Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1189 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. március 11.

Kategória:   Szappanok

Az első Manna gyerekszappan a Tündérvirág nevet kapta. Tettek bele egy nagy adag finomítatlan, krémes shea vajat, hogy a hidratálás és a bőr védelme maximális legyen. A Tündérvirág az első Manna szappan, amely körömvirágolajat tartalmaz. Ez a jótékony olaj a körömvirág olajos kivonata (nem illóolaj!), amely nyugtatja, ápolja és puhítja babád bőrét. Még ekcéma esetén is használhatod, annyira gyengéd. Hogy még szuperebb és még játékosabb lehessen a fürdés, tettünk bele körömvirág-szirmokat is.

A Tündérvirág szappan a kókuszolajtól habzik, ami nemcsak nagy élmény a gyerekeknek, hanem még ápolja is a bőrüket, természetes E-vitamin tartalmának és más antioxidánsainak hála puhává és bársonyossá varázsolja érzékeny bőrüket; és mindezt vegyszerek nélkül.

Kiszerelés: 90 g

kata93

2016. október 4.

Túl érzékeny a bőröm, ezért esett a választásom rá. Ha a gyerekeknek jó, nekem miért ne lenne? Nagyon jó az illata, és sokkal tisztábbnak érzem magam , mint ha tusfürdővel fürödnék. Az a baj vele, hogy túl gyorsan elfogyott. Egy hónapot sem bírt. Azt hittem tovább elég mint egy tusfürdő, úgy megérné az árát. Viszont így kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

galysos

2016. október 4.

Nem volt különösebb elvárásom ezzel a szappannal, csak megtetszett, megvettem. Zuhanyzáshoz használtam, finom illata van, de zavaróak a nagy növény darabok. Nagyon kiadós, sokáig elég, jól habzik. Macerás használni, tárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

Andrea17

2016. szeptember 18.

A Manna szappanok közül ez a legjobb ekcémás bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 18.

A Manna szappanok közül ez a legjobb ekcémás bőrre.

Shopie

2016. május 26.

Kézmosásra használtuk, arra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Kézmosásra használtuk, arra tökéletes.

sophienyuszi

2016. április 20.

Sok mindenre allergiás vagyok, és néhány használat után kiderült, hogy a körömvirágra sem reagál jól a szervezetem, ma reggel összefüggő piros kiütéseim lettek az arcmosás után. Sajnálom, mert egyébként az első alkalommal megszerettem, nagyon szép bőrképet eredményezett. (Csak aztán másnap elkezdett hámlani a bőröm és kipirosodni, ma pedig már csak aloe és kalcium segített a helyzeten.)

Nem tudom, hányast adhatnék, hiszen mi van, ha más allergiás is kipróbálja és nála is hasonló lesz a végeredmény? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Naturmeo

2016. április 19.

Nagyon finom visszafogott illata, sűrű, krémes habja van. Babafürdetéshez bevált, de én is szoktam néha arcmosáshoz használni, amikor a picúr nem látja. Egyáltalán nem szárít, biztos, hogy újra fogjuk venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

szokenyul

2016. április 5.

Én arcra használtam. Egyaltalán nem szárított és kellemes érzést hagyott maga után. Többször újravettem, aztán valahogyan elmaradt, talán az árát sokalltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

szaadri

2016. március 30.

Örülök, hogy rátaláltam. A szép összetevők mellett már használat közben érzem, hogy más, mint az eddigi (szintén minőségi, természetes) szappanaim. Az legelső, ami nem szárítja a bőröm, sőt inkább táplálja, ezzel régóta küzdöttem. Fürdéshez használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

Krizanna

2015. április 22.

A kisfiamat újszülött kora óta ezzel fürdetjük, tökéletes. És elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 22.

A kisfiamat újszülött kora óta ezzel fürdetjük, tökéletes. És elég sokáig elég.

hjh666

2015. április 8.

Csomagban vásároltam több mannát is, hát egyedül ő tartott a legtovább. Fürdéshez használtam....valahogy nem..... , ettől független nem szárít, puhává varázsolja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.