Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Manna Elefántcsont Arctisztító szappan ápolja, tisztítja, kényezteti, hidratálja, nyugtatja, és fiatalítja is a bőröd, különösen akkor jársz jól vele, ha száraz és érzékeny arcbőröd van. Nagyon egyedi és ritka kincset rejt számodra: egy igazi természetes kincs, a fehér agyag gondoskodik a száraz bőr ápoló hatásáról és a magas fokú kényeztetéséről. Természetes anyagról van szó, az agyag nagyon gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Az extra szűz olívaolaj remekül hidratálja, a szezámolaj gazdagon táplálja, a kakaóvaj óvja, nyugtatja a bőröd, a kókuszolaj lágyan ápolja az érzékeny bőrt, a ricinusolaj pedig isteni kényeztetéssel ajándékoz meg.

Kiszerelés: 90 g

picibalang

2015. április 27.

könnyen habzik, és szépen tisztít, mint bármelyik másik natúr szappan, viszont ettől többet vártam, ennek ellenére a mitesszereim meg sem mozdultak...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Klara79

2015. április 21.

Ezt a szappant is kiprobaltam, hatha ez lesz a csoda, de itt is elmaradt a varva-vart hatas, nekem sajnos egyik szappanjuk sem jott be erzekeny boromet mindegyik, nemcsak az arcboromet, de a testemet is szetszaritotta, es nem a boszen hangoztatott "meregtelenites" miatt (evek ota natur/biokozmetikumokat hasznalok)...... Teljes penzrablas az ara.... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

Rezangyal

2015. március 26.

Sok mindent próbáltam arctisztításra én is, de kb. 1 évvel ezelőtt ismerkedtünk és elég jó, azóta nem is vettem mást, ez talán a 3. szappan. Reggel és este is ezt használom, olyan szépen leszedi a sminket a bőrről (a szemfestéket nem) hogy utána kíváncsiságból letöröltem sminklemosóval és fehér maradt a vattakorong. Nem húzódik utána a bőr, volt, hogy elfelejtettem bekrémezni reggel az arcom, de teljesen rendben volt anélkül is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

ggydora

2015. március 24.

Nagyon jó kis szappan, igaz száraz bőrre való, nekem kombinált a bőröm, de amikor már úgy érzem, hogy sok lesz az ében szappanból akkor ezt használom, mert ettől nem húzódik úgy a bőröm. Bár igaz, hogy a pattanásokra nem sok hatással van, inkább csak tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

guffaw

2015. február 28.

Mint általában a manna-szappanok: ez is szárította a bőröm. Sajnálom, de nekem a manna-név reklám és messze van a csodaszertől... Kivéve - ahogy az illóolajoknál már elmondtam, az illóolajai nagyon jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

tdorina3

2015. január 20.

Édesanyám használja a száraz arcbőrére ezt a szappant, és nagyon szép tőle. Már a harmadikat rendeltük újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

ST

2014. december 8.

Először az arcomra használtam, szépen tisztított, nem nagyon szárított, de egy idő után arra figyeltem fel, h. közvetlen arcmosás után erősen tüsszögni kezdtem, ami eddig még semmilyen (illatosított) kozmetikum esetében sem fordult elő velem. A maradékot elhasználtam testre, amire szintén nem volt rossz, de újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

Lunann

2014. december 5.

UP!: sajnos le kell vonnom egy csillagot, mert a szappanom másik fele megbüdösödött. Ketté szoktam vágni a mannáimat, amíg az egyik felét használom, addig a másik fele a dobozában pihen. Kb 3 hónap alatt hazsnáltam el a fél elefántcsont arctisztítót, de mire elővettem a másik felét, annak a szaga avas lett. Írtam a szappantündéreknek, akik azt írták vissza, hogy kizárt, hogy egy manna megromoljon. Elhasználom, mert a hatása nem változott, meg elég drága lenne kidobálni fél szappanokat... De a -1 csillag marad. Sajnálom, mert nagy kedvemcem volt.

Nagyon száraz az arcbőröm, a manna fekete szappanja még jobban kiszárította, majd ezt a csodát kaptam a páromtól ajándékba. Hát mit mondjak, tökéletes. Tényleg az. Tisztít, de nem szárít. Sosem húzódik már a bőröm arcmosás után, a sminket teljes mértékben eltávolítja, sőt, arctörlés után olyan érzésem van, mintha be is krémeztem volna. Semmi szükség ezentúl arckrémre. Néha kipattogok, olyankor a kámforos manna arctisztítót használom. Tökéletesek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

hessviky666

2014. november 21.

Az illata és az állaga is nagyon tetszik. A téli időszakban szoktam használni, amikor zsíros bőröm szuperérzékennyé válik a hidegben. Mindig használok utána valamilyen vajat, mivel nekem 2 év után is húzódik a bőröm a szappanozás után (csak az arcomon, a testemet elég heti 1-szer bekennem). A hideg miatti kipirosodott foltokat eltünteti nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

russka1234

2014. november 9.

Ajándékba kaptam egy mintát kipróbálásra . Nagyon száraz böröm ban , de nem száritotta jobban ami plusz pont és a sminket is nagyon szápem leszedi . Annyit mondhatok hogy azóta megrendeltem a teljes kiszerelést is .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 9.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate