Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

Boriszka

2017. szeptember 29.

Hatásáról ugyanazt tudom mondani mint a prémium változatáról, de ég és föld a kettő használatában a különbség. Ez számomra túl kemény, a prémium sokkal krémesebb, igaz drágább is. Az állaga miatt 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

MNNiko

2017. augusztus 29.

Nagyon sokrétűen tudom használni ezt a kis vajat. Kár, hogy csak 100 ml-es kiszerelés van belőle. Az illata miatt ezt a natúr változatot már nem veszem újra, mert az illóolajosak sokkal finomabbak. :)
Én használom:
- heti 1szer mint LÁBPAKOLÁS, vastagon bekenem a lábam és zoknit húzok éjszakára, reggelre pihe-puha, mint a babáké.
- ARCra éjszakai krémnek, reggelre beszívódik és remekül hidratál
- AJAKbalzsamként bármikor
- HAJamra: hajmosás előtt felteszem, mint egy pakolás és hajmosás csak simán samponnal, semmi balzsam nem kell utána és puha a hajam tőle. Nem nehezíti el, pedig alapvetően könnyen zsírosodó a hajam.

4* az illat miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Én használom:
- ARCra éjszakai krémnek, reggelre beszívódik és remekül hidratál
- AJAKbalzsamként bármikor

4* az illat miatt.

nkmagda

2017. augusztus 18.

Én szerintem ez egy olyan univerzàlis krém, amit minden nőnek kötelezővé kellene tenni. Persze én is szívesen próbálok mindenféle újdonságot minden kencét (mivel ezért készülnek) de ez egy olyan sokoldalú krém mindenféle haszontalan káros összetevő nélkül , hogy igazàból nem is lenne szükség másra arc és testápolás terén. Szóval igazi örökzöld - az arcon feltölti az apró ráncokat, kiválóan hidratál, gyulladáscsökkentő, enyhiti a pirosságot. Mostanában az orrom mindig bepirosodik ugy tűnik mintha gyulladt lenne és feltűnt hogy auon az estén mikor használom másnap kevésbé piros az orrom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Raikiky

2017. augusztus 8.

En arcra használom hideg időszakokban, tökéletes. Minden mas hidratálók krémtől pattanásos lettem de ezt imádja az arcom. Nagyon keveset oszlatok csak szét, így hamar be is szívódik és nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 8.

dorogiagi

2017. július 30.

Egy 100 ml-es tégelyt már elhasználtam, most vettem újra. Az illata nem túl kellemes, viszont tökéletesen ápolja a száraz testrészeket.. Én arcra is használom(ritkán), de inkább csak estére,mert nehezen szívódik be, viszont a reggeli arctisztítás után érezhetően puhább, teltebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

canimbenim

2017. július 19.

Büdi,de legalább 100% természetes. Számra használom őszi téli időszakban, könyököm nagyon érdes,arra is tökéletes +felolvasztva haj és arcpakolásba is nagyon szupi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

MedicineDerm

2017. június 18.

Nagyon jó, finom enyhe illata van. Vizes bőrre kenve egész jól eloszlik, nem mondom hogy gyorsan beszívódik, de nem is ez a dolga. Este szoktam felkenni, vizes arcra, kezemre, lábamra, és reggelre újjászületek, nem is csinálom minden nap... Heti egyszer felpakolok egy nagyobb adagot és úgy hidratál, hogy ki is tart utána jópár napig. Egyáltalán nem irritál, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

kriszti.csatlos

2017. június 9.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Natúr szaga van, amit annyira nem kedvelek, nekem a shea vajak nem sokat érnek. De ez az én hibám, ezért nem húzom le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

norinori27

2017. május 24.

Néhány itteni kommentelőt nem értek. Mit vártál, hogy ha tiszta vajat kensz az arcodra akkor majd ripsz-ropsz beszívódik? Nyilván nem, de ilyen a shea vaj állaga, ez nem a Mannán múlik.

Az egyeseken való értetlenkedésem félretéve, én nagyon szeretem, éjszakára kenem fel, nagyon jól hidratál, sosem szárad ki az arcom se a szám ha ezt használom. És lehet kicsi tégely, de nekem pl. 1 évig kitartott mindennapi használat mellett, szóval teljesen megéri véleményem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Ayamechu

2017. május 3.

Megbántam, hogy megrendeltem. Talán télen jó lesz, ha sehova se megyek, de nem bírom elviselni, hogy akármennyire kis rétegben kenem a bőrömre, még órák múlva is zsíros érzetet hagy maga után és semmi extra amúgy. Tudom, hogy a környezettudatosságra kellene törekedni, de biztos van ennek más módja is, pláne hogy a mai rohanó világban, ahol mindennap toppon kell lenni, az ember nem engedheti meg magának, hogy ilyen miatt késsen a munkahelyéről vagy bárhonnan, mert várja, hogy rendesen beszívódjon a bőrébe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)