Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Vizes hatású szájfény. Intenzíven ápolja az ajkakat.

Makkancs

2013. március 19.

Az 53 C árnyalat volt meg, az utolsó cseppig elhasználtam :) Nagyon jó, tényleg természetes vizes hatású. Ez a szín nekem arra kellett, hogy a reggeli kísértetszínű számnak egy kis egészséges életteli színt adjon, de ne hivalkodjon, és erre tökéletes választás volt. Viszonylag sokáig fennmaradt, és majdnem egy évig kitartott. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

lokodilaura

2013. március 12.

imádok a DM akciós kosárkáiban turkálni-keresgélni, és hát ennek a 52A árnyalatát találtam legutóbb kevesebb, mint 200FT-ért (talán 130 valamennyi volt...). az árnyalat egy vaníliás nude, épp csak egy kevés természetes fényt és színt ad az ajkaimnak. az illata mennyei, olyan édes-gyümölcsös, az íze is fincsi, az állaga pedig krémesebb, mint gondoltam. nem igazán tartós, de ilyesmit nem is ígér, a felvitele könnyű, az applikátor is rendben van. csillagos 5 hétköznapokra :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Vintage Lady

2013. február 15.

Nagyon szeretem ezt a szájfényt, a 65F van nekem. Szép erős színe van, vizes érzetet kelt, nem ragad, jó az illata, édeskés ízű. Nem túl tartós, de mégis nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

vlilla0522

2013. január 7.

a 65F árnyalatot vásároltam meg, még novemberben, akciós áron a dm-ben.
a szájfény 6 ml-t tartalmaz, egy szép, babarózsaszín árnyalat. nem ragad, kenődik el, és nem szárít (nagyon, igazából nem vettem észre, mert alá ajakbalzsamot használok).
nem egy nagyon tartós szájfény, de úgy 1 órát biztosan bír. diszkréten kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

a 65F árnyalatot vásároltam meg, még novemberben, akciós áron a dm-ben.
nem egy nagyon tartós szájfény, de úgy 1 órát biztosan bír. diszkréten kopik.

Juliet

2013. január 2.

Nekem a képen lévő középső van meg. Nagyon szép, természetes hatást kelt, az illata is tetszik. De tényleg lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Mesi

2012. december 17.

Valamelyik rózsaszínes-barackos árnyalat van meg. Nagyon enyhe, természetes színe van, és szép fénye. Csak kár, hogy mire reggel sminkelés után kiérek az előszobába és felhúzom a cipőm, kb el is tűnik a számról... Legalább hidratálhatna.
Illatra, ízre nekem tömény, de elviselhető.
Biztos, hogy nem veszem újra, féláron sem. Kár, mert frissen felkenve tényleg szép, mindennap használható darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Illatra, ízre nekem tömény, de elviselhető.

dorcus89

2012. december 15.

Szerettem, de nagyon hamar elfogyott, mert sokat kellett belőle használni. Egy szép halvány rózsaszín árnyalatot választottam leárazva a dm-ben. Többször láttam még, de annyira nem volt tartós, hogy újból megvegyem. Egynyári.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

NikiB

2012. november 27.

Illata isteni es eletteli szinei vannak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Illata isteni es eletteli szinei vannak!

bflorastar

2012. szeptember 4.

a színei, az illata és még az ize is isteni!! nagyon kedves kis üvege is van, a dmbe vettem akciós kuponnal. a probléma a tartósságával van... max fél oráig birja és aztán hámlik töle a szám és korrigálgatni kell :( pedig annyira imádnám..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Roxanne

2012. augusztus 5.

Egyszerűen fel nem fogom: van belőle 3, de hogy miért?
Kuponnal vettem anno a fuchsia színűt (hogy miért ilyen erős színt, no komment) Majd ismét olcsóbban egy málnapirosat, mondván, ennek hordhatóbb a színe. Aztán akciós kosárkában megláttam fél áron a nude árnyalatot: naná, hogy jött velem. Mert még mindig ott tartottam, hogy hétköznap hordható színűt akarok.
Arról meg közben teljesen megfeledkezek, hogy hahó, ez nem olyan, mint a Tasty Lips, sokkal vizesebb, sokkal kevésbé tartósabb. Ráadásul a szám alapszíne miatt többet is kell felhordani belőle, hogy látszódjon, míg át nem megy az egész produkció "felkenem, majd mattítok, majd újrakenem, míg jó lesz" bohócműsorba.
Egyelőre a nude működik. Jennifer Lopez kisasszonynak volt egy díjátadón olyan sminkje, mint amit vele produkálni tudok.

Pedig úgy szeretném szeretni...! Annyira jó cuccai vannak a márkának!! A szájfények közül is csak az illatosított, amit direkt így árulnak. Nem is ragadnak, hál istennek. Csillognak, vizes a hatásuk, a csomagolás ezzel a kémcsővel valami hatalmas (amúgy is csak ámulok néha, középkategóriás drogériás cuccként miket produkálnak ebben a témában), és mégis itt vagyok egy jó nagy adag szájfénnyel, és fogalmam sincs, mit műveljek velük. Látom, limited-ben jönnek ki világosabb árnyalatokkal, de 1. olyanom már van más márkából 2. már bennem van, mennyit ér, így ezért ennyi pénzt... jáj, legalább akkora csalódás, mint a Maybelline Color Sensational rúzsom.

Esetleg valakinek ötlete alternatív szájfény felhasználásra?

Amit kap, azt a márka iránti szeretetem, és a tapasztalt, bár roppant kevéske pozitív tulajdonsága okán utaltam ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Egyszerűen fel nem fogom: van belőle 3, de hogy miért?

Esetleg valakinek ötlete alternatív szájfény felhasználásra?