Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csincsilla_20, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   külföld

Limitált kiadás

A speciális, hajlított, extra méretű kefe push-up hatást kölcsönöz a szempilláknak

• A sok apró sörteszál gondoskodik a lélegzetelállítóan dús és telt szempillákról extra íveléssel
  • Szemorvosok által tesztelt
  • Az érzékeny szeműek és a kontaktlencsét viselők is használhatják
  • Fekete színben kapható
Teszt: Manhattan Supersize False Lash Look spirál

NClaudia

2013. november 3.

Imádom! Nálam tökéletesen műszempillahatást kelt.. bár alapvetően nagy szempilláim vannak ,de ezzel "ijesztően" nagyok! :) Ma vettem a DM-ben 2000-ért, és nekem minden pénzt megért. Nem sokkal tud többet mint az eddigiek, de az ára ezerszer jobb.. :) És picit jobban szétválasztja a pillákat, de csak ha ügyesen és óvatosan bánunk vele, mert elég nagy a keféje, sok festéket visz fel.. de nem véletlen vettem ezt, imádom a nagy keféjűeket. :) Egyébként pedig életemben nem használtam Manhattan-es termékeket, de ezek után bátran veszek.
Pici pillákra azért nem ajánlanám, nehéz lehet vele kisfesteni őket..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 3.

Pici pillákra azért nem ajánlanám, nehéz lehet vele kisfesteni őket..

creammaniac

2013. október 21.

Szuper jó! Az eddigi egyik legjobb szempillaspirál, amit idáig használtam. Jól látom, hogy csak limitált kiadás? :( Nem lehet már kapni?
Update: szerencsére még mindig kapható, tegnap vettem a DM-ben 2000 Ft-ért! :)) Tökéletes szempillaspirál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

de.barbara22

2013. október 15.

Eredetileg a Catrice Better Than False Lashes spirálját néztem ki magamnak, de a boltban már egy darab nem volt :D :( így maradt a második verzióként ez a Manhattan. Egyáltalán nem rossz, 1 rétegben nagyon szép, viszont a 2. már tapaszt picit. Nagyon szép hosszú pillákat lehet vele kreálni, szóval a 4 csillag mindenképp jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

chickweed

2013. július 8.

Nem tudom utálni, de szeretni sem. Ha figyelek rá, és hosszú percekig spirálozok óvatosan akkor egészen szép pilláim lesznek, de még így is mindig összekenem a szemhéjamat valahogy. Pedig eskü, hogy figyelek rá. És mivel rohanó életet élünk, ezt azonnal igyekszem orvosolni egy kis lemosóval, aminek következtében összedíbolom az elkészült "remekművet". Minden áldott nap! És zavar... De nem pontozom le, mert lehet én vagyok a béna attól függetlenül, hogy az eddigi spiráljaimmal ritkán jártam így... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

laszlo.noemi

2013. július 8.

Én szeretem ezt a spirált. Hosszít, dúsít és göndörít is, viszont összetapasztja a pillákat nem megfelelő használatnál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Lolita

2013. június 11.

Ahogy Wishes írta, a hosszítása jó, nekem inkább ebben jeleskedett. Valamennyire dúsít is, de sajnos ezt úgy teszi, hogy összetapasztja a pillákat. Nem bántam meg, hogy megvettem, de nem egy felejthetetlen darab, elég átlagos, hasonló áron találni jobbakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

wishes

2013. február 27.

Tényleg szuperjól dúsít-hosszít, már egy rétegben is, de elnagyolt mozdulatokkal felapplikálva könnyen tapasztja a pillákat. A keféje elég nagy, de a hajlítás miatt viszonylag könnyen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.