Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszter, Módosítva: 2014. október 18.

Kategória:   Szappanok

Darkoscsaj

2013. június 8.

Remekül habzik, viszont engem is szárított, ami az én bőrömön teljesítmény. Kézmosásra használtam el végül, a kezemet nem szárította annyira. Később elgondolkoztam, hogy mégis türelmetlen voltam vele, ugyanis barátom arcmosásra használta, abból kiindulva, hogy nagyon szárít, viszont a szappan felére elkezdett tőle zsírosodni a bőre. Vajon meddig tartott volna, míg nem szárít? :) Valahogy mégis szerettem kellemes illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Cicka

2013. május 7.

Nekem is kiszárította az amúgy is sivatagos bőrömet. Bedőltem én is a reklámnak,jól megfizettem a borsos tanulópénzt.Iszonyat drága cuccok vannak a Mannánál és,mivel 1 szappan nem tart ki egy hónapig se,nem is éri meg az árát,még akkor sem,ha nem csinál több kárt,mint hasznot.
Bosszantó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

Bosszantó.

melanie500

2013. március 25.

Borzasztó. Többször próbálkoztam vele, de mindig rá kellett jönnön, hogy nagyon szárítja a bőröm. Nekem a Mézeskalács a kedvenc a mannától, attól sose volt semmi bajom, de ettől........ Még a shea vaj se hozta rendbe utána a bőröm. Nővérem kitanulta a szappankészítés fortélyait, és ő mondta, hogy a nagy mennyiségű kókuszolaj (pláne az olyan szappanok, amiben csak az van) rettentesen szárítja a bőrt. A Nagydíjas COCO termékekben meg a fő alapanyag a kókuszolaj, szóval azokat én messzire elkerülöm, de ez is bőrtípus kérdése persze, van akinek szuperül beválnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Bebebuell

2013. március 4.

Kellemes. Jól habzó. Döbbenetes ,hogy az ember mennyi káros anyagot magára visz amikor az organikus termékek csodát tesznek. Nekem a coco termékek is tetszenek és most már Magyar t. Nagydíjasok is lettek páran közülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

demetern

2013. január 30.

Én szeretem nagyon az összes mannaszappant az elejétől fogva,nagyon jó minőségű,jól habzó szappanok a coco fajták.Ez per pillanat a legolcsóbb,sajnos az áruk nagyon drága.De néha-néha rendelek mindig,mert ebben sosem csalódok.A fürdés szuperjó vele,mert nagyon krémesen habzik,és utána a bőröm selymes lesz tőle.Persze mindenkinek más típusú a bőre,az enyém szereti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 30.

zizza

2013. január 18.

Szörnyen szárít. Többször próbálkoztam vele, de hiába. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 18.

Szörnyen szárít. Többször próbálkoztam vele, de hiába. Soha többet.

daszilva

2012. december 11.

Sziasztok!
Én az itteni vélemények alapján választottam ezt a szappant, és igazatok volt. Kellemes, finom, jól habzik, és puhítja a bőröm.

Köszönöm nektek:))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 11.

Sziasztok!

Köszönöm nektek:))))

cecília

2012. szeptember 26.

Mióta a manna szappanokat használom egész más a bőröm. Bár néha igényli a testápolót, emiatt nem gondolom, hogy ne lennének jó minőségűek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Vikcike

2012. augusztus 27.

Nekem nem szárított, puha lett a bőröm tőle. Nagyon jól habzik, az ígért csoki illat kicsit elmaradt, enyhébb, mint ígérik, de ezt én nem bántam. Viszont csak 4 csillag, mert nagyon drága, szappan nem ér meg ennyi pénzt, olcsóbban is lehet vásárolni natúr szappanokat és nem csak neten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

appdina

2012. július 18.

Szuper és krémes a habja, nekem tetszenek benne a kis kókuszdarabkák is. Az illata nekem diszkrét, kellemes, már megszoktam és megszerettem ezeket a natúr illatokat. Többször újravettem már. Nem egyedül csak a Mannások hajtogatják egyébként azt, hogy ha száraz a bőröd a cuccaik használata után, az a méregtelenítés jele, én már többször láttam ezt az "érvelést" más natúr termékeket áruló honlapokon is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 18.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.