Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Manna Elefántcsont Arctisztító szappan ápolja, tisztítja, kényezteti, hidratálja, nyugtatja, és fiatalítja is a bőröd, különösen akkor jársz jól vele, ha száraz és érzékeny arcbőröd van. Nagyon egyedi és ritka kincset rejt számodra: egy igazi természetes kincs, a fehér agyag gondoskodik a száraz bőr ápoló hatásáról és a magas fokú kényeztetéséről. Természetes anyagról van szó, az agyag nagyon gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Az extra szűz olívaolaj remekül hidratálja, a szezámolaj gazdagon táplálja, a kakaóvaj óvja, nyugtatja a bőröd, a kókuszolaj lágyan ápolja az érzékeny bőrt, a ricinusolaj pedig isteni kényeztetéssel ajándékoz meg.

Kiszerelés: 90 g

mizse

2017. március 14.

Néhány hete használom esténként sminklemosó helyett. Nagyon szépen leszed mindent, bár vigyázni kell, sokszor belemegy a szemembe és eléggé tud csípni. Használat után nagyon puha és sima lesz a bőröm, imádom :) Jól habzik, kevés is elég belőle. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Mona29

2017. március 4.

Először nagyon utáltam, néhány nap alatt olyan vörös, mély, fájó duzzanatok jöttek elő az arcom legkülönbözőbb helyein (pl. orrcimpa alatt, orrnyergen, állkapocs, ajak széle), hogy csak néztem. Azért továbbhasználtam, mert gondoltam, tisztul az arcom. Pár hét után jobb lett, de ez idő alatt szinte csillagokat láttam időnként. Végül a duzzanatok elmúltak, nyom nélkül, arcom egész szép lett, bár a hormonális cuccokkal nem tudott elbánni. Kicsit szárított is, de legalább elhasználtam a zsírosabb krémjeimet is.
Maga a szappan talán 5 hónapig is elég volt napi kétszeri használat mellett.
Nem veszem újra, nem kockáztatok. Találtam más termékeket, amik még szebbé tették az arcom és a használatuk elején sem voltak pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Maga a szappan talán 5 hónapig is elég volt napi kétszeri használat mellett.

saretta

2017. február 8.

az arcbőröm szuperérzékeny, szinte mindentől kipirosodik, kiszárad, kipattog, borzasztó... ez a szappan nagyon jót tett neki, szerette a bőröm. most a tündérbogyó szappant használom, az talán még ennél is jobb a száraz, érzékeny bőrömnek. az ára tényleg húzósnak tűnhet, viszont nagyon sokáig elég, majdnem egy évig. krémet minden arctisztítás után használok, igényli a bőröm, télen különösen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

naturefun

2017. február 3.

Két éve kizárólag ezzel mosom az arcom, a sminket tökéletesen lemossa, használat után kellemesen hidratált, sima, puha lesz a bőr, engem egyáltalán nem szárít. Nem helyettesíti a hidratáló krémet, de nem is ez a funkciója. Sminklemosót, tonikot egyáltalán nem használok mellette, felesleges. Amikor elfogy és nem pótolom időben látványos a romlás, úgyhogy igyekszem előre beszerezni a következőt, amikor fogyóban van. Már a család minden nő tagja ezt haszálja:) Semmi másra nem cserélném le.
Sokan írják, hogy csípi a szemet. Én is ezt hittem kezdetben, de kiderült, hogy attól függ, hogy milyen sminket használok, rájöttem, hogy a szemfesték csípett, nem a szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 3.

Cseni

2017. január 18.

reggeli és - ha nem sminkeltem aznap, - esti arcmosásra használtam, nekem nagyon bejött. egy szappan nekem körülbelül egy évig volt így elegendő.
a szappan elég kemény marad vizezés után is, nem hagy nagy trutyis nyomot maga után a szappantartón és a következő használatig szépen megszárad. kár, hogy ha szembe kerül, csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Pianka

2017. január 11.

Ez a legrosszabb termék amit eddig használtam. Szétszárította az arcomat pedig elvileg száraz bőrre van, és pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Norkacska

2016. december 21.

Ő az ében szappannál jobbnak bizonyult a bőrömre, szerintem a fehér agyag segédkezett a tisztításban. Különleges dolgot nem tapasztaltam, utána is kicsit húzódott a bőröm, de itt is megoldta azonnal a kremezés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

miszi

2016. november 3.

Arctisztításra ezt használom. Nekem napi 1 használattal nem szárítja a bőröm, de kellően tisztít. Nagyon kevés habbal használom és gyorsan leöblítem. Már több, mint egy éve használom, és még a fele megvan. Sminklemosásra nem használom, így is nagyon csíp ha véletlenül a szemembe megy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Kamioka

2016. szeptember 22.

Szerintem nem valami jó termék, az illata szerintem nem jó olyan furcsa kicsit kellemetlen illatot hagy maga után. Az állaga jó, könnyen habzik és selymes, de óvakodjon az akinek a szemébe megy, rettenetesen csíp. Ezen az áron sokkal jobb natúr szappanokat lehet kapni. Biztosan nem venném meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

balazskrisztii

2016. szeptember 21.

Talán ez volt az első Mannás termékem :) Elhasználtam, akkor nem éreztem olyan rossznak, de örülök hogy tovább léptem. A sminket szépen lehozta, kellemesen habzott, de maga volt a pokol, ha belement a szemembe... És utána kifejezetten feszült az arcom, nem mondanám, hogy száraz bőrre való. Rontani nem rontott a bőröm állapotán, de sokkal több hidratálót használtam abban az időszakban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate