Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lianex, Módosítva: 2014. október 24.

Lelőhely:   külföld

• Coral Glam

Kiszerelés: 8 ml

tolnaikriszta85

2014. március 18.

Nekem se jött be. Ha újra homoklakkot veszek, nem ezt a márkát fogom választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

KrémesenSzépAzÉlet

2014. március 17.

Érdekes, mert nekem is a jobb szélső (Glitter for Life) van meg, de közben beszereztem a narancsosat is. Mind a kettő gyorsan szárad, két rétegben szépen fed és rajtam tartósnak is bizonyultak, három nap után mostam le, de nem a kopás miatt. Azért négy csillag, mert nem voltam elájulva, mégis örülök hogy megvettem őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.