Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: franyoh, az összetevőket feltöltötte: adelia, Módosítva: 2019. július 3.

Kategória:   Dezodorok

Nem tartalmaz illóolajokat és szódabikarbónát sem, így bátran használhatják az érzékeny bőrűek és várandósok is – ráadásul tele van természetes, vegyszermentes, bőrbarát összetevőkkel, amelyek maximális védelmet nyújtanak a kellemetlen testszagok ellen.

DVeronika

2017. augusztus 13.

Ajándékba kaptam. Annak ellenére, hogy vastag, "lemeszelt" réteget képez a hónaljban, nálam nem akadályozta meg az izzadást, sőt, 40 fokban még rosszabb volt, mintha semmit nem kentem volna magamra. Pár napig használtam, aztán furcsa, gyulladt csomókat találtam a hónaljamban. A kókuszolaj komedogén indexe elég magas és az egy dolog, hogy az arcom csupa mitesszer lesz tőle, de azt nem gondoltam volna, hogy kiüt ott is. Csak azoknak ajánlanám, akiknek az arcbőre is tolerálja a kókuszolajat tömény formában. Az alapötlet jó, csak készülhetett volna kevésbé pórus eltömő bázissal is..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

szabcsi0502

2017. július 26.

2 napig használtam, az elején nagyon örültem neki mert egyáltalán nem izzadtam a használata alatt, de a 3. nap mindkét hónaljam begyulladt tőle :( Sajnálom, pedig nagyon szerettem volna ha beválik :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

KarolinaLina

2017. június 10.

A hatása nagyon szuper. Csak egy nagy bajom van vele -ami miatt rettenetesen lassan fogy- mégpedig a kiszerelése. Olyan macerás körömmel, ujjal felvinni. Reggel ez borzasztó kényelmetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Regina2222222

2017. június 7.

Ennek nincsen semmilyen illata, mint a testvéreinek. Ugyan olyan mint a többi, csak ezt könnyebb felkenni. Ezt szívesebben használom. Összeségében 5 *

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Csikucy

2017. május 15.

Könnyebb, laza napokon tökéletes szolgálatot teljesít, viszont egy kicsit melegebb időben, vagy mozgás után olyan szagom van tőle, hogy szégyellek emberek közelében lenni. Bár még csak 2 hete használom, lehet, hogy még nem tisztultak ki a méreganyagok teljesen... Mindenesetre meg vagyok vele elégedve, főleg, hogy vegyszermentes és semmit nem vártam tőle igazság szerint.
Nem hagy nyomot, gyorsan felszívódik, körömmel "pöckölési irányban" pedig tökéletesen adagolható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

boglarka88849

2017. március 18.

Ajándékba kaptam, még sosem használtam ehhez hasonlót, mindig golyósat vettem. Ennek ellenére nagy meglepetés volt számomra, mennyire hasznos. Jó vastagan szoktam felvinni reggel, hogy estig is (edzés után is) kitartson. A kiszerelése miatt nem szoktam magammal vinni és nap közben újrakenni, de nincs is rá szükség, mert egy jó vastag reggeli kenéssel simán kibírja a húzósabb napokat is. Tény, hogy fehér marad tőle a bőr, meg nehezebb este 'levakarni', de remekül használ így télen-tavasszal. Nem vagyok benne biztos, hogy nyáron jó ötlet ezt használni, mert nagyon látványos lenne (szerintem) a szabad bőrfelszínen. Nem is zavar, hogy nincs illata, mert így frissebbnek érzem magam, és a parfümön rendesen ki tud bontakozni. Én teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Csipetke

2016. augusztus 23.

nekem először fura volt ,hogy így a tégelyből kell kiszednem és kézzel kell felkennem. Az állagával nincs bajom,egy kicsit fehér marad de ahogy szárad úgy tűnik el. Az első pár napban nem sokat használt,de mivel utána olvastam türelmesen vártam a hatást,és el is jött.Most már egy hét után szuper.Nem izzadok,és szuper.A ruhán sem hagy nyomot ha egy kicsit várok vele míg megszárad.De mondjuk utazáshoz nem ajánlatos és mivel így a nyáron elég sokat jövök-megyek nem tartom praktikusnak de ez csak a kiszerelése miatt van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

theriniel

2016. június 23.

Próbacsomagban vettem meg, először borzasztónak találtam a többihez képest, teljesen más az állaga, fehér marad a bőr, de néhány használat után megszerettem. Akkor váltottam rá, mikor vélhetően a szódabikarbóna miatt lett egy piros folt a hónaljamon, de ez sem tüntette el, de legalább nem csípte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Shopie

2016. május 26.

Eleinte nagyon jó volt, szinte nem is izzadtam, de most már ugyanúgy izzadok tőle mint bármi mástól :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

viireich

2016. május 10.

Sajnos nem vált be egyáltalán. Semmi izzadásgátló hatása nincsen, es kellemetlen szaga van pár óra után.. rosszabb a használata számomra még annál is, mintha semmit nem használnék. Nem vagyok izzadós fajta alapból, és ezért nem is értem, mi váltja ki azt a kellemetlen szagot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: Tocopherol