Manhattan

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ecsetek

Ecset zselés tushoz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dinacica144

2014. január 24.

Még a leárazáskor vettem féláron,így teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Még a leárazáskor vettem féláron,így teljesen megérte.

Kimi

2013. július 16.

Nagyon jó ecset, nem túlzok ha azt mondom: nem lehet vele hibázni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Nagyon jó ecset, nem túlzok ha azt mondom: nem lehet vele hibázni :)

Timorka

2013. február 3.

Már lassan 1 éve használom, szép ívet lehet vele húzni. Persze kezdetben nem sikerült valami jól, de megtanultam használni. Jó minőségű az ecset, vége nem jön szét, nem hullik. Megérte az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 3.

babuci0522

2013. január 31.

Szuper ez az ecset,mikor el kezdtem használni a zselés tusát,kicsit féltem, hogy nem fog menni olyan szépen, de annyira kézre áll ez az ecset, hogy elsőre is szép vonalat tudtam húzni. Sokkal jobban lehet dolgozni vele, mint a sima lapos, vékony ecsetekkel, és az ára is nagyon jó. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

szamira

2012. november 15.

Nagyon jól kézre áll, szerintem könnyű használni - könnyebb, mint a hagyományos tussal dolgozni. Ha a hegyével húzunk apró vonásokat, akkor szép vékony vonalat lehet csinálni vele, egészen a pillák tövébe. Ha pedig ráfektetjük a szemhéjra és úgy húzzuk, akkor szép, gazdag, vastag vonalat kapunk. Szerintem nagyon jó, a zselés tussal együtt imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Pöti

2012. november 6.

Zselés tushoz szuper, főleg kezdőknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

Zselés tushoz szuper, főleg kezdőknek.

mano

2012. október 1.

szeretem ezt az ecsetet, olyat kerestem aminek a legvékonyabb a hegye. Még mindig nem tudok olyan vékony vonalat húzni, mint a folyékony tusommal, de ez sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 1.