Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: g.lindus85, Módosítva: 2012. október 4.

Kategória:   Egyéb

Szelíd mezők, telis-tele mosolygó kamillavirággal, zsongó méhecskék, lenge szellő....Ugye, máris megnyugodtál, ahogy elképzelted mindezt? Nem csoda, ugyanis a kamilla egyik fő érdeme, hogy megnyugtatja a testet, lelket egyaránt. A Manna Kamilla Virágviz 100%-ban tiszta növényi alapú, természetes illatosító, mely kíméletes a bőrödhöz és lágyan frissíti azt.

wadeper

2015. május 24.

Arcomra szoktam fújni frissítőként. Nagyon finom illata van, mindig jó kedvre derülök tőle. Nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 24.

eszternemeth96

2015. május 19.

Kellemes, nyugtató, nagyon finom illata van. Ez, a rózsás és a borsmenta illatúak a legjobbak szerintem. Nem marad meg sokáig az illata, de nyári frissítő el tökéletes, foleg, hogy természetes alapanyagokból készült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Ildiko751

2015. április 11.

Nagyon finom az illata, de sajnos nem sokáig lehet érezni (konkrétan pár percig) így nekem nem éri meg újra venni, ahhoz elég drága :(
Ettől függetlenül jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 11.

Ettől függetlenül jó termék.

anyyyca

2014. június 11.

Nagyon finom illatú, szuper frissítő!!

Update: ez az egyik kedvenc manna termékem továbbra is, már 2szer vettem újra! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

Nagyon finom illatú, szuper frissítő!!

eniko90

2014. június 7.

Annyira finom az illata, és ráadásul nyugtatja a bőrt. Nem múlik el nap, hogy ne használjam. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

ronavolgyifanni

2014. május 17.

Illattéren a 6 közül a vanília mellett ez a kedvencem. :) Arcomra szoktam fújni, hogy ha nagyon kiszárítom az ében szappannal, valamint arcradírozás után is inkább ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 17.

Nyimuska

2013. szeptember 5.

Nagyon jó az illata, valahogy nem ilyen illatra számítottam a kamilla teák illatából kiindulva. Friss, fiatalos, édes. Szőrtelenítés után használom a kényesebb bőrfelületekre, egyébként meg mellkasra fújok néha, bár 2-3 óráig tart maximum. A manna oldalán található kritikák miatt féltem, hogy nyáron megromlik a melegben, de nincs semmi baja (valamikor kora tavasszal vettem ebben az évben), holott volt ám 36 fok is a szobámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

judit.nemes1028

2013. augusztus 24.

Én tonik helyett használom az arcomra, nekem arra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Én tonik helyett használom az arcomra, nekem arra tökéletes :)

Nessy

2013. július 4.

Az első Manna-rendelésem ma érkezett meg és mivel olcsón juthattam hozzá a virágvíz-kollekcióhoz, amiben mind az öt illat megtalálható, így úgy döntöttem a rossz vélemények ellenére kipróbálom.
Nem bántam meg, mert mindegyiknek finom illata van, igazi kis instant aromaterápia bármelyikből a levegőbe, vagy a bőrre fújni. Szerintem nagyon jó, hogy nincs bennük alkohol, vagy ami még rosszabb Triclosan, amit a régen használt Avon testpermeteimben az összetevők között böngészve már így "tudatos vásárló" fejjel fedeztem fel. Így nem olyan nagy baj ha arcra is kerül, ami nagyon frissítő érzés.:)
Most a kamillásról:
Ez az illat ami igazán nekem való, bár kicsit kesernyésebbre számítottam, tényleg nagyon finom, ebbe teljesen beleszerettem! Ez már majdhogynem bolti testpermet tartósságú, hajon is jól érezhető(valljuk be egy drogériás testpermet sem nagyon illatozik tovább nyáron fél óránál). Drága, drága, de ezt meg fogom venni.
Up:
Meg is vettem és krémek felvitele előtt használom. Szebb és nyugodtabb a bőröm. Az illata még mindig ugyanolyan kellemes.:) Nagyon jól porlaszt a fúvókája így akár smink fölé is lehet alkalmazni, kellő távolságból. Nekem jobban bejön mint az Avéne termálvizes spray.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Most a kamillásról:
Up:

Darkoscsaj

2013. június 8.

Isteni illata van! Nagyon kevés ideig tart, mondjuk ez egy olyan probléma, hogy ez csak egy virágvíz, aminek nem feladata másfél napig illatozni az ember bőrén, viszont mannások így reklámozták... Ez egy nagyon nem tetsző lépés volt tőlük. Eggyel több csillagot érdemel azért a jázminosnál, mert tényleg mennyei illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.