Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2014. március 8.

Kategória:   Szappanok

Az apró kávéőrlemények  kellemesen csiklandozzák a bőrt. Remek bőrradírozó hatása van. Csodásan habzik. Rövid használat után garantáltan kidobhatod a testápolóidat, mert nem lesz száraz a bőröd. Az olíva-, kókusz-, repce-, pálmaolaj keveréke hidratálja és felfrissíti a bőrödet.

Lelyana

2013. február 3.

Imádom, Ekcémás a bőröm, de nem szárítja ki, igaz nem használom rendszeresen max két hetente 1x. Nagyon jó 'tapiju' tőle a bőröm.Az elején elég intenzív volt az illata, de három hónap után azt hiszem ne várjon csodát az ember, most már nem igazán érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

appdina

2013. január 14.

többször rendeltem már ilyent. Régebben finoman radírozott, és tényleg volt kávé illata. Most olyan durva benne a kávé(?) őrlemény, hogy kifejezetten kellemetlen használni, pedig az én bőröm szerencsére nem kényes. Illat meg egész egyszerűen semmi. Cserébe drágább...Többet nem rendelek, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 14.

horvathm

2013. január 2.

Bőrradírozásra tökéletes szappan, néha még fáj is, annyira hatékony. Egyébként jól habzik. Illata nem különösebben érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

Cukorka

2012. december 29.

Mivel imádom a kávét legszívesebben fürödnék benne :) itt az alkalom csak ebben a szappanban picit érezni a kávét de jobban a mentolt érezni furcsa is mert nincs benne elvileg..., nekem a mentolos kávé nem jön be. Jó hogy egy szappan bőrradíros de nekem karcolja a bőröm, túl durvák a szemek benne. Jól tisztít az biztos, a koffein jót tesz a bőrnek de az illata nem az igazi pedig annyira vártam ezt a szappant. Sajnos nem tudom újra venni. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 29.

Fenolia

2012. november 15.

Nagyon jó, erőteljes bőrradírozó szappan! Már régóta kerestem ilyet, ami ennyire durva szemcsés és érezni a hatását, ezért érzékenyebb bőrűek, vagy akik nem kedvelik a durvább bőrradírokat, azok vigyázzanak vele! Hetente egyszer használom egész testre, de a lábszáramon szoktam gyakrabban is. Ritkább alkalmazás mellett nem fogy gyorsan. Nekem nem mállott szét, amikor már tényleg nagyon vékony volt, akkor kettétört, de így is tudtam vele radírozni. Egyébként a polcon tartottam, nem a kád szélén, így nem érte víz és használat után szépen kiszáradt. Az illata fokozatosan elillan, a végén már nem érezni semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

csipcsiripp

2012. november 8.

Nagyon jó bőrradír, illata tényleg nincs, és elég drága is. A hatása miatt valószínűleg mégis maradok ennél a terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

otomar87

2012. május 24.

Szuperül radíroz, imádom használni! Viszont fogyhatna lassabban is. :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 24.

Szuperül radíroz, imádom használni! Viszont fogyhatna lassabban is. :P

szöszike

2012. április 29.

Nagyon erős bőrradírozó, de épp így szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Nagyon erős bőrradírozó, de épp így szeretem!

Földes Anett

2012. február 21.

Ez a szappan eléggé könnyen megy szét, szinte mállik. Az illata citromos, kávéillat pedig nincsen, nem érezhető. A bőrrel ne érintkezzen, csak a habja, mert bánthatja, érzékeny bőrűek vigyázzatok vele. Adok 3 csillagot neki, de felejthető szappan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate