Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2020. január 2.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A luffa szivacs egy növény, nevezetesen a luffatök, szivacstök belső része, tehát abszolút a természetes testápolási portékák körébe tartozik. Alakja is egy tök belsejét tükrözi.

Szárazon érdes, kemény a tapintása, azonban ha vízhez ér, megpuhulnak a rostjai, de még így is kiválóan alkalmasak arra, hogy bőröd elhalt hámsejtjeit alaposan és mégis kíméletesen eltávolítsák.

Mialatt bőröd megújul, felpezsdül a vérkeringés, javul az anyagcsere.

Narancsbőr ellen is hatékony: alulról felfelé, körkörös mozdulatokkal dörzsöld a bőröd. Ne kíméld, nem baj, ha kipirosodik, ez csak azt jelenti, hogy jól dolgoztál!

A luffa szivacsot ajánlott hetente egyszer alaposabban is megtisztítani. Ha vigyázol rá, sokáig használhatod. Víz és ecet keverékében áztasd 5-10 percig, majd szárítsd meg. Nyáron kiteheted a napra is, télen meleg, páramentes helyen szárítsd.

Beya93

2019. július 31.

Nekem nem Mannás luffa szivacson van, de sok különbség nem lehet. Én eleinte nagyon durvának találtam, karistolta a bőröm, még most is annak érzem, de már valahogy megszoktam. Baromi jó hatása van a bőrre, nekem nagyon selymes lett tőle, tényleg legyalulja az elhalt bőrréteget és szőrbenövés ellen is jó. Én főleg a comb - fenék részen érzem a változást, remélem idővel a narancsbőrön is segít valamennyit. Nagyon tetszik, hogy természetes és sokáig jó. Ráadásul én kb 500 ft-ért vettem, szerintem a 2.000 ft indokolatlan érte... Nagyon jó kis cucc, de a karistolást bírni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

bubilany

2017. november 22.

Nagyon klassz, sokat használtam és jelentősen javult a bőröm összképen ennek hatására. A kiszárítására azonban tényleg oda kell figyelni, mert könnyen bepenészesedik :( az enyém is így járt sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

gumibogyo11

2017. július 18.

Amióta az eszemet tudom narancsbőröm van, sőt évről évre csak rosszabb pedig nincs túlsúlyom, sőt kimondottan vékony vagyok.
Gondoltam bevetem a luffa szivacsot és azt kell mondjam nem csalódtam. Túlzást lenne azt állítani, hogy csakis ennek köszönthető, hogy csökkent, de biztos van hozzá köze. Minden zuhanyzás végén használom, hideg meleg változuhany előtt/után. Én ugy csinálom, hogy bedobom a kádba/zuhanyzóba hadd érje sok víz majd a végén használom. Látványos a javulás, pedig nem kenem más krémekkel a combom, csak sok folyadékot iszom.
A kiszárítása nagyon fontos, nekem az első hamar penészes lett amit utána már nem lehet belőle kiáztatni, kuka. Szőrbenövés ellen is nagyon tuti, én általában ez egész lábamra használom lenntről felfelé körkörös mozdulatokkal.
Ami a mannás terméket illeti, szerintem indokolatlan az ára és azt tapasztaltam, hogy az ár töredékéért is be lehet szerezni a szivacsot drogériákban. A hatás ugyanaz lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

SheaEni

2017. június 4.

Tökéletesen helyettesíti a bőrradírt, és végtelen ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Tökéletesen helyettesíti a bőrradírt, és végtelen ideig elég.

Lillababa

2017. január 31.

Lábszárra, szőrbenövés ellen 1-2 hetente bevetem, nagyon hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Lábszárra, szőrbenövés ellen 1-2 hetente bevetem, nagyon hatásos.

lumen

2016. október 28.

Szeretem ezt a szivacsot, azoknak akik szappant használnak a fürdéshez különösen ajánlott. Használata után szép sima, selymes a bőröm.
De érzékeny bőrűek óvatosan! mert egy picikét érdes!
Nagyon jó narancsbőr kezelésére is mert picit felpezsdíti az adott területen a vérkeringést.
Aki még nem használta, annak figyelmébe ajánlom, hogy elég nagy, ezért valaki ollóval félbe vágja. Én speciel nem szoktam vagdosni, nekem így is megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

De érzékeny bőrűek óvatosan! mert egy picikét érdes!

neita

2015. szeptember 25.

Ajándékba kaptam, de másra számítottam. Hiába áztattam, hogy megpuhuljon, hiába vágtam kisebb darabokra, valahogy nem jött be. folyton kisebesedett tőle a bőröm, és karcolt. A többiek pozitív véleményét elnézve biztosan én csináltam valamit rosszul, azért nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Argold

2015. április 2.

Nagyon szuper darab, érdemes beruházni rá. Én félbe vágtam, így kisebb, pont kényelmesen elfér a kezemben. 3 hónapja használom és ugyan olyan állapotban van, mint az első nap! :) Szuperül, finoman ledörzsöli az elhalt hámsejteket, pihe puha bőrt varázsol. Annyi a titka, hogy használ után jól ki kell öblíteni és megszárítani-én fel szoktam akasztani, hogy ki csöpögjön belőle a víz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

Sunrise

2015. március 21.

Nagyon jó kis szivacs, szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket, utána pihe-puha lesz a bőr. Szárazon durva tapintású,kemény, de a víztől puha lesz. Megvan már egy ideje, de jó állapotban van, ügyelni kell a tisztítására.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

franyoh

2015. február 2.

Nagyon nagyon szeretem. Óriási darabot küldtek, melyet félbevágtam. Arcra is használom. Amellett hogy az elhalt hámsejteket eltávolítja, frissíti a bőr, borotválás után használva semmi szőrbenövés nincs, arcomon pati nincs mióta 1 héten 1* használom.
Elég kemény, de víz hatására puha, kézhez simuló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

Elég kemény, de víz hatására puha, kézhez simuló.