Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Manna Elefántcsont Arctisztító szappan ápolja, tisztítja, kényezteti, hidratálja, nyugtatja, és fiatalítja is a bőröd, különösen akkor jársz jól vele, ha száraz és érzékeny arcbőröd van. Nagyon egyedi és ritka kincset rejt számodra: egy igazi természetes kincs, a fehér agyag gondoskodik a száraz bőr ápoló hatásáról és a magas fokú kényeztetéséről. Természetes anyagról van szó, az agyag nagyon gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Az extra szűz olívaolaj remekül hidratálja, a szezámolaj gazdagon táplálja, a kakaóvaj óvja, nyugtatja a bőröd, a kókuszolaj lágyan ápolja az érzékeny bőrt, a ricinusolaj pedig isteni kényeztetéssel ajándékoz meg.

Kiszerelés: 90 g

Yushika

2018. április 10.

Nagyon szépen és kíméletesen tisztít. Szeretnék más terméket is kipróbálni a Manna szappanok közül, de ez lett az egyik nagy kedvencem eddig. Nekem nagyon száraz a bőröm, így utána szérumot és krémet is használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

deezsina

2018. március 30.

Mini kiszerelésben egy csomagban kaptam ajándékként, nagyon megörültem mert kíváncsi voltam rá régóta, de teljes méretben nem akartam megrendelni. Már kb 2 hete használom, nagyon lassan fogy, ami eléggé pozitív.
Szóval, önmagában használva eléggé szárít, húzódik utána a bőr, de azért semmilyen arctisztítót nem olyanra csinálnak, hogy használod és utána minden szuper lesz, mármint általában követi a tonik meg a krémezés, ezzel együtt a szappan szárító hatása eltűnik, szóval szerintem tökmindegy, hogy közvetlen használat után szárít egy picit. (ami nem szárít az tök jó, de ez nem elvárás)
Én örülök annak, hogy a szappan jelleg miatt a tisztító hatását erősnek érzem.
A pattanásaimra, tág pórusaimra még nem vettem észre a pozitív hatását, de most több új dolgot is használok, szóval ki kell várni még egy picit.

Update: ez a mini szappan napi kétszeri használattal majdnem fél évig elég volt!!
Sajnos annyit olvasok arról, hogy a szappan mindenképp póruseltömítő hatású, hogy amint elfogy, át fogok térni más állagú arctisztítóra. Mióta régebben használom, a húzódó szárító hatását sem érzékelem. Amúgy nem rossz termék ez, de problémás bőrrel az ember mindig a jobbat, újabbat keresi ami majd megoldja a gondokat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Én örülök annak, hogy a szappan jelleg miatt a tisztító hatását erősnek érzem.

Anada

2018. január 21.

Én nagyon szeretem :) kicsit szárít, de este jojobaolajat, reggel meg arckrémet használok utána, szóval nekem ezzel nincs bajom. És puha utána a bőröm, még akkor is, ha van egy kis húzós érzés utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Nikolaj

2017. december 31.

Volt egy időszak, amikor nagyon csúnya, gyulladt, pattanásos és zsíros volt a bőröm. A clinique 3 lépéses rutinja is csődöt mondott és akkor jött a manna végső elkeseredésemben. Nagyjából 2 héten át napi 2x használva majdhogynem megszűnt a probléma. Szárít, de hidratálás után már nem is érezni. Akinek pattanásos zsíros bőre van, az próbálja ki, nagyon sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

bubilany

2017. november 22.

Nemrossz szappan, szépen tisztít és segít eltüntetni a pattanásokat. Viszont annak ellenére, hogy zsíros a bőröm, nekem nagyon szárított és húzta az arcomon a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

delux2001

2017. november 21.

Nem rossz, tisztít, a baj az, hogy eléggé szárít is.Ha kicsit zsírosabb a bőröm, akkor rendben van. Nem egy csodaszer...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Ancsulitisz

2017. november 14.

Nagyon csúnya gyulladás húzódott végig az arcomon két oldalt a hajvonalamnál. Próbáltam mindent, vitamint, shea vajat, teafa olajat, citromot. Nem segített semmi. Na, ez a szappan egy hét alatt eltüntette! Reggel és este is ezzel mostam az arcom, argán olajjal hidratáltam utána. Nem szoktam csodaszerezni semmit, de ez számomra az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

MNNiko

2017. október 11.

Lágy habja van, jól tisztít. Smink lemosásra micellás vizet használok és utána ezzel mosok arcot és tökéletesen tiszta lesz a bőröm. Egy gondom van vele, hogy annak ellenére, hogy még ekcémás bőrre is ajánlott nekem a kombinált bőröm is feszül utána, így mindenképpen kell egy kis shea vaj utána.

Alapvetően remek termék, összetevői szuperek, illata semleges. A bőr feszülést pedig minden arclemosónál, szappanál éreztem eddig szóval az nálam nem von le sokat az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

CsilluK

2017. szeptember 30.

Annak ellenére, hogy kifejezetten száraz és érzékeny bőrre ajánlott, az enyémet még jobban tönkretette, mindenkit óva intenék a használatától. Az első néhány alkalom után javulást éreztem az arcbőröm állapotán, viszont néhány hetes használat után rendkívül kiszárított. Hónapokba telt, mire a használatától jelentkező pirosságot sikerült eltüntetnem más termékekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

zita.herkovics

2017. június 29.

Tegnap jött meg az első mannás' csomagom. Sokáig halogattam a rendelést. (Szándékosan nem néztem meg az itteni értékeléseket! - Gondoltam, végre, legyen valami meglepi.) Feldaraboltam 3 részre azt a nagy tömböt, ami érkezett, kedves barátosném tanácsára. Baromi sokáig elég fog lenni, ebben biztos vagyok. Kombinált a bőröm, nyaranta. Szeplők, hámló pontok, zsíros "felezővonal". Szörnyen rossz. Tegnap este, és ma reggel is ezzel mostam arcot. A hámló foltjaim peregnek le, mármint, hogy nem újratermelődnek, meg nagyobbodnak, hanem lejönnek, szépen, sima arcmosással. Mintha hidratálna is! Illata jó, nem egy határ hab, ez külön öröm. Türelmes leszek vele, mert tudom, hogy meg kell szokja a bőröm. A PMS miatt éppen pattanásosabb időszakomban használom, így meglátjuk, mit tesz velük. Csodát nem várok, de a sminklemosót tényleg kiválthatom, meg tiszta érzet marad utána. Nekem bejött az illata is különben. Összességében jó kis cucc, később fogok változtatni (ha kell) a véleményemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate