Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Manna Elefántcsont Arctisztító szappan ápolja, tisztítja, kényezteti, hidratálja, nyugtatja, és fiatalítja is a bőröd, különösen akkor jársz jól vele, ha száraz és érzékeny arcbőröd van. Nagyon egyedi és ritka kincset rejt számodra: egy igazi természetes kincs, a fehér agyag gondoskodik a száraz bőr ápoló hatásáról és a magas fokú kényeztetéséről. Természetes anyagról van szó, az agyag nagyon gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Az extra szűz olívaolaj remekül hidratálja, a szezámolaj gazdagon táplálja, a kakaóvaj óvja, nyugtatja a bőröd, a kókuszolaj lágyan ápolja az érzékeny bőrt, a ricinusolaj pedig isteni kényeztetéssel ajándékoz meg.

Kiszerelés: 90 g

stioneva

2019. március 25.

Már csak ezt az arctisztítót használom esténként, nekem teljesen bevált. Nincs pattanásom azóta, viszont szárítja picit a bőrt, így krémezni kell utána az arcot. Én szőlőmagolajjal kenem utána, azzal tökéletes páros.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

senskin

2019. március 22.

Szerintem ez kombinált bőrre a legmegfelelőbb. Nem erős illatú, kellemes szappan. Használat után sem mállik, adja amit ígér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

SpinnerCat

2019. január 16.

Őszintén eddig az egyik legjobb arctisztító, amit próbáltam! Nagyon sokáig elég, szépen tisztít, és ami a legfontosabb, hogy nem szárítja agyon a bőrömet. Eddig arcmosás után mindig tonikot, micellás vizet kellett használnom, mert annyira húzódott és fájt az arcbőröm, de mostmár ezt a lépést elhagyhatom :) Nagyon megszerettem, és olyan helyesen is mutat a fürdőszobában a kis szappantartóján. Egyetlen apró hátránya az összes szappannak, hogy picit nehezebben szállíthatóak, mint a tégelyes társaik, de ez sem megoldhatatlan feladat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

ylexe

2018. december 26.

Arctisztításra használom két-háromnaponta, nonioval felváltva. Érdemes szárazon tartani (ne ázzon vízben), mert úgy rendkívül sokáig kitart. Én már hónapok óta használom... Az én bőrömet picit túltisztítja, amit onnan látok, hogy másnap reggel zsírosabb a bőröm - olyankor ki szoktam hagyni 1-2 napot vele. Nem tudom, hogy újra fogom -e vásárolni emiatt, de mindenképp elhasználom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

auroras

2018. november 17.

Sajnos nagyon nem vàlt be. Szàraz bőrömet mèg jobban kiszàrította, így megvàltam tőle.
Nagy csalódàs szàmomra ez a szappan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Nagy csalódàs szàmomra ez a szappan.

Lanie

2018. október 21.

Jó összetevők, natúr illat, szuper tisztítás. A T vonalban száraz, vékony rétegben leváló bőrömet egyáltalán nem szárította tovább, de ha így tenné sem bánnám, hiszen van egy olyan napi rutinom amiben rengeteg szérum és krém hidratálja a bőrömet így igyekszem állandóan hidratálva tartani azt. Szívesen nyúlok ezért a termékért és újra is venném, ha elfogyott pedig nem szoktam annyira oda lenni az ennyire natúr illatú dolgokért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

pilleriin

2018. augusztus 12.

Kizárólag arctisztításra használtam, rendkívül szárított, sajnos nagyon túlárazott. Előnye az, hogy lassan fogy és nincsen benne illatanyag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

sunflower91

2018. augusztus 11.

Ki kellett dobom. A száraz bőrt még inkább kiszárította. Csak arcon próbáltam, de nagyon csalódott voltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

bianka1212

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem, fürdéshez is ezt használom. A hagyományos arclemosókkal és tusfürdőkkel nem is lehet összehasonlítani, végre tisztának érzem magam fürdés után.
Napi 2x-i használat mellett, sajnos gyorsan fogy, nekem kb. 2 hétig elegendő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Napi 2x-i használat mellett, sajnos gyorsan fogy, nekem kb. 2 hétig elegendő.

GergelyneTesiVass

2018. április 18.

Viszonylag hosszú ideig elég. Kellemes, természetes, enyhe illata van. Közepesen habzik; remek összetevőkből áll. Rendszeresen használom, nagyon szeretem. Mivel soká fogy el, kiváló az ára is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate