Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

Vicamici

Korcsoport: >54
2016. december 27.

Imádom ezt a sheavajat, annak ellenére, hogy tudok rá rosszat is mondani. Nehezen lehet kiszedni a dobozából, és kellemetlen az illata. Mondjuk erről nem tehet, mert a sheavajnak van egy jellegzetes füstszaga, amit én nem kedvelek. Viszont hatását tekintve nálam csodákat tett. Legutóbb például megégettem magam forró olajjal. Rám fröccsent egy kisebb részen, de iszonyatosan fájt a bőröm és nem volt itthon más, csak ez a Manna sheavaj, úgyhogy bekentem vele azt a részt. Pár perc múlva elfelejtettem, hogy megégettem magam, annyira gyorsan segített. Pár napja pedig véletlenül megfogtam a forró lábas fülét. Az ujjaimon, tenyeremen bevörösödött a bőröm, fájt, és megint bekentem magam a krémmel és elmúlt. Nyom nélkül gyógyult mind a két égésem. Mikor megcsíp a szúnyog, vagy bárhol viszkető kiütés lesz rajtam, akkor is ezt használom, és nem viszket a csípés, kiütés helye sem. Epilálás, gyantázás után is érdemes kipróbálni. Szerintem drága, vannak olcsóbb termékek is, de nekem ez nagyon bevált és mindig ezt veszem. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 27.

bizsa

2016. december 24.

Imádom az illatát. Egy szappant rendeltem, és ahhoz kaptam ajándékba. A szappan nagyon szárít, viszont ez a sheavaj tökéletesen hidratál. Nagyon nagy plusz pont hogy nem tesztelnek állatokon!! Ha elfogy, biztosan megveszem teljes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

krisztinamedveczki

2016. december 18.

Az én ekcémás kezemmel csodát művelt. Éjszakára bekenem vele jó vastagon a kezem, majd cérnakesztyűt húzok rá. Reggel mikor felébredek, a száraz viszkető érzés megszűnik, és a kezem pihe puha lesz. Az illata nem kellemes, de hamar elillan és nem mindegy, hogy a szteroid tartalmú krémek helyett elég ezzel bekennem az ekcémás területet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Dorjee

2016. november 26.

Van. De minek. Ragad, nehezen kenhető és drága. Tuti nem veszem többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

Van. De minek. Ragad, nehezen kenhető és drága. Tuti nem veszem többet.

Konczt

2016. november 26.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban mert egyrészt nagyon szeretem az illatát, állagát, a számat ideig óráig hidratálja, de tovább nem, úgy összességében nem rossz de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Black Fairy

2016. november 26.

15 ml van meg, és amíg a Yamunának beszóltam, hogy az nem 100%, ez tényleg az, ami mindenképp értékelendő...
És igen, tudom, hogy a shea büdös, ahhoz képest ez még nem is rossz annyira, de érzékeny orrúak figyeljenek...
Viszont...ezt nem tudom használni...Nagyon hideg kezű vagyok, ez meg testhőre olvad, szóval számomra ez a termék használhatatlan...szó szerint...A tégely nagyon tetszik, és a shea vaj hatékony, viszont amíg a Yamuna még az én jégkezeim között is képes kenődni, ezt ki se tudom szedni a tégelyből, csak, ha körömmel felkaparom...de aztán elkenni se tudom...Felújítás miatt nincs fűtésünk se, szóval még radiátoron se tudom olvasztgatni magamnak...

Ez nem a termék hibája, feltételezem a "natúr" (100%) shea vajban semmi rossz nem tud lenni, és jól hidratál meg minden, ezért két csillagot kap tőlem - lévén hogy én semmit se tudok vele kezdeni egyet adnék csak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Dalmicica

2016. november 18.

Sajnos Manna nagyon el van szállva az áraikkal....de ez a shea vaj az egyetlen ami nekem bevált nőgyógyászati problémámra teafa és levendula olajjal együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

szevin007

2016. november 18.

Imádom!
Szeborreás-ekcémás bőrrel küzdök, néha felbukkan egy pattanás is rajtam. De! -már évekóta használom és a legtöbb segítséget ez a vaj adta. Enyhíti a gyulladást, irritációt és hidratál. A Kisfiam és a Férjem bőre is szereti. Nagyon sokoldalú, arcra és testre is használjuk, posikenőcsként is szuper....Szívből ajánlom mindenkinek. Az illata természetes, füstös, az állaga pedig kemény. Nedves bőrre kenve a legjobb, fürdés után. Ja és a repedezett, száraz sarkakkal csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Imádom!

PHajnal

2016. november 7.

Számomra nehezen kenhető, nem szívódik be olyan jól. Megvettem de igazából ott áll azóta is... nem veszem újra, illata sem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Macika10

2016. november 3.

Nehezen kenhető, furcsa illatú es nagyon nehezen szívódik be. Nekem nem nagyon vállt be. Nem is hidratàlta a bőröm igazán. Többet vártam volna tőle. Biztos hogy nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)