Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Vizes hatású szájfény. Intenzíven ápolja az ajkakat.

Virág-os

2014. január 5.

56C rózsaszínes árnyalatát akciósan vásároltam meg. Az illatát is szerettem, de idővel valahogy kevésbé és gyengült is.
A vizes hatását nagyon szeretem, jól mutat. A kopása tényleg gyors, alig csinálok valamit és már el is tűnik a számról. Ennek ellenére a ballagási herce-hurcát jól átvészelte.
A kémcső formájú csomagolását én is szeretem, de csupán ötletes és jópofa. Ugyanakkor egy szögletes csomagoláshoz képest könnyebb az aljáról elérni a maradékot.

A gyors kopás miatt: 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

A gyors kopás miatt: 4 pont.

zsóci

2013. december 29.

tényleg nagyon szép vizes hatású ez a szájfény, viszont amilyen kellemes, olyan gyorsan le is kopik. a színe nagyon szép (valami barackszerűt találtam akciósan, azt vettem meg), az illata is finom dinnyés. nagyon tetszik a kémcső formájú csomagolása, cuki. :) párszáz forintért nekem megérte, de 1000+ pénzt már nem ér meg szerintem, mert tényleg nagyon kopik. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

palffybogi2002

2013. december 15.

Nagyon szeretem, mert több óráig is fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 15.

Nagyon szeretem, mert több óráig is fent marad.

fionaG

2013. november 11.

nem túl tartós és pár hónap után konkrétan olyan szaga van, mint a körömlakklemosónak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Claudiaa

2013. július 17.

az illata, íze is nagyon jó és a színe nem túl erős ami tetszik mert nem sok ideig szoktak fent maradni a szájfényeim és így nem látszik a különbség, rég vettem és még mindig van benne:) a világos rózsaszínre esküszöm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 17.

dorisz13

2013. május 21.

Egyszer vásároltam meg ezt a szájfényt, mivel sminkekben csak a Manhattan termékekre esküszöm. Hát sajna ez a szájfény nem lett a kedvencem. Sűrűn kellett újra kenni, és pár hónap után furcsa szaga lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

liiilu

2013. május 14.

Imádom. Olyan finom az illata, a színe pedig nem túl erős. Allergiás vagyok az illatanyagokra, de ettől semmi bajom nem lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Hime

2013. április 26.

Az illata csodás, állaga is teljesen jó, a színével is megvagyok elégedve, és tényleg nagyon szép vizes hatást nyúlt. Egyedüli negatívuma, hogy hamar beszívódik/kopik. Dm Manhattan csomagba kaptam. (52A)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

sandra

2013. április 11.

Kedvenc szájfényem, annyi hogy egész hamar lekopik, nem valami tartós. Az illatát és az állagát szeretem, és az árát is megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

M.Tina

2013. április 11.

Ma váltottam ki a DM kártyám pontjaiból 2 db Manhattan ajándékcsomagot,az egyikben bent volt ez a szájfény is,pontosabban az 52A árnyalatú.Nagyon kellemes illata van,elsőre a dinnye jutott eszembe róla:) Az állaga is szuper krémes,úgy gondolom megérdemli az 5 csillagot,pláne,hogy ajándék volt:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.