Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Manna Elefántcsont Arctisztító szappan ápolja, tisztítja, kényezteti, hidratálja, nyugtatja, és fiatalítja is a bőröd, különösen akkor jársz jól vele, ha száraz és érzékeny arcbőröd van. Nagyon egyedi és ritka kincset rejt számodra: egy igazi természetes kincs, a fehér agyag gondoskodik a száraz bőr ápoló hatásáról és a magas fokú kényeztetéséről. Természetes anyagról van szó, az agyag nagyon gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Az extra szűz olívaolaj remekül hidratálja, a szezámolaj gazdagon táplálja, a kakaóvaj óvja, nyugtatja a bőröd, a kókuszolaj lágyan ápolja az érzékeny bőrt, a ricinusolaj pedig isteni kényeztetéssel ajándékoz meg.

Kiszerelés: 90 g

Chrissy

2016. augusztus 31.

Őszintén bevallom, áldozatul estem a marketingjének...elolvastam a leírását, ami elvarázsolt és úgy éreztem nem tudok nélküle élni. Azóta már tudom, hogy vele se.
Először is, kevert bőröm van és nem ő lenne számomra az ideális, de gondoltam mivel vízhiányos is meg minden jó lesz egy lágyabb lemosónak az ínségesebb napokra. Csodaszép elefántcsont színű, lágy habzású, szinte krémes szappan. Az arcomon is puhának és simogatónak éreztem. Az illata nem tetszett, tudom, ez most állati hülyén fog hangzani, de akkor is leírom: elefántcsont szaga van. Jó jó jó, tudom, hogy annak nincs szaga, de mégis, akárhányszor használom mindig erre asszociálok és nem tudok elvonatkoztatni tőle. Számomra elefántcsont szaga van és punktum. De nem is ez a legrosszabb benne, hanem a hatása, mert brutálisan szárit. Nadekèrem, ez egy száraz meg érzékeny bőrre való szappan! És az én vegyes bőröm szètaszalja?! Ezt muszáj lepontoznom! És újfent meg kell állapítsam, Mannáéknál a legjobb termék a marketingjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

floorafekete

2016. július 17.

Néha megrendelem, mert szeretem az illatát, de különösebben nem csinál semmit az arcommal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

bolognia

2016. január 19.

Olvasom a sok, legutóbbiakban kimondottan negatív véleményeket és csodálkozom... Nekem ez a szappan a tökéletes arcmosó. Az egyetlen ami után nem húzódik az arcom. Persze hidratálni utána muszáj mert száraz arcnál elengedhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 19.

0bikbik0

2015. december 25.

Családtagjaim bőrét a kámforos szappan csapta szét, az én tágpórusú, de mégis normál/száraz felületű bőrömet meg ez a manna"csoda".
A nyáron normál, télen száraz bőröm már néhány használat után érdes-vörös szárazzá vált, még a levegőmozgás is égő, csípő érzést okozott. Kentem persze shea vajjal, vizes kézzel, mert úgy az igazi, de az eredmény továbbra is a vörös, égő arcbőr maradt.
(Túl) Sokáig kísérleteztem vele, mert nagyon szerettem volna egy működő, egyszerű natúrkozmetikumot használni, de ez (sem) vált be a mannától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 25.

borilona

2015. december 1.

Se nem használt, se nem rontott, ahhoz képest pedig elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Se nem használt, se nem rontott, ahhoz képest pedig elég drága.

Szyszyyke

2015. december 1.

A marketingjük valóban zseniális, és itt be is kell fejeznem a dicsérő szavakat. A szappan katasztrófa... érzékeny bőrre ajánlják. Hát...nem kéne. Egy hónapba telt mire rendbe jött a bőröm. Kiszárította, tele lett az arcom apró piros pötyökkel. Ja...az a méregtelenítés? Ez az amit én nem hiszek el...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Naturmeo

2015. november 6.

Kifejezetten száraz és érzékeny bőrre ajánlják, nekem mégis húzódott, száraz lett az arcom a használata után. Jól habzott, sokáig tartott, de nem tudtam az arcomra használni, csak kézmosásra és testre. Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Kár, mert a Manna többi terméke nagy általánosságban bevált, így kicsit csalódás volt ez a szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Chootie

2015. augusztus 13.

Sajnos nem vált be. Körülbelül a harmadik használat után hihetetlen módon szárítani kezdte a bőrömet, ami ettől még jobban kipirosodott, fájdalmassá vált. Végül elfürödtem, hogy ne menjen kárba, de olyan célra elég drága. Nem tudom ajánlani. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Catcatcat

2015. július 4.

Ez volt ez első manna és egyben natúr szappanom, szóval először nem tudtam, hogy mit várjak el tőle. Olvastam a leírását, hogy hidratál és, hogy remek érzékeny bőrre, szóval gondoltam ártani nem árthat... hát rosszul gondoltam. Első pár mosakodásnál tényleg úgy vettem észre, hogy szebb az arcbőröm és hidratált, aztán a többi használatnál egyszer csak elkezdte szárítani az arcomat, de úgy, hogy közben tele lett ragyákkal... Kipróbáltam más mannaszappanokat is (közel 1 évig próbálkoztam velük), de egy kivételével az összes szappan hasonlót alkotott a bőrömön. Utána használtam más natúr szappanokat is, amik sokkal jobban teljesítettek nálam és olcsóbbak is voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

encimokus

2015. május 28.

Ez a szappan mindenre jó, de arctisztításra nem. A tonikos vatta olyan mocskos utána, hogy én szégyellem magam. Ez már a sokadik csalódás Mannáéktól, ideje lesz végső búcsút intenünk egymásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 28.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate