Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Hoagirl, Módosítva: 2015. május 2.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

nagy_agi

2012. július 25.

nagyon szép feltéve, matt, klassz az aplikátor, precízen lehet vele dolgozni, az illata is finom. viszont egyáltalán nem tartós, kivéve, ha levegőn él az ember, ivás-evés sajnos kizárt mellette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

letta

2012. június 15.

Nagyon-nagyon jó!!!!! Hihetetlen számomra hogy létezik egy olyan matt rúzs ami nem ül bele a száj apró ráncaiba, ami nem kopik darabokban, és ami tartós is!!!
Egyszerűen tökéletes!
Számomra érthetetlen hogy miért nem csinál a Manhattan ennek a terméknek nagyobb reklámot, milliószor körözi le a Maxfactor híres Lipfinity-jét (ami cserepesre szárítja az ember száját és nem mellesleg darabokban kopik), gyönyörű matt csillogásmentes, és mégis hidratált a finish, nagyon jó érzés viselni, én csak az ajakfilceknél éreztem eddig hasonló könnyedséget. Nem ragad, nem siklik mint a szájfények. Ráadásul tényleg tartós, órákig bírja még evés mellett is.
56K színben vettem meg ami egy szép rózsaszín, de azt hiszen legközelebb hazajön velem a barna és egy pirosas is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

Egyszerűen tökéletes!

Luca33

2012. május 30.

Nem is tudom, itt mindenkinek kifogástalanul működik, csak nekem nem?:) Régóta kajtatok megfelelő rúzs után, a színét valahogy sosem sikerül jól kiválasztanom. Ebből végre kiszúrtam egy egész jó színt,hát megvettem. Nekem nem maradt fent, bár nem is radíroztam előtte az ajkam... A színe szép, de csak nagyon vékony rétegben maradó, és akkor sem valami sokáig. Nekem kicsit macerás, de a színe miatt azért megérte. Az illata meg isteni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

chyork

2012. május 19.

Jelentem, a háromfogásos ebédet is kibírta. Szupertartós, klassz színekben kapható és ami a legjobb benne, hogy még az élékebb, harsányabb árnyalatok is elegánssá válnak a felkenés után pár perccel. Púderes, kifinomult eredményt kapunk, ráadásul viszonylag potom pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

kisviol

2012. április 25.

Nagyon jól színez, könnyű állagát nagyon szeretem! Illata is kellemes! Megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

herMajesty

2012. április 18.

2 árnyalatot is vettem belőle, mert annyira meggyőzött mikor kipróbáltam. Már egy ideje kerestem teljesen matt rúzst, mire végre rátaláltam erre. Imádom, h annyira matt, és hogy púderszerű lesz az ajkakon, ennek ellenére nem válik le darabokban és az ajkam is alig lesz szárazabb tőle. És tényleg elég tartós, és fed is.
Viszont csak a sima ajkakon mutat igazán jól, a rendszeres radírozást és ajakápoló használatot ajánlom. Ja, és nem szabad belőle sokat felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

krekuci

2012. február 23.

Én épp ma vettem egyet, a 95M nevűt. Ez egy abszolút natúr, barnás színű. Egészen fura felkenve, nagyon letisztult lesz tőle az egész arcom. Nagyon kellemes állaga van,eddig nem találkoztam ilyennel. Nem ragad, tényleg púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

oasiis14

2011. november 30.

már nagyon régóta szerettem volna ilyen lip cream-et és úú hát nagyon nem bántam meg ((: nekem is az a csodaszép színű 53M van meg. a felvitel egyszerű, 2-3 perc után pedig teljesen matt lesz az egész. szerintem egy kicsit azért lehetne tartósabb is de ez már csak apróság.. 1500 Ft-ot bőven megér. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 30.

cirmok

2011. november 26.

igazából 4,5 csillag... a tökéletes termék lenne nálam is, ha egy kicsit nagyobb lenne a színpaletta... kettőt vettem meg, a "legerősebb rózsaszínt" és a pirosat, de vennék többet is. hihetetlenül könnyű viselet, élénk színek, erős fedés gyönyörű mattra szárad, és viszonylag tartós is. Ja, és finom. Nem szárít. A felvitelnél figyelni kell, és SZIGORÚAN csakis radírozott és hidratált ajkakra szabad felvinni, másképp nagyon csúnya lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 26.

Biu

2011. november 6.

Ha van az a kategória sminktermék tekintetében hogy tökéletes, erre azt tudnám mondani. Egyetlen hátránya, ami nem is neki, hanem a Manhattannek róható fel, hogy nem adnak fantázianevet a termékeknek. 53M, ez egy eperrózsaszín, őszre szerintem abszolút hordható, imádom a számomra krémtúróra emlékeztető illatát, az állagát, a fedését, a matt finishét mind abszolút csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.