Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1189 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. március 11.

Kategória:   Szappanok

Az első Manna gyerekszappan a Tündérvirág nevet kapta. Tettek bele egy nagy adag finomítatlan, krémes shea vajat, hogy a hidratálás és a bőr védelme maximális legyen. A Tündérvirág az első Manna szappan, amely körömvirágolajat tartalmaz. Ez a jótékony olaj a körömvirág olajos kivonata (nem illóolaj!), amely nyugtatja, ápolja és puhítja babád bőrét. Még ekcéma esetén is használhatod, annyira gyengéd. Hogy még szuperebb és még játékosabb lehessen a fürdés, tettünk bele körömvirág-szirmokat is.

A Tündérvirág szappan a kókuszolajtól habzik, ami nemcsak nagy élmény a gyerekeknek, hanem még ápolja is a bőrüket, természetes E-vitamin tartalmának és más antioxidánsainak hála puhává és bársonyossá varázsolja érzékeny bőrüket; és mindezt vegyszerek nélkül.

Kiszerelés: 90 g

Nikolaj

2017. december 31.

Nagyon kíméletes, hidratáló szappanról van szó, kellemes illattal. Jó szappan, szerettem de a nagy kísérletezgetések miatt nem hiszem hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

tinyblackpaw

2017. december 5.

Mindennapos használattal viszonylag gyorsan fogy (kb. 4 hétig elegendő) viszont nagyon kíméletes a bőrhöz és még hidratál is. Testápoló az én száraz bőrőmnek azonban kell utána de nem viszket és húzódik utána mint a tusfürdők után. Borotválkozáshoz is alkalmas, a krémes állag kellően felpuhítja a bőrt és a szőrszálakat így kevésbé pattogzik utána ki a bőröm. Az illata kellemes natúr, enyhén körömvirágos. Jól tisztít és jó érzés használni. Nem kifejezetten drága de szerintem a Mannák kissé túl vannak árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Ayamechu

2017. május 3.

Nagyon jó a száraz bőrömre. Nem csíp meg viszket a bőröm fürdés után. Picit hidratál is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Adaleide

2017. április 19.

Összesen 3 kis mintát kaptam eddig a csomagjaimban ajándéknak, arcmosásra szoktam elhasználni, néha fürdésre, nálam nem produkált semmi különleges hatást, de nem rossz, valamennyire hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

SheaEni

2017. február 27.

Arctisztításra használom, nem szárít, finom az illata. Viszonylag sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Lillababa

2017. január 31.

Ekcémás kezemre évek óta ezt használom, tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Ekcémás kezemre évek óta ezt használom, tökéletes.

Odil

2017. január 18.

Igazán szerethető, kényelmesen használható, lassan fogyó szappan, ami igazából semmit nem tud ezeken kívül jobban, mint kb. bármelyik tudott a natúr vonalból eddigi életem során, mégis a legkellemesebbek közül való. Amellett, hogy természetesen semmilyen problémát nem okoz, pluszban puhítja a pofimat, ami nélkül igazán meg tudnék lenni (egyébként is elég puha a pofim), de azért szupi, hogy amíg van ez a szappan, nem kell meglennem nélküle. Az illatával mondjuk nem varázsolt el, és mindent összevetve egy picit mégis drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Nymphea

2017. január 13.

Egy vásárlásom mellé kaptam egy apró kiszerelést. Arcmosáshoz használom, mert a folyamatosan hámló bőrömre kerestem valami natúrat. Sajnos nem vettem észre, hogy csökkentené a hámlást, kellemetlen bőrfeszülést, de ennek ellenére szeretek ezzel arcot mosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

KSB1985

2016. november 29.

Jól habzò,natùr illatù,kiadòs szappan,de az èn bõrömet sajnos nagyon szàrította.Többet vàrtam tõle. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

szevin007

2016. november 14.

Ez a szappan valami csoda! Imádja a bőrünk. Nagyon krémes, nem szárít, segít az irritáció csökkentésében. Nagyon jó vele fürdeni. Kedvenc! Kisfiam "ellopta" hajmosásra is és ott is csodásan szerepelt! Ajánlom, kicsiknek-nagyoknak egyaránt szuper választás. Mindig lesz itthon belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.