Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

Csibe11

2019. július 31.

Az extra száraz bőrt pikk-pakk helyre rakja. Kevés kell belőle, sokáig elég. Ajakápolónak is tökéletes. 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

vattaidori

2019. június 14.

Zsíros, pattanásos a bőröm egy ideje a T-vonalon, az arcom szélén viszont húzódik a bőr és száraznak érződik. Tiniként alig volt 1-2 pattanásom, ezért elég nehezen viselem, hogy mostanra jött ki ez a problémám. Bármilyen arctisztítót kipróbáltam, nem voltak hatásosak, az arcom kiszáradt tőle. Az arckrémektől koszosnak éreztem a bőrömet, nem szívta be a krémet, csak eltömítette a pórusaimat és még több gyulladt pattanással és miteszerrel küzdöttem. Manna szappanokkal együtt használom. Ez az első arckrém, ami igazán hidratálja a bőrömet, anélkül, hogy eltömítené.
Ajánlom mindenkinek! Puha, hidratált és tiszta arcbőr garantált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Ajánlom mindenkinek! Puha, hidratált és tiszta arcbőr garantált :)

LadySpyro

2019. június 14.

Én kimondottan a lábfejemre, talpamra használom, mert a lábujjaimnál telente szinte önálló réteg képződik a kiszáradt bőrből. Abban a pillanatban hogy felviszem nagyon szép és puha a bőröm, de valahogy tartósan nem oldja meg nekem ezt a problémát. Teljesen lepontozni azonban nincs szívem, lehet én sem használom elég sűrűn, hogy a hatásfoka megfelelő legyen és igazából ezt a gondot még semelyik másik krém sem oldotta meg. Kellemes natúr illata van, számomra már majdhogynem kóstolásra hív.. :D Még baromi sok van benne pedig bőségesen tettem belőle a talpaimra, szóval folytatom a kísérletezést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Annabanna

2019. május 31.

Konkrétan mindenre jó. Sebekre, testápolás, hajvégekre, pattanásra, hegekre, éjszakai arckrémnek, szemkrémnek, szájápolásra, körmökre. Mindenhova viszem magammal nagyon sokoldalú kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

petra192

2019. május 11.

Számra, kezemre, száraz részekre használom. Én vízesbőre szoktam felvinni, vagy egy kis tálba rakok belőle és melegvízbe teszem kenhető lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Flo

2019. május 9.

Terhesség alatt használtam minden este a növekvő hasamra, egyáltalán nem repedtem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

Saretin

2019. május 1.

Hát őőőő, én szeretem a mannákat, de azt amit ettől vártam volna, nem volt képes hozni. Nem érzékeltem se a gyulladáscsökkentő se a sebgyógyító hatását. Konkrétan szalonna szaga van, bár ez annyira nem zavart XD, viszont nehezen dolgozom el a bőrömön, és nehezen is szívódik be, így télen max este lefekvés előtt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

szanii

2019. március 7.

Az első mannám. A tégelye később ha kiürül újrahasznosítható. Illata semleges, a barátom szerint olyan, mint a gombának. Az ajkaimra használom és a kezeimre, jól hidratál, kis dörzsölés után egyből felpuhul és kenhető. Az ára is elég barátságos, de alapjáraton szerintem a mannák kicsit túlvannak árazva.

Up: megfázáskor a kipirosodott orromat szépen rendbe tette, a cserepes számon semmit sem segít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Bettina1984

2019. március 2.

Jelenleg olyan cserepes a szám, hogy házat lehetne építeni belőle.
Kenegetem ezzel a csodaszernek gondolt seha vajjal. Lofaszarinkó az egész.
És nem éppen olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 2.

Jelenleg olyan cserepes a szám, hogy házat lehetne építeni belőle.
Kenegetem ezzel a csodaszernek gondolt seha vajjal. Lofaszarinkó az egész.
És nem éppen olcsó.

Martu0508

2019. február 3.

A jò vèlemènyek miatt vettem meg, azonban azt kell mondanom, hogy az èn bőrömet abszolùt nem hidratálta, pedig több rèszen is pròbáltam. Cserèbe nehez is szìvòdik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)