Manhattan  X-Treme Last Lipliner

Manhattan

Manhattan X-Treme Last Lipliner

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: justagirl, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Black Fairy

2013. május 16.

59y van nekem...ilyen téglaszerű színe van, de nagyon szép...tartós, jól fog, sajnos nagyon ritkán használok az ajkamra ajakápolónál/szájfénynél többet, így valószínűleg elég sokáig fog elállni nálam (arról nem is beszélve, hogy ez a szín nem illik egy rúzsomhoz se...:()

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

vador

2013. április 16.

Tényleg hihetetlen tartós, ennélfogva nálam mint kontúr felejtős, de egész szájra matt ajakszínezőnek tökéletes. Egy feketébe hajló padlizsánlila őrületet kaptam belőle a DM kártyás neszesszerben, ami hétköznapra egyértelműen hordhatatlan, még szerencse, hogy járok kellően perverz koncertekre, ahol teljességgel adekvát a viselése. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

ilda600

2013. április 13.

Nagyon bejött, én egy lilás árnyalatút vettem, azt használom az egész számon szájfény alá, biztosan fogok még belőle venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

bunieka

2013. április 12.

Én is abszolút meg vagyok vele elégedve. Gyönyörű színű, élénk vöröset választottam. Rúzs helyett használom, és tényleg nagyon tartós. Az előttem lévő egyébként szépen leírt mindent, nem szeretném ismételni :) 5 csillag!
És még annyit az elsőnek a legnagyobb tisztelettel: az, hogyha a rúzs lejön a szájceruza pedig ott marad, ez nem a szájceruza hibája. Nem is értem, miért kapott 1 csillagot tőled, elvégre a rúzs kopott le idő előtt. Lehet hogyha az egész szádon használnád a ceruzát, megoldódna ez a probléma. De ez csak egy tipp! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Evie

2013. április 5.

Valójában pont azért tetszik ez a termék,amiért az előttem szólónak nem: brutál tartós! Ellenben könnyű eltávolítani,nekem egyszerű törlőkendővel is könnyen leszedhető volt a számról. Viszont egy egész napot kibír a számon,és meg sem moccan evés-ivástól sem. Bár hamburgerrel és egyéb, a szájat teljesen beterítő étkekkel még nem próbáltam :D
Nagyon könnyű vele rajzolni, puha, de nem kenődős fajta,megtartja a hegyét egész jól, mert önmagában is elég vékony.
Nagyon tetszik a fogása, minőségi termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Nagyon tetszik a fogása, minőségi termék.

justagirl

2012. december 25.

Ez valami borzasztó. A vörös színű szájkontúrceruza van meg. Felteszem a kontúrt, és a rúzst, majd a rúzs lekopik, de a kontúr megmarad. Nem tudom, hogy ilyennek kéne e lennie, de nagyon nem szeretem, és nem is hiszem, hogy el fogom használni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.