolem egy 4t kap.:)

zsizsi

2012. július 31.

Nagyon tetszik, hogy a szám teljesen matt lesz tőle. (és nem ragacsos) A színek is nagyon szépek és élénkek. Ja és az illatáért oda vagyok! Egyetlen hibája, hogy viszonylag gyorsan lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.