Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Vizes hatású szájfény. Intenzíven ápolja az ajkakat.

UnVraiAnge

2011. június 18.

Imádom a színeket, a vizes érzést, de sajnos a formula hagy némi kívánni valót maga után. Borzasztóan szárítja az ajkakat és igen hamar csak úgy nemes egyszerűséggel el- és lecsúszik onnan. Fotókon csodásan mutat, de hétköznapi használatra nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 18.

eszter

2011. május 23.

Nagyon hamar lejön a számról, mintha vizet kentem volna rá...pedig kedvelem a Manhattan termékeket, de ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 23.

wishes

2011. május 20.

Viszonylag tartós, tehát a száj nem szívja be, viszont könnyen letörlődik, de akkor nyom nélkül, mintha fel se tette volna az ember lánya. Amikor viselem, olyan érzetem van tőle, mintha tényleg vizes lenne a szám. Nem rossz, de valamiért mégsem tartozik a kedvenc szájfényeim közé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 20.