Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

kishefy

2018. július 24.

Vizes bőrre szoktam felvinni úgy, hogy előtte más könnyű olajjal (pl.:jojoba) elkeverem. Így könnyebben is kezelhető a sheavaj, kevesebb is kell belőle + gyorsabban is szívódik be. Arcra ezzel kezdem az arctisztítást, argánolajjal keverve, ez az "olajos" lemosóm.
Én úgy vettem észre, hogy a sheavaj más olajjal kikeverve jobban kifejti hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

morvaieszter

2018. július 9.

Én ugyanennek egy illatosított, narancsos, ylang-ylangos verzióját használom és nagyon szeretem. Nagyjából mindenhova kenem, körömágyamra, számra, hegekre, az arcomon is kipróbáltam, oda nem az igazi de különösen száraz helyeken tenyleg csodát tesz. És ennek a változatnak már az illata is remek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

kunzsuzsi

2018. április 18.

Az illata tényleg nem egy főnyeremény, de ekcémás, száraz bőrre csodaszer. Télen még ajakápolásra is használtam esténként, illetve kézkrémként és sokat segített. Örülök, hogy nem csupa szintetikus kenceficét kell magamra kennem ahhoz, hogy ápoljam a bőröm, és még az sem zavar, hogy kicsit olajos érzés marad utána - éjszaka ezt viszonylag ritkán szoktam álmomban sérelmezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Emike7611

2018. április 5.

A páromtól kaptam mikor allergiás lettem a kozmetikumokra. Nagyon büdösnek találtam kb fél évre el is tettem jó mélyre a szekrénybe...De aztán újból adtam neki egy esélyt és láss csodát, megszoktam a szagát de ami a legjobb a szemhéjam allergiás gyulladásának enyhítésében segített. Ma már más terméket használok de ez akkor nagyon bevált és a végén az illatát is nagyon megszerettem-.A szaga miatt csak 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

NickyFerrum

2018. március 24.

Az egyetlen olyan krém, ami tényleg képes csodát tenni a kezeimmel. Máshova én speciel nem használom, de éjjelre muszáj. Ez a lefekvés előtti rutinom része.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

MissBako

2018. március 22.

Nekem a kisebb kiszerelésben volt meg, ami nagyon sokáig kitartott. Igazából egy elég tömény, nehéz krémről van szó. Amikor az arcomra kentem esténként, hiába vékony réteget vittem fel, másnap nagyon sokat le is mostam belőle. Pattanásokat nekem nem okozott, de arcra inkább csak heti 2-3 alkalommal használtam.

A kezeim viszont nagyon kiszáradnak, és erre már nagyon jó a termék. Másnap mindig szép, és puha tapintásúak voltak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 22.

Pumi

2018. március 14.

Egyszeruen budos, fustos szaga van :( Nekem nem szívta be a bőröm, ragadok tőle órákig. Párkapcsolat mellett vállalhatatlan.Ekcémára jó, mert enyhíti a viszketéseket.De ilyen "tesséklássék" hatással bír. Emellett fullasztóan zsíros a bőröm tőle. Tudom,hogy bio, természetes, de én rajtam nem működik ...pszichésen sem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

rakosinora

2018. március 9.

Sajnos én is azoknak a táborát szaporítom, akinek nem vált be. Nem tudom, hogy jól tettem-e, de én szem környékére használtam, és olyan allergiás, kipirosodásos, hámlós foltokat kaptam tőle, hogy alig bírtam rendbe hozatni bőrgyógyásszal, és gyógyszertári hidratálóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Lolatapsi

2018. február 26.

Nekemez csodaszer lett. Itthon kezdtem iples szőrtelenítésbe, és a kétheti alkalmak utan pattanásos lett mindkét lábszáram és annyira viszketett, hogy éjjel nem tudtam aludni és a hideg rázott. Véletlenül próbáltam ki ezt a terméket és két nap alatt helyrehozta a rejtélyes problémát. Mivel dmben csak az 50 grammos kiszereles volt, igy 1 het alatt elfogyott, de már rendeltem a premium verziojabol a manna oldalrol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Nikolaj

2017. december 31.

Egy csoda! Mindenre jó. Én mindenre használtam, tényleg. Éjszakai arckrém, testápoló, ajakápoló. Csodát tett a bőrömmel, főleg az ekcémás kezeimmel. Nagyon sokat kll kezet fertőtlenítenem a munkámból kifolyólag. Véresre száradt kézfejemet majdhogynem egy nap alatt rendbe hozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)