Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

Buklika

2019. január 26.

A kézfejemen a bütykökre használom, mert így télen mindig hipp-hopp kiszárad, pedig hordok kesztyűt. A semminél talán jobb, de abszolút nem érzem hogy hidratálna ill. javítama a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

JosiePackard

2019. január 20.

Prémium shea vajas társával használom, ezt főként az arcomra a hidegebb, szelesebb hónapokban. Az előbbinél semlegesebb illatú, puhább állagú, valamint ár-érték arányban is jóval kedvezőbb. Emellett nagyon szeretem a Manna termékekben, hogy a tubusok újrahasználhatóak tisztítás után, illetve nincsenek telenyomva felesleges kemikáliákkal. Meleg szívvel ajánlom. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

kissagi19

2019. január 19.

Szépen zsíroz. Kezdeti bőrirritációra, széltől kipirosodott gyermekorra és orcára remek. Alap a családi kencetárban már 6 éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

KarolinaLina

2018. december 21.

Szaga borzasztó, de a hatása nagyon szuper. Számra, kezemre, száraz részekre használom. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

ponilopopolopo

2018. december 20.

Örök visszatérő vagyok.
Télen a cserepes ajkaimra használom.
Azóta náthás időszakban az orromra is kenek és a hidegben a száraz kezeimre is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

Örök visszatérő vagyok.
Télen a cserepes ajkaimra használom.
Azóta náthás időszakban az orromra is kenek és a hidegben a száraz kezeimre is

gy1betti

2018. december 19.

Nehezen kezelhető az állaga miatt, de a radiátoron felmelegítve meglágyul és nagyon jó az arc és ajak ápolására ebben a hidegben. Nyáron nem igazán szoktam használni. Jó termék, de nem venném újra pedig több terméket használok a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

dibarbb

2018. december 13.

Kiszáradt kezeimre használtam, de valahogy nem volt az igazi. Az állaga nem nyerte el a tetszésemet. Azóta kutyusnak mancsápolásra használjuk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

SpinnerCat

2018. december 10.

Annyit cipeltem magammal, hogy behorpadozott a tégely :D Nagyon szeretem, engem az illata sem zavar (sőt inkább szeretem is, valószínűleg a szuper hatásához kötöm). Este ezzel kenem az arcom más arckrém helyett, nagyon jól ápolja, nekem szépen beszívja a bőröm, és nem, nem hagy foltot a párnán sem. ;) Puha és ápolt lesz tőle az arcom, nem kívánok más arckrémet estére, bár nappalra néha picit sok, főleg ha sminkelek is. Egy örökkévalóságig elég a 100 ml-s tégely, még úgy is, hogy nem csak arcra használom, hanem gyakran az ekcémás foltjaimat (sajnos van pár) is ezzel kezelem, ahogy a sebes részeket is, és még a kezemre sem félek kenni belőle. Egyszóval alapdarab, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

tammancs

2018. december 7.

Sarok ápolására, puhítására nagyon jó. Viszont kézen/testen nehezen szívja be a bőröm, és nem hidratál. Nehezen kenhető, nem olvad fel a kéz melegétől. Olajjal keverve biztos jobb lenne, de én nem szeretek ennyit pepecselni. Büdös :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

sanci85

2018. november 11.

Egyik legjobb Sheavaj a Mannától. Jól hidratál , kevés kell belőle.Száraz érzékeny pattanásos bőre kiváló. Már sokszor újra vettem, és a többi sheavajt is a Mannától. Szoktam bele keverni édesmandula vagy szőlőmagolajat, így lágyabb könnyen kenhető, pláne így ősszel télen még jobban hidratál. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)