Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2390 Ft és 3470 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. október 28.

Ár:   2390 Ft és 3470 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 200 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

• ellenállhatatlanul illatos
  • könnyen beszívódik, egyszerre kis mennyiség is elég belőle, így gazdaságos is
  • sokoldalúan használható, tetőtől-talpig: arc- és testápolóként, kézkrémként, lábápolóként
  • az antioxidánsokban gazdag kakaóvaj és a bársonyos kókuszolaj táplálja, selymessé és bársonyossá varázsolja a bőrt
  • a hozzáadott E-vitamin extra gondoskodást nyújt

Ivyi

2017. december 11.

Imádom az illatát , az állagát , azt,hogy gyorsan eloszlik a bőrön és csodásan táplálja azt. Egyre több területen próbálom ki és mindenhol helyt áll azt veszem észre 🙂 szép a csomagolása is mint azt már megszokhattuk a manna-tol🙂 biztosan újra veszem őt vagy valamelyik testvérét. Nálam 5 pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

-.Nikii.-

2017. április 16.

Amikor beleszagoltam, majdnem rosszul lettem. Nem szeretem a tömény csoki illatát, csak néztem, és azon gondolkodtam, mi lesz kettőnkkel. Aztán kezdtem megszokni és a negyedét már el is használtam. Szeretem, hogy amikor kiveszek egy darabkát és rárakom a bőrömre, elkezd "csúszkálni" rajta, ahogy olvad. Kellemes az illata, gyorsabban beszívódik, mint a shea vaj, és jól hidratál. Másnap is éreztem magamon az illatát. Várom az őszt, hogy újra lehessen kapni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

missmarple

2017. február 14.

Nagyon szeretm, természetes az illata. Estére használom hogy legyen dieje beszívódni. Ezen kívl előnyös, hogy könnyű kivenni a tégelyből, és a bőrön azonnal elkezd olvadni. Az agyonillatosított testvajaknál (pl The body shop) jobb és olcsóbb is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Lillababa

2017. január 31.

Hihetetlen ez az illat, sokszor kinyitom, csak, hogy megszaglásszam:) Az állagát szeretem, jól kenhető, azonnal olvad, gyorsan beszívódik és lassan fogy. A hatása pont olyan, mint a kókuszolajé, megfelelően hidratál az év melegebbik felében, de nekem extrém szárazságra kicsit kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Melcsibabyke

2017. január 12.

Ez az illat! Csokis, kókuszos... Összefut a nyál a számban. Többé nem is kell másik krém. :D
Jól hidratál. Egy szóval: imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Jól hidratál. Egy szóval: imádom!

Cynthia99

2016. december 23.

Egyetlen egy bajom van vele,az,hogy habkrém. De hát ez van... Az illata miatt viszont imádom,oda vagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

szevin007

2016. november 18.

Fantasztikus! Az illata isteni, a hatása is szuper. Este, fürdés után, vizes bőrre használjuk. Nagyon jól hidratálja a száraz, ekcémás bőrt. Nem irritál és a gyulladást csökkenti. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol