Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2020. január 2.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A luffa szivacs egy növény, nevezetesen a luffatök, szivacstök belső része, tehát abszolút a természetes testápolási portékák körébe tartozik. Alakja is egy tök belsejét tükrözi.

Szárazon érdes, kemény a tapintása, azonban ha vízhez ér, megpuhulnak a rostjai, de még így is kiválóan alkalmasak arra, hogy bőröd elhalt hámsejtjeit alaposan és mégis kíméletesen eltávolítsák.

Mialatt bőröd megújul, felpezsdül a vérkeringés, javul az anyagcsere.

Narancsbőr ellen is hatékony: alulról felfelé, körkörös mozdulatokkal dörzsöld a bőröd. Ne kíméld, nem baj, ha kipirosodik, ez csak azt jelenti, hogy jól dolgoztál!

A luffa szivacsot ajánlott hetente egyszer alaposabban is megtisztítani. Ha vigyázol rá, sokáig használhatod. Víz és ecet keverékében áztasd 5-10 percig, majd szárítsd meg. Nyáron kiteheted a napra is, télen meleg, páramentes helyen szárítsd.

Lunann

2014. december 5.

Jó drága volt, de megérte, mert ez egy óriási nagy luffa szivacs. Szerintem 30 cm-nél is hosszabb. Nagyon nagyon jó vele fürdeni. Havonta egyszer használom, ilyenkor mintha új bőrt kaptam volna. Minden pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

Szundikacica

2014. július 27.

Szép hatalmas luffát kaptam Mannától, kettévágtam, így jobban kézre áll és még tartósabb lesz! A vízben azonnal puhul, én kicsit megszappanozom a bőröm és így használom narancsbőr ellen, hogy milyen hatékonysággal azt még nem tudom, de jó érzés átdörzsölni magam... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 27.

Nessy

2013. június 13.

Ma érkezett meg és teljesen elképedtem hogy milyen nagy!:D Én egy kis tenyérméretű valamire számítottam, mint amilyen már régen volt nekem, csak sajnos elkeveredett. Ehhez képest kb. 30 cm magas, közel 10 cm átmérővel, így megéri az árát. Kiválóan radíroz, közeleg a bikinis időszak, úgyhogy megindítottam a harcot a narancsbőr ellen: kávés szappan, fahéj olaj(shea vajjal, és mandulaolajjal összekutyulva), luffa szivacs...;)
(A honlapon a képen van rajta akasztó, de sajnos a valóságban nincs...majd varrok rá egyet.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

cuni.geo

2013. május 15.

megelégeltem, hogy mindig költeni kell különböző arc és testradírozó kencékre, most minden 2. nap luffázok, az arcomon különösen az áll és az orr részen lett látványosan jó eredmény. kár, hogy csak mostanában fedeztem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

otomar87

2012. július 31.

Nyugodtan kérd szülinapodra, mert tényleg nagyon jó. Már egy éve használom, még mindig jó állapotban van. Nagy (elsőre nem biztos, hogy rááll a kezedre, hozzá kell szokni), de emiatt tartósabb szivacs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 31.