Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Vizes hatású szájfény. Intenzíven ápolja az ajkakat.

Afrocska

2012. július 30.

Szeretem, kellemes illata van (engem pl. a dinnyére emlékeztet egy kicsit), nem ragacsos, jól hidratál és szép színe is van. Nekem a 56C világos rózsaszín van meg. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

applepopsicle

2012. július 21.

Felkenéskor hidratál, de miután beszívódott, az ajkaim szárazabbak lesznek mint előtte. Nehéz felvinni, elcsúszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Evie

2012. július 8.

Az illata csodás,nem szárít, sőt, érezhetően hidratálja az ajkaim. Nagyon meglepően erősen pigmentált.Nem ragacsos, nagyon jó a tokja, jó az ecsete.. A limitált szériás 43E van meg nekem, csodás meleg pirosas árnyalat, de kénytelen vagyok levonni a(z árához képest nem) tartóssága miatt egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

vercso1

2012. július 8.

Nekem egy barnás van meg, és nagyon szeretem, hogy nincs tele csillámokkal, csak egy szép, nude szájszínt kölcsönöz. Az állaga is jó, az illata finom, nekem tetszik az egyedi csomagolás is, és, hogy kiugrik az applikátor amikor csavarom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

djsmithpopo

2012. július 3.

Nagyon szeretem, kényelmes a viselése! :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Nagyon szeretem, kényelmes a viselése! :-)

Dorka92

2012. július 2.

Nagyon szeretem:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Nagyon szeretem:D

svenimeni

2012. július 2.

Leértékelve vettem hármat is, az eredeti árukat nem tudom, de a színük szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Leértékelve vettem hármat is, az eredeti árukat nem tudom, de a színük szép.

tesztMail

2012. május 18.

Egy nude árnyalat van meg. Tartóssága közepes, a színe szép,majdnem átlátszó. Puha, krémes az állaga, nagyon jól hidratál szerintem ez a legjobb benne. És ami még nálam pulsz, hogy nincs íze, így nem nyalogatom le a számról percenként:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 18.

Rege

2012. május 18.

Eredetileg teljesen átlátszó szájfényt kerestem, hogy bármilyen színű rúzst vizes hatásúvá tudjak tenni. Márkanév nem számított, a tartósság nálam nem mérvadó, úgyis lenyalom. Jelentem, most a legolcsóbb dm-ben fellelhető szájfény az essence, majd az akciós kosárkában megtaláltam ezt nude árnyalatban még alacsonyabb (azt hiszem 629 Ft-os) áron. Bevallom, ezen kívül a külcsín is számított, nagyon ötletes és mutatós szerintem ez a kémcsőszerű kivitelezés (az én árnyalatomban olyan, mintha korrektor lenne), jól fog mutatni az elegáns borítéktáskámban is. Az ár-érték aránnyal tökéletesen elégedett lehetek. Csak azért nem adok maximális csillagot, mert a nagy leárazás valószínűleg kimenő terméknek szól vagy az akció lejárta után teljes áron lehet majd újra beszerezni, akkor pedig én - tudom - hűtlen leszek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

varga.stella

2012. május 18.

Nem akartam erős színű szájfényt venni, de úgy tűnik besikeredett. :) A korábbi szájfényes tapasztalataim miatt iszonyatosan meglepett, hogy ilyen jól pigmentált ez a termék. Fura, hogy szájfényeknél megszokott fényes hatást sem igazán teljesíti.
Egyébként egész jó érzés és mintha még valami gyümölcsre emlékeztető íze is lenne (talán emiatt van, hogy tartósnak sem nevezném).