Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: g.lindus85, Módosítva: 2012. október 4.

Kategória:   Egyéb

Szelíd mezők, telis-tele mosolygó kamillavirággal, zsongó méhecskék, lenge szellő....Ugye, máris megnyugodtál, ahogy elképzelted mindezt? Nem csoda, ugyanis a kamilla egyik fő érdeme, hogy megnyugtatja a testet, lelket egyaránt. A Manna Kamilla Virágviz 100%-ban tiszta növényi alapú, természetes illatosító, mely kíméletes a bőrödhöz és lágyan frissíti azt.

MNNiko

2020. június 10.

Eleinte kicsit megbántam a rendelést, mert nem igazán tudtam hogyan is használjam. De most már nagyon megszerettem és többször is újra vettem.
Minden este az arckrémem előtt befújom az arcomat és utána krémezek. Így sokkal jobban beszívódik a krém és a hidratáló hatása is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Timicy

2019. május 29.

Amennyire nem jött be a márka kamillás szappanja, ez a virágvíz annyira lepett meg. Az illata és a hatása és csodás! Kisebb seb keletkezett az orrom közelébe, mivel csupán ez volt kéznél, így napi 2-3 alkalommal lefújtam és minden használat után éreztem azt az igazi enyhülés érzést. Az illata igazi kamilla-mezős, semmi művi nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

jotimko

2019. március 31.

Az illatát nagyon szeretem! Bárhová fújható (arcra, hajra, ruhára). Semleges illatú dezodorok mellé parfüm helyett használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Dori320

2018. november 18.

Maximum nyári frissítőként használható, de semmi egyéb hatást nem vettem észre sajnos. Ehhez képest pedig kicsit húzós az ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Tavasz tündér

2018. augusztus 7.

Minden túlzás nélkül, egy jolly joker termék számomra! A virágvizeket előszeretettel használom frissítőként, mindig van a táskámban, pláne nyáron. Szeretek kísérketezni, több gyártó termékeit kipróbáltam már, de alig vártam hogy elfogyjanak és ismét beszerezhessem a manna kamilla virágvizét. Számomra nincs párja! Ugyan is több "natur" termékkel úgy jártam hogy kellemetlen volt a bőrön, irritált, csípett, ragacsos érzetet hagyott maga után. Nonszensz, hogy telepakolnak egy virágvizet adalékanyagokkal, parfümmel, alkohollal és natur meg bio néven futtatják. Na kérem ez a termék igazi virágvíz, semmi más nincs benne csak minőségi koncentrált kamilla párlat. Ne feledjük a kamilla a népgyógyászat egyik kedvelt virága, kívül belül szuper hatása van. Nekem még párlatként is lehúzza a gyulladást és nyugtat. Használtam már bőrirritációra, napégésre, csípésekre, epilálás után. Arcra, testre frissítőként. Nagy melegben mikor minden leolvad az emberről, krémek helyett csak befújkálom magam vele és szépen hidratál. Nekem működik smink alá, fölé is. De tudom ajánlani olajok, krémek bemasszírozásához, maszkok kikeveréséhez. Az illata nagyon kellemes, de aki parfümként akarja használni, napjában többször kell frissítenie magán, mert nem tartós ( amivel nincs is gond, hiszen ez virágvíz :) ). Egyik ismerősöm kezét megcsípte valami, fájlalta és nagyon kipirosodott a csípés helye. Nem volt nálunk más, így előkaptam a virágvizet és alaposan befújtam. Csak csodálkoztunk, hogy milyen gyors enyhülést hozott számára. Szóval nekem csak jó tapasztalataim vannak a termékkel. Az ára kicsit mehetne lentebb, de mivel ennyire univerzális és nekem viszonylag sokáig kitart, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Adaleide

2018. május 24.

Pénzkidobás, semmire nem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Pénzkidobás, semmire nem jó

Lillababa

2017. január 31.

Mindegyik virágvizet próbáltam miniben, egyedül ez maradt meg állandóként, arckrém alá, nyáron hűsítőként, vagy a hihetetlen hőségben parfüm helyett, nagyon szeretem a kamilla illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

delila6400

2016. november 17.

Tonikként használom, a száraz arcbőrömnek jót tesz és egy csomó szennyeződést lehoz arcmosás után. Nagyon szeretem. Parfümként felesleges használni, nem arra való, akármit is írnak, annak egy virágvíz kevés. Max. frissítő permet nyáron arcra, dekoltázsra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Naturmeo

2016. április 19.

Nagyon finom könnyű, nem tolakodó nyári illat. Testpermetként, hajra, és arcfrissítésre szoktam használni, megnyugtatja a bőrt. Arcradírozás, nyári lepirulás után nagyon hasznos. A Virágvíz kollekció részeként van meg, de ha elfogy, külön is meg fogom venni a nagy kiszerelést, mert nagyon tetszett.

Nagyon jónak tartom mikor 1-1 kozmetikumtól nem csak szép vagy illatos leszek, de tényleg ápol is egyben és egészségügyi haszna is van! Miért érdemes kamillás termékeket használni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

rafi

2015. október 1.

Parfüm helyett nem jó, mert nagyjából azonnal elillan az illata. De nagyon kellemes, édes illat, reggelente szoktam használni, hogy felfrissítsen, néha ha ideges vagyok, aromaterápia céljából, vagy van, hogy tonik helyett. Mindegyiknek bevált, nagyon szeretem, és spórolok vele, nem szeretném ha elfogyna, ahhoz azért drágállom. De ez a kedvencem az összes virágvíz közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 1.