Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

twanni72

2012. február 5.

Jó a sheavaj, de önmagában szerintem nem alkalmas bőrápolásra, hiszen a vízhiányt nem tudja megoldani egy zsíros anyag. Krémekben viszont összetevőként szuper! Nekem tetszett az illata is, olyan természetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 5.

kiskozmi

2012. január 22.

Ajándékba kaptam egy kis mintát,de nem bírom a szaga miatt.Ja,és allergiás is vagyok rá,hát ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

chyny-eve

2012. január 18.

Semmit sem ér!!! Tényleg! Én többet NEM rendelek tőlük, egyrészt méreg drágák, másrészt csak hazabeszélnek.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

mstindigo

2012. január 10.

Egyetértek Zsuzsóval, jó a sheavaj, de egyáltalán nem újkeletű találmány, és nagyon drága náluk. Egyszer kaptam tőlük ajándék mintát, és ugyanolyan, mint az a finomítatlan sheavaj, amit bioboltban veszek fele ennyiért. Önmagában egyékbént nem szeretem, mert túl zsírosnak érzem, de ha krémet főzök, szívesen teszek shevajat is bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

profectuscat

2012. január 7.

Konkrétan ekcémás, pikkelysömörős bőrre ajánlják, még az oldalukon is. Nos, én használtam, de még több ekcémám lett, az egész csuklóm, kézfejem megbetegedett. Gondolom, sokaknak használ, nekem a gyógyszertári és egyéb gyógynövényes készítmények segítetek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

chyny-eve

2011. december 6.

Nem rossz ez a ghánai shea vaj, én pl. volt, hogy éjszakai krém helyett használtam, de nagyon zsíros és annyira nem jött be.... végül szemkörnyékre próbáltam, ott egész jó volt, amúgy én azt gondolom, a bőrnek nincs szüksége ilyen extra dózisú vajakra, hisz a saját visszazsírzó képessége gyengül általuk..... nagy változást sem vettem észre magamon a használata után.... ajakírnek esetleg még jó lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

BabyDoll

2011. december 1.

Nekem nem kellett a shea vajat "bemutatni", mert (szerencsére) elég régóta ismerem/használom/szeretem. Főleg a kezemre szoktam esténként kenni, és bár nehezen szívódik be, de ez az egyetlen "krém", ami segített abban, hogy puha legyen a kezem, és ne repedezzen ki. Még a körmeimet is fényesebbé tette. Komolyan, csodákat művel...
Megszámoltam, és kiderült, összesen 6 webshopból/magánembertől vettem már finomítatlan shea vajat, de a Mannás és a Konzolos shea fej-fej mellett a legkrémesebb, legkönnyebben kenhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

babyface

2011. november 26.

nem tudok rá rosszat mondani, de az én normál bőrömmmel semmit nem csinál. fura dehidratált érzetem van tőle és azt mondani sem kell, hogy borzasztóan nehezen szívja be a bőröm. nekem az alverdés testvajtól pl sokkal puhább lesz a könyököm, mint ha csak simán ezzel kenem be. szerencsére akciósan vettem a nagy tégelyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

Valleypond

2011. november 25.

Messze ez a legjobb sheavaj, amit valaha is próbáltam. Kapható olcsóbban is, de az is tény, hogy az a fajta olyan nehezen volt kenhető és nem hidratálta annyira a bőröm. Visszatérve erre: este szoktam arckrémként használni, pluszban cseppentek bele levendula- vagy teafaolajat bőrnyugtató hatása miatt. Finom puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Ekcémára valóban hatásos, a kedvesem kezén és a hajlakotokban időről-időre fellángoló pirosságot elég jól leviszi és megnyugtatja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 25.

HBrigi

2011. november 24.

Nekünk nagyon bevált. A kislányom száraz, ekcémás bőrére használom, szépen helyrehozta. Az olívás szappannal használjuk. A kiszáradt ajkakkal csodát művel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 24.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)