Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

csizmadiacinti

2017. december 28.

Ha elfogadtok egy tanácsot ne használjátok csak ajkakra! Az örökkévalóságig elég, és én még soha nem használtam ennél jobb ajakápolót!
Arról nem tudok nyilatkozni mit tesz az arcbőrrel, igaz, ajánlja oda is..de a véleményeitek alapján oda továbbra sem alkalmazom!
Szerintem egy próbát megér azoknak, akik unják, hogy a labellot 3 percenként kenni kell! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Femme

2017. december 28.

Ismerkedünk... sokat vártam tőle, de nagyon nehéz krém. Nátha időszakban megmentette a piros orromat, de most tanakodhatok mi másra tudnám még elhasználni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Nikkii0326

2017. december 27.

Sajnos en is azokhoz csatlakozom akiknek nem valt be :( extrem szaraz az arcom, ha nem figyelek oda az ekcema is kijon. Ezeket a reszeket hihetetlenul jol hidratalta mar az elso alkalom utan! Azonban az allam vonalaban olyan csunya mely es fajdalmas pattanasokat okozott, hogy azonnal abba is hagytam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

zsebmano

2017. november 22.

Brutális gyulladt pattanásaim lettek tőle, akinek problémás az arcbőre az nagyon óvatosan használja arcra, én pórul jártam. A fenti leírás miatt vettem meg....sajnálom hogy nekem nem vált be. Az illata engem nem zavart, testre elhasználtam. Többször nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

bubilany

2017. november 22.

Klassz cucc, ekcémára használtam és hajpakolásba, valamint kiszáradt ajkakra. Nagyon jól szuperált mindbe, de a szaga az valami iszonyat!!! Legközelebb kipróbálom valamelyik illatosított társát, hátha az kevésbé ilyen füstöltszalonna szagú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Pancsi01

2017. november 10.

Nekem először a mini kiszerelés volt meg. Az nagyon jól működött eltüntette a száraz foltokat a bőrömről, a pattanásokra is hasznos volt, sőt hajpakolásként a hajvégeimre is tudtam használni. Az illata természetesen olyan amilyen kissé büdös. Később újra vásároltam egy nagyobb kiszerelésben a DM-ben és az már nem volt ugyan olyan. Az illata enyhébb volt és az állaga is megváltozott, darabossá vált amikor rákentem az arcomra a pattanásokat begyullasztotta :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

hrvthvivi

2017. november 8.

Hát nem vagyok tőle elájulva semmi különöset nem tett a bőrömmel, sokáig elég volt, de azért nem túl olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

manocska91

2017. október 19.

az illata egyszerűen borzalmas. :(
elsősorban az ekcémámra használom, és a bőrgyógyász által felírt gyógyszeres krémmel ellentétben ez teljesen eltüntette napi kétszeri kenegetés mellett a foltot.
az illatán (szagán) viszont egyszerűen nem tudok túllendülni, ezért csak 4 csillag.
az illatos változatai sokkal jobbak (a római kamillás egyszerűen isteni) illatban, ezért valószínűleg nem is fogom újravásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

az illata egyszerűen borzalmas. :(

Pipacslany

2017. október 11.

Nagyon szeretem, jól hidratál, sokoldalúan használható. Főleg az arcomon használom éjszakai hidratálásra, de nekem nagyon bevált. Reggelre nagyon puha és hidratált lesz az arcom még a hideg időkben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

nikki91

2017. szeptember 29.

Egy szó: IMÁDOM :D
Már az első használat után halványultak a pattanás utáni piros kis foltocskák az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Egy szó: IMÁDOM :D

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)