Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2014. március 8.

Kategória:   Szappanok

Az apró kávéőrlemények  kellemesen csiklandozzák a bőrt. Remek bőrradírozó hatása van. Csodásan habzik. Rövid használat után garantáltan kidobhatod a testápolóidat, mert nem lesz száraz a bőröd. Az olíva-, kókusz-, repce-, pálmaolaj keveréke hidratálja és felfrissíti a bőrödet.

mariannakowacs

2013. december 14.

Radírozáshoz általában luffa szivacsot használok, de ez a szappan mégis ad egy plusz érzést, amitől más értelmet nyer a bőrradírozás. A szivaccsal ellentétben, még táplálja is a bőrömet, így nincs szükségem plusz testápolásra radírozás után. Ez azért fontos számomra, mert csak vajakat használok, ami egész test ápolására kicsit sok, bolti testápolót pedig nem vagyok hajlandó használni, még natúrt sem. Ez a szappan egy újabb megoldás az egyik problémámra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

katacita

2013. november 26.

Ha rendeltek a mannától, egyszer mindenképp próbáljátok ki ezt a szappant, szerintem imádnivaló! Ez a radír tényleg nagyon felpezsdíti a vérkeringést, borzasztó intenzíven radíroz, de én imádom, hogy ilyen! Egy testradír legyen durva - nekem ez az elméletem:) Kávéillatot sajnos nem érzek, pedig örültem volna neki. Ezt tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

fausztdori

2013. november 16.

Nagyon jó szappan, bár néha a radírozó ereje fizikális fájdalmakat okoz. De kétség kívül hatékony! Ár-érték arányban sem rossz, egy TBS bőrradír sem olcsóbb és kevesebb ideig tart ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

andrej

2013. november 9.

Tökéletes! :)
Eddig SLS-tartalmú bőrradírozó tusfürdőkkel frissítettem fel a bőröm, de ez azokhoz képest tényleg elvégzi a dolgát!
Nem csiklandozott a szappan, konkrétan már néha fájt, de én bírom. :D Kiskoromban, mikor iskola előtt anyukám minden egyes reggel kifésülte az alvás után összegubancolódott hajamat, mindig csak ezt mondta közben: "A szépségért meg kell szenvedni, kislányom!" No ez pont ilyen, de ezt is vártam tőle, tényleg nagyon hatékony, erősen radíroz és nagyon jól habzik!

Kellemes, kávés illata van, én a citromot sehol nem érzem benne. Használata után pihe-puha lett a bőröm, heti 1-szer biztosan használni fogom! A sószappan marad arcradírnak, mert az méregtelenít is, ezt viszont inkább csak testre használom, szerintem ez arcra nagyon durva.
Bőrradírozás után még az olajakat is jobban beszívja a bőr.

Nagyon megtetszett, remélem, nem kezd el hamar mállani, kár lenne érte. Maradok ennél! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Tökéletes! :)

Bőrradírozás után még az olajakat is jobban beszívja a bőr.

nikoletta81

2013. október 23.

Én imádom! Nagyon puha tőle a bőröm, és szeretem, hogy rendesen radíroz, nem csak úgy simogat! Igaz kicsit drága, de szerintem ezt nem minden nap kell használni, én 2-3x szoktam hetente. A száraz bőrömnek nagyon jót tesz, hogy az elhalt hámsejteket leradírozza, utána kis kókuszolajat, vagy sheavajat kenek a bőrömre és tökéletes az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

jessy1210

2013. október 1.

Azért ez a "kellemesen csiklandozza a bőrt..." tehát konkrétan fáj :-D heti 2-3 szor szoktam, inkább sportolás után, de nem nagyon tudok ódákat zengeni, akkora hatását nem látom, és illata sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Minnie92

2013. szeptember 27.

Citrom illóolaj, azért van benne, mert, az is hatékony a narancsbőr ellen :)

Nekem bevállt, ez a szappan. Nagyon szeretem, csak nagyon radíroz, annyira, hogy már fáj. Hatékony a narancsbőr ellen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Citrom illóolaj, azért van benne, mert, az is hatékony a narancsbőr ellen :)

Audrey80

2013. szeptember 19.

Első alkalommal tényleg radírozott, aztán elkezdett mállani. Kiszárítottam, de már nem ugyanaz a hatás. Azért elhasználom, de nem veszem újra. Intenzív kávéillatot vártam, na az nincs neki. Mire jó ez? Ja és csak testre használtam. Drága is, nekem nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

zsu044

2013. szeptember 18.

Csak natúr szappanokat használok, gondoltam kipróbálom ezt is, ha már akkora a reklámja.. 5 féle szappant rendeltem tőlük, nos, egyik rosszabb mint a másik. Ez a kávés szappan gyakorlatilag olyan puha, hogy szétmálik az ember kezében, tehát igazából nem tudtam bőrradírozásra használni. Puhaságának köszönhetően pedig pillanatok alatt elfogy. Mondjuk ez legalább nem marta ki a bőrö, mint a cég coco szappanjai. Abszolút nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Darkoscsaj

2013. június 8.

Egy dolgot nem értek és nem csak mannánál fordul elő. Miért kell a kávés szappanba citrom illóolaj? Citromos kávé? o.O Egyébként szerettem, egyik első mannám volt, tényleg hatással volt a narancsbőrre és rendesen radírozott. Óvni kell a víztől, de egyébként sokáig elvan. (én keresztbe tettem egy szappantartó felfordított tetején, hogy csak két vonalban érintkezzen vele és ne ázzon fel)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate