Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Vizes hatású szájfény. Intenzíven ápolja az ajkakat.

Cu2tka-baba

2012. február 26.

Nagyon jól hidratál szinte éreztem ah a hideg ellenére feltöltődik nedvességgel az ajkam, szépen kisimította az apró gödröcskéket is és viszonylag sokáig megmaradt. Nyom nélkül letörölhető de a kopás utáni korrigáláskor sem csomósodott. Mindenki ledöbbent h milyen szép piros ajkaim lettek tőle:D ráadásul akciósan vettem féláron... imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Doriis

2012. február 26.

Az állaga jó, nem ragad, kellemes az illata, könnyed, tényleg hidratál is és nekem is bevált az aplikátora. Szépek a színei, de sajnos én nagyon nem találtam el a nekem jól álló árnyalatot. Viszont a tartóssága tényleg nem túl jó. Mondjuk én még nem nagyon találkoztam olyan szájfénnyel, ami tartós volt és emellett az állaga is tetszett.

Mypinkworld

2012. január 24.

Jelenlegi kedvenc szájfényem! 3 színt vásároltam belőle. A pirosa nem vált be, olyan színű, mint a friss vér. :D Viszont a rózsaszínjei nagyon jók. Nem találkoztam még ilyen szájfénnyel, aminek ennyire könnyű az állaga, az illata meg valami isteni! Annyira jó érzés felkenni is, nagyon jó az aplikátora is. Hidratálja is az ajkakat, bár az valóban igaz, hogy nem túl tartós. Nagyon stílusosnak találom az "üvegcséjét" is! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

mstindigo

2012. január 24.

Nagyon sajnálom, hogy nem lettek jók ezek a szájfények. Volt egy nude árnyalatom először, ami nagyon tetszett, mert tényleg volt egy kis nude színe, nem totál átlátszó volt. Vettem féláron egy málnaszínt, gyönyörűen pigmentált, nagyon vadító a szín, először nagyon örültem. De mindegyik színnél kb. fél-1 óra múlva már a fele lekopott. :( Azt hittem, velem van a gond, biztos észre sem veszem, hogy "lenyalom" a számról, de az itteni vélemények megnyugtattak, hogy nem valószínű, hogy bennem van a hiba. Ha tartósabb lenne, imádnám. Nem ragacsos, jó az illata, szépek a színek, csak 1 óránál tovább nem tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

Rea

2011. december 29.

Nagyon nem tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

Nagyon nem tartós!

Tenshi_ligth

2011. november 22.

Szép színekben kapható, a pigmentáltságával is meg voltam elégedve (53C-s volt meg). A hibája, hogy nálam is csak "5 perces szájfény", és kicsit fura szaga van, olyan "olcsóbb öblítő-szerű".
Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

Nem vettem újra.

ni89ta

2011. november 8.

Nekem nagyon tetszik. Szépen csillog és nem ragacsos, még a párom szerint se. Nem marad sokáig a számon, de más szájfény se bírja tovább. 1 hónap alatt a kedvencem lett. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 8.

Biu

2011. november 6.

Nekem a nude színű van meg, közepesen pigmentált, közepesen tartós, leárazva megéri megvenni (fogjuk rá) de teljes áron szerintem nem éri meg. + A kémcsöves csomagolás egyedülálló, nekem tetszik, de mivel a szájfény is hosszú, ezért az applikátor is az, az kicsit furi nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

citromhab

2011. október 23.

Sokkal intenzívebb eredményre számítottam, amikor megvettem, de a pigmentáltsága nem túl meggyőző. A kémcsöves megoldás jópofa, de nem ruházok be több ilyen szájfényre valószínűleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

BabyDoll

2011. szeptember 5.

Már egy ideje 2 árnyalat tulajdonosa vagyok, de valószínű nem sokáig, mert egyáltalán nem vagyok elégedett ezekkel a szájfényekkel.
Az egyik szín, amit beszereztem, intenzív pinknek tűnik a jópofa, ám hasztalan kémcsöves csomagolásban, a másik pedig "nude" szerűségnek néz ki, mondanom sem kell, hogy ajkakon mindkettő csak egy enyhe vizes fény, minimális pigmentáltsággal. Az állaga (le)csúszós, nyomtalanul eltűnik, csupán a szám sarkában hagyott csomós akármit. Az illata gyümölcsös, enyhe, de azért érzékelhető vegyszeres beütéssel.
Kinek ajánlom? Bárkinek, aki úgy érzi benne megtalálható bizonyos robotszerű automatizmus, hogy újrakenegesse 5-10 percenként a szájfényeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 5.