Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

Lifeforce

2017. április 23.

A rendelt terméket megkapva nagyon bosszús lettem.
Avas terméket kaptam!
Azonnal kidobtam és megfogadtam, hogy soha többé.
Ráadásul nagyon drága ahhoz képest, hogy milyen kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 23.

A rendelt terméket megkapva nagyon bosszús lettem.
Avas terméket kaptam!
Azonnal kidobtam és megfogadtam, hogy soha többé.
Ráadásul nagyon drága ahhoz képest, hogy milyen kevés.

boshivaki

2017. április 12.

A legjobb kézkrém a kezemnek! Az utóbbi években ősszel, télen, tavasszal brutálisan ki van száradva a kezem, az ujjak között repedezik a bőr, semmi nem használt eddig. Ez viszont 4-5 nap alatt tökéletes puhaságúra varázsolta a kezemet :) Aki ilyennel küzd annak nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Deny979

2017. április 6.

Szörnyű. Ha bekenem az arcom vele, 3 óra múlva is olyan zsíros, ragacsos, fényes tőle mintha belefejeltem volna a zsírosbödönbe. 0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Dunita

2017. március 28.

Nekem bevált éjszakai arckrém és kézkrém helyett is, nagyon szeretem. A kislányomnak popsikrém helyett használom, tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 28.

Alexa1272

2017. március 21.

Én éjszakai krém helyett használom és az alapjáraton kombinált pattanásos, érzékeny bőröm nem gyullad be tőle. Igaz nehezen felvihető, de egy organikus vajról beszélünk, szerintem megbocsájtható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

szogireka

2017. február 19.

Arcra nekem nem igazán vált be, de két nap alatt csodát művelt a kisebesedett számmal, amivel háromhéten át folyamatos labellozással nem bírtam mit kezdeni. Szóval szájra egy igazi csodaszer!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 19.

Whatsername

2017. január 13.

Vegyes érzéseim vannak. Egyrészről örülök, hogy tiszta, natúr termék. Másrészről a fene modern énem valami könnyebben kenhetőt, hamarabb felszívódót és illatosabbat kíván. Néha előveszem, próbálkozom, de nem lett szerelem sokadik látásra sem. Szó mi szó, a száraz lábakkal nagyon jól elbánik, csak legyen türelme az embernek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Edinacsek

2017. január 10.

Termékmintaként kaptam rendeléshez. Előtte még nem használtam sheavajat, de nagyon megszerettem. Rengeteg funkciója van, de szerintem elég drága eredeti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

fannifanni

2016. december 29.

Hát ez egy vicc kategória 😕Simán le van tégelyezve a sheavaj, amit elötte kb felolvasztottak és egy tök drágán eladva 😂 A boltba ennyi pénzért legalább fél kilo shevajat lehet venni 😂😂😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Pianka

2016. december 28.

Nagyon bizakodóan rendeltem meg, de már megbántam. Nekem pattanások jöttek ki tőle, ezért nem használtam egy darabig. Mikor újra előszedtem akkor bizonyosodtam meg róla, hogy ez nem zsíros bőrre való, pedig elméletileg minden bőrtípushoz jó. Az illata enyhén füstös, azzal semmi baj nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 28.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)