Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

RitaL

2016. július 21.

Én is nagyon szeretem, éjszakai kézkrémnek elsősorban, mert nagyon sokára szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

olgalindal

2016. július 18.

Nagyon jó! Egyetlen problémám vele, hogy nehezen kenhető, ezért főleg a kezemre és az ajkamra, illetve irritáció esetén használom. Ezekre viszont még soha semmi nem vált be ennyire. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Audreylicious

2016. július 14.

Az ekcemas kezeimre hasznalom (a shea vajas es az olivas szappanal egyutt). Alig 1 het alatt nagyon szepen rendbehozta a gyulladt, helyenkent kisebesedett kezeimet. Amikor eloszor kibontottam a kis dobozkajat, meglepodtem, hogy egy teljesen szilard, massza szeru "valami" van benne, de borrel erintkezve azonnal kenhetove valik! Az illataval semmi gond nincs, natur illata van. Napi 4-5szor is bekenem a kezem vele es meg alig hianyzik a kis tegelybol, nagyon gazdasagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

MsKors

2016. július 11.

Nagyon jó, csak nagyon drága ahhoz képest, hogy "csak" shea vaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Nagyon jó, csak nagyon drága ahhoz képest, hogy "csak" shea vaj.

theriniel

2016. június 23.

Önmagában nem annyira szeretem az illatát, de ha tényleg hidratálni kell, akkor ezt használom. És erre tökéletes is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

agi85

2016. június 1.

Nekem bevált, nem rossz termék, viszont rendesen túlárazott (a többi Manna-hoz hasonlóan), ezért váltottam egy másik márkára, ami ugyanezt a hatást hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

AlexandraIri

2016. május 19.

Régóta használom, nagyon szereti a bőröm. Tökéletesen hidratál, szinte újjáéled a bőröm tőle. Csak éjszakára tudom használni, mert nagyon zsíros és nem szívódik könnyen, de ezzel együtt is 5***** :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

FKingu

2016. május 10.

Nagyon jó az illata, jól hidratál, a kis kiszerelés is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Nagyon jó az illata, jól hidratál, a kis kiszerelés is sokáig elég.

krenat

2016. május 5.

Hosszú évek óta használok natúr shea vajat, próbáltam sokfélét. Szerintem nem igaz, hogy 'mindegyik ugyanazt tudja', mert a minőségen nagyon sok múlik. Magabiztosan állítom, hogy a Mannáé a legjobb minőségűek közé tartozik. Nagyon sokrétű a felhasználási lehetősége, én főleg este használom bőrápolásra, mert tényleg nagyon gazdag, és sokáig tart, mire beszívódik. Tapasztalatom szerint enyhén nedves bőrre a legkönnyebb felkenni, és így kevesebb is elég. Szárazon is csak icipici kell belőle, így nagyon kiadós. Megfelelő arctisztítás után nem tömíti el a pórusokat sem.
Egyszerűen nem tudom megunni, van egy-két illatosított verziója is belőle, de én a simát szeretem a legjobban. Imádom, ahogy olvad a kezemben, és a visszafogott, natúr illatát, de leginkább a bőrömre tett hatását :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Naturmeo

2016. április 19.

Szoktuk használni kézre, lábfejre, bababőrre :) éjszakára arcra is- reggelre elmúlik a pirosodás, kevesebb lesz a pattanás. Kicsit nehéz kiszedni a tégelyből, de a hatása kárpótol. Tényleg kb. mindenre jó, a zsíros bőrnél mérsékli a faggyútermelést, a száraz bőrt táplálja, abszolút "csodaszer"! Biztos, hogy újra fogjuk venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)