Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: franyoh, az összetevőket feltöltötte: adelia, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Dezodorok

Nem tartalmaz illóolajokat és szódabikarbónát sem, így bátran használhatják az érzékeny bőrűek és várandósok is – ráadásul tele van természetes, vegyszermentes, bőrbarát összetevőkkel, amelyek maximális védelmet nyújtanak a kellemetlen testszagok ellen.

Anditattoo

2019. április 6.

Hatalmas csalodas volt sajnos. Nagyon biztam benne, otthon tesztelgettem par napig meg ravettem magam hogy egy munkanapon is probara tegyem nem kellett volna... Borzalmas testszagom lett pedig tobbszor ujra kentem. Es raadasul a ruhaimat is megfogta nagyon csunyan. Borzalmas nem tudok ra mast mondani. Ha mar egy minimalisan megizzad az ember semmit nem hat, olyan mintha deot sem hasznaltam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Patus13

2018. december 16.

Nagyon szeretem! Nem lesz izzadságszagom egy stresszes nap után sem.
Tény es való, hogy izzadást nem gátol. Kicsit macerás a felvitele, mindig bemegy a körmöm alá és a sötét ruhákat megfogja. A kis kiszerelés is sokáig elég. Több mint egy hónapja van meg a 15ml-s és meg félig van.
Az ára kicsit borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Nagyon szeretem! Nem lesz izzadságszagom egy stresszes nap után sem.
Az ára kicsit borsos.

Andi10

2018. december 13.

Nekem nagyon bevált! Ugyan télen kezdtem használni, és nem sportoltam vele, de ilyen normál helyzetekben se szoktam "teljesen illatos" maradni estére. és ezzel a deóval sikerült! Nekem nem okoz gondot a felkenés sem, annyi hogy kezet kell mosni utána. Kíváncsi vagyok a nyárra - lehet, hogy 40 fokban nem lesz elég, de számomra többet jelent a biztonság, hogy nincsenek benne káros anyagok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

MNNiko

2018. december 11.

Az összes krémdeo közül csak ezt tudom használni, mert a többiben az illóolajok teljesen kiütik a bőröm. Pedig a vajakban nem zavarnak az illóolajok, de lehet azoknál is mentesre váltok mielőtt baj lesz.

Könnyen kenhető, sokáig elég, mert tényleg csak egy borsónyi kell belőle!
Lehetne stiftes formában és akkor sokkal kényelmesebb lenne a használata. Utazáshoz nem is mindig viszem magammal, mert az, hogy kezet kell mosni a használata után elég macerássá teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Könnyen kenhető, sokáig elég, mert tényleg csak egy borsónyi kell belőle!

Nagyannus

2018. december 9.

Már második éve használom, eddig ez a legjobb dezodor. Könnyű a használata és tényleg sokáig elég. Nekem a kisebb kiszerelése csaknem egy fél évig kitartott. Imádom az illatát, bár azt írják illatmentes, azért egy kis visszafogott illata mégis van, hintőporra emlékeztet, bizonyára zinc oxidnak köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Amyra

2018. augusztus 13.

Évek óta használom a Manna dezodorokat, nagyon elégedett vagyok velük! Izzadásgátló hatásuk tartós, az illatuk is kellemes. Az illatmentes változattal a 4 db-os mini próbacsomagban találkoztam, talán az összes közül ennek az állaga a legkrémesebb, ami kompenzálja a finom diszkrét illat hiányát. Mindig próbacsomagban szoktam rendelni ezeket a deókat, mert tapasztalatom szerint a nagy tégelyben a krém egy idő után kiszárad (ugyebár többet nyitogatjuk a tégelyt), "morzsássá" válik és nem is annyira tartja meg a hatását. A kis tégely viszont elég akár 2 hónapra is, és ennyi idő alatt nem változik meg a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

sunflower91

2018. június 18.

Nagyon nehéz feltenni (hajszárítóval fel kell melegíteni ahhoz, hogy tudjam kenni) illetve lemosni a nap végén is. Izzadásgátlónak nem rossz, de nem használom napi szinten (mert ilyen macerás) hanem más termékekkel felváltva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

eeraa

2018. március 29.

Nem irritált de semmiféle pozitív hatását nem éreztem. Ragacsos érzetet képzett a bőrömön, ami elég idegesítő volt, elég nehezen tudtam lemosni. Ár-érték arányban nekem kicsit sem érte meg, 1-2 próbálkozás után lanoldt a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Nikolaj

2017. december 31.

Az izzadást nem gátolja nagy mértékben. Nagyon kellemes viselet, mintha nem lenne semmi a hónaljamnál. Kellemes, natúr illata van. Nekem nagyjából egy éve van meg, kb hetente 2x használom és még megvan a fele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

zsolyomi.dora

2017. november 3.

Az izzadást nem gátolja, nem szeretem ezt az ujjal kenegetést sem, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol