Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Manna Elefántcsont Arctisztító szappan ápolja, tisztítja, kényezteti, hidratálja, nyugtatja, és fiatalítja is a bőröd, különösen akkor jársz jól vele, ha száraz és érzékeny arcbőröd van. Nagyon egyedi és ritka kincset rejt számodra: egy igazi természetes kincs, a fehér agyag gondoskodik a száraz bőr ápoló hatásáról és a magas fokú kényeztetéséről. Természetes anyagról van szó, az agyag nagyon gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Az extra szűz olívaolaj remekül hidratálja, a szezámolaj gazdagon táplálja, a kakaóvaj óvja, nyugtatja a bőröd, a kókuszolaj lágyan ápolja az érzékeny bőrt, a ricinusolaj pedig isteni kényeztetéssel ajándékoz meg.

Kiszerelés: 90 g

Shorty3

2014. november 8.

Úgy kezdeném ezt a sztorit, hogy nagyon érzékeny a bőröm már gyerekkoromtól kezdve, soha nem volt mindegy milyen terméket használok. Ezért gondoltam kipróbálok egy nagyon natúr dolgot, mondjuk a mannaszappant, hátha ez lesz az az arctisztító ami megszünteti a problémáimat... teljesen lökött ötlet volt utólag belátom.
Szép a csomagolása, kellemes az illata, krémesen habzik, igazából kellemes használni.
Nade.. pár hét használat után (hozzátenném, hogy elég kitartó voltam) viszont annyira száraznak éreztem a bőröm mint még soha. Húzódott, égett, piros volt,hámlott és a kelleténél jóval több apró pattanás jelent meg rajtam. Ilyen gondjaim soha nem voltak (az apró pattanásokat leszámítva.. persze nem ennyi!), sajnos sehogyan sem tudtam hasznosítani a szappant arctisztításra, még úgy sem, hogy shea vajjal kentem utána (manna természetesen, de ezzel önmagában problémám nem volt).
Pihentettem egy darabig a használatát, ezen a héten újra elővettem mert elfogyott az arctisztítóm, gondoltam egy nap ha használom nem lesz tőle bajom.. tévedés volt ez is :D Visszatért az össze gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

rita.997

2014. november 3.

Ez az első arctisztító szappanom és nagyon elégedett vagyok vele. Szépen lemossa a sminkem és jól ápolja a bőröm. Kicsit féltem hogy kipattogok tőle, mert alapvetően száraz és zsíros kombinált bőröm volt, viszont mostanra teljesen normalizálódott tőle: a patik lassan eltűnnek és az orcám már nem annyira száraz. Kicsit drága, de mivel nagyon lassan fogy -egy hónapja használom és kb a negyede fogyott el- biztosan újra veszem.
Update: Biztos, hogy SOHA nem veszem újra és elajándékoz a maradékot. A bőröm még érzékenyebbé vált és már az is kellemetlen ha hozzáérek, ha nem rendeződik bőröm állapota ebből bőrgyógyász lesz. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 3.

crazy cat lady

2014. július 1.

valami van benne, ami nagyon irritálja a bőröm, egyszer tudtam vele megmosni az arcomat, rögtön rákvörös lett és égett a bőröm. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

mira9413

2014. június 9.

Nem rossz, de többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Nem rossz, de többet vártam tőle.

DreamyGirl

2014. május 20.

A száraz bőröm még jobban kiszárította. Húzódott a használat után és követelte a krémet. Ráadásul még több pattanásom lett tőle, mint amennyi előtte volt. Nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Oraculum

2014. május 12.

Finom, habos de a bőröm húzódik a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Finom, habos de a bőröm húzódik a használata után.

barbiii_sz

2014. április 5.

Nekem sajnos nem vált be ez a szappan sem. Csak azért kap két csillagot, mert legalább nem irritálta és nem szárította a bőrömet, mint néhány társa. Viszont nem is hidratálta, nem is tisztította, nem hozta a várt ígéreteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

fvikus

2014. március 22.

Jól tisztít és tényleg ktémes a habja, viszont az én bőröm kicsit húzódik a használata után. Csak ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

zsofi91

2014. február 15.

Én abszolút meg vagyok vele elégedve. Nagyon száraz a bőröm, főleg télen, használata után azonban nem érzem, hogy húzódna a bőröm. Kiegészítésként mellé manna prémium mangóvajat használok. Az eredmény puha, selymes arc. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

svajda.petra

2014. január 22.

Nálam nagyon jól bevált. Egyáltalán nem szárít inkább ápol. Arckrémet nem használok mellette. Nekem arctisztító, hidratáló, sminklemosó is egyben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate