Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Manna Elefántcsont Arctisztító szappan ápolja, tisztítja, kényezteti, hidratálja, nyugtatja, és fiatalítja is a bőröd, különösen akkor jársz jól vele, ha száraz és érzékeny arcbőröd van. Nagyon egyedi és ritka kincset rejt számodra: egy igazi természetes kincs, a fehér agyag gondoskodik a száraz bőr ápoló hatásáról és a magas fokú kényeztetéséről. Természetes anyagról van szó, az agyag nagyon gazdag értékes ásványi anyagokban, például: szilíciumban, magnéziumban, kálciumban, vasban, foszforban, rézben, cinkben, szeléniumban.

Az extra szűz olívaolaj remekül hidratálja, a szezámolaj gazdagon táplálja, a kakaóvaj óvja, nyugtatja a bőröd, a kókuszolaj lágyan ápolja az érzékeny bőrt, a ricinusolaj pedig isteni kényeztetéssel ajándékoz meg.

Kiszerelés: 90 g

mariannakowacs

2013. december 14.

Ezt a szappant nem a mannáról rendeltem és meg is bántam. Bár a bőröm szereti, kicsit avas szaga van. Az illatmentes szappanokat egyébként sem kedvelem, így nem rendelem újra. Ettől függetlenül nem rossz vele fürdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

marinababa92

2013. december 1.

nagyon jó nem mállik, napi 2x használom egy bő hónapja, de még több, mint a fele megvan, illata finom diszkrét, én mindig krémezek utána, de valóban kíméletes! néha kézmosásra és tusoláshoz is használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Zatanii

2013. október 1.

Tegnap nem tudtam ellenállni neki, megvettem a szegedi Biocity-ben. Sajnos nem valami olcsó, de megéri az árát. Finom habja van, kellemes használni, nem szárít, sőt, hidratált érzést hagy maga után. A pattanásos-miteszeres bőrt megszépíti.

Update: Bárcsak olyan lenne, mint az első hét használat után.. Jó, szép, tisztít meg minden, de emellett iszonyatosan szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

wishes

2013. szeptember 23.

Hú, rettenetesen csábító volt ez a szappan, főleg hogy száraz a bőröm, szóval mindenre harapok, ami hidratálást ígér. Az a helyzet, hogy ennél a szappannál beértem volna már azzal is, ha nem szárít, én nem hiszek ugyanis abban, hogy egy szappan kiváltja az arckrémet...
Az első benyomáson nagyon pozitív volt, mert nagyon selymes, krémes habja van és szépen leszedi a sminket is... Viszont amint lemosom, érzi a bőröm, hogy valami nagyon nem oké, és csak úgy issza magába a krémet, ha ezt használom. Ha meg nem krémezek, akkor pedig látványosan dehidratált lesz, szóval inkább abba is hagytam a használatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

sicsu

2013. augusztus 26.

Ajándék mintaként kaptam az ében mellé, hát nagyon jó ez is! gyengéden tisztít, nem húzódik tőle az arcom, reggel ezt használom (az ében jobban szárít) és tényleg jó. Meg fogom rendelni nagy 95 grammos szappanként is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

zoe880801

2013. augusztus 14.

Az első olyan arctisztító, ami után nem foszlik és húzódik a bőröm! Egyszerű a használat, és nagyon kiadós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

veronika.picilany

2013. június 30.

Nekem nagyon bevált. Elég érzékeny a bőröm, de a napi piszkot nekem is valahogy el kell távolítanom a bőrömről. Ez a szappan szuper! Olyan krémes, és habos. Igazán gyengéden tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate