Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zezse, Módosítva: 2016. július 15.

Ár:   1090 Ft és 2390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használhatod. Használható a test egész felületén, kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott. A kéz melegétől felolvad, egyébként szilárd halmazállapotú.

A shea vaj igen gazdag A, E, F-vitaminokban, fenolsavakban és természetes latexban. A pattanásos, ráncos, ekcémás bőrre is üdítő hatással van. Allergiánál, rovarcsípéseknél, leégésnél szintén használhatod.

Kivételes hidratáló, gyógyító hatását annak köszönheti, hogy több olyan természetes hidratáló összetevőt tartalmaz, melyek megegyeznek azokkal, amiket a bőr faggyúmirigyei termelnek.

maedusa

2016. október 27.

Alapvetően utálom a manna gerillamarketingét, magamnak sosem rendeltem, csak családtagnak ajándékba. Ezt a 15ml promós vajat megtartottam magamnak. Számra használom kicserepedés ellen, és nagyon bevált ezért 4 pontot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

Feketemacska

2016. október 27.

Én csak a 15 ml-s kiszerelést valasztottam, még így is sokáig elég. Inkább a kicserepesedett számra használom, arcra nekem túl tömény, és nem is szívodott be rendesen, zsíros érzetű maradt a bőröm. Hamár megvettem elfogyasztom, de nem fogom újra megrendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

leba

2016. október 16.

Shea vaj, szóval rossz nem lehet. Az ekcémám szerette, de a tuti nem ez volt rá. Az ára brutális...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

Natasa88

2016. október 12.

Az illatával nehezen barátkoztam meg, de a szuper hidratáló hatása vitathatatlan! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

galysos

2016. október 4.

Nagyon száraz bőrre szerintem jó krém. Kislányom bőrére is kentem már, szépen végezte a dolgát, én teljesen elégedett vagyok vele.
A 100 ml kiszerelés nagyon sok, mivel kevés is elég belőle, nálunk képtelenség hogy elfogyjon, mielőtt megromlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

Kencifice

2016. szeptember 21.

Ősszel-télen, mikor már hidegebb, szelesebb az idő nagyon könnyen kicserepesedik a szám. Sok krémet kipróbáltam, de valami természetest szerettem volna. Csodatevőnek és mindenféle regéket írtak róla, ezért kipróbáltam. Semmi értelme nem volt. :( az illata borzalmas, a hatás pedig elmaradt. Ugyanolyan cserepes maradt a szám. Több Mannát is kipróbáltam (szappanok zsíros bőrre, kókuszolaj száraz bőrös testemre), de semmi extra. Kipróbáltam ezt a vajat arcra ill. szemkörnyékre a karikákra, állítólag arra is jó. Nem lett jó. Nekem is pattanásokat és mitesszereket okozott. Egyszóval drága és értelmetlen próbálkozás volt :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Andrea17

2016. szeptember 18.

Ajakápolónak tökéletes, viszont arcra nagyon nem ajánlom, mert pattanásokat és mitesszereket okoz. Ha a manna shea vajak közül választani kellene, akkor a prémiumot vagy a levendulás társát ajánlanám. Azok nem okoznak pattanásokat, sőt, a levendulás még el is tünteti őket, és még az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Olanzsahlef

2016. augusztus 12.

Nagyon szeretem, elsősorban ajakápolóként használom, de télen éjszakai arcápolóként is helyt áll. Én nem látok különbséget a bőrömön eközött és a prémium shea vaj között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

kiatrix

2016. július 31.

Nagyon szeretem! Én főleg ajakápolásra használom (más ajakápoló terméket már nem szeretnék venni, mert ez annyira bevált), de télen éjszakára a kezemet is ezzel kenem be, illetve az arcomon lévő pattanások helyeit is ezzel ápolom, sokkal gyorsabban és szebben gyógyulnak. Mivel nagyon zsíros hatása van a bőrön, éjjeli alkalmazásra ajánlom, így van ideje beszívódni és kifejteni a hatását, tényleg szépen regenerálja a bőrt. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert találtam már más márkánál olcsóbban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

pankaland

2016. július 29.

Sokáig nem tudtam, hogy nedves bőrre, lehetőleg nedves kézzel és folyamatos nedvesítéssel kell használni. Mielőtt ez az infó eljutott hozzám, azt gondoltam, hogy méregdrága, számomra hasztalan termék, de a nedves felhordás meghozta a hatását. Így lényegesen gyorsabban bemaszírozható és nagyon szép puha lesz tőle a bőröm. Arcra nem használom, túl sok lenne, de a kiszáradt lábszáram hidratálására és sarok-talp puhítására viszont tökéletesen bevált. Ritkán veszem elő, mert még így is macerásnak tartom. Az is igaz, hogy más márkák ugyanezt tudják lényegesen kevesebbért így én biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)