Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1189 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. március 11.

Kategória:   Szappanok

Az első Manna gyerekszappan a Tündérvirág nevet kapta. Tettek bele egy nagy adag finomítatlan, krémes shea vajat, hogy a hidratálás és a bőr védelme maximális legyen. A Tündérvirág az első Manna szappan, amely körömvirágolajat tartalmaz. Ez a jótékony olaj a körömvirág olajos kivonata (nem illóolaj!), amely nyugtatja, ápolja és puhítja babád bőrét. Még ekcéma esetén is használhatod, annyira gyengéd. Hogy még szuperebb és még játékosabb lehessen a fürdés, tettünk bele körömvirág-szirmokat is.

A Tündérvirág szappan a kókuszolajtól habzik, ami nemcsak nagy élmény a gyerekeknek, hanem még ápolja is a bőrüket, természetes E-vitamin tartalmának és más antioxidánsainak hála puhává és bársonyossá varázsolja érzékeny bőrüket; és mindezt vegyszerek nélkül.

Kiszerelés: 90 g

torppicur3

2015. március 17.

Legjobb szappan, amit eddig használtam. A kislányom ekcémás bőrére vettem, de már én is ezt használom. Nem irritál, nem szárít és nem ázik el, mint sok szappan. Ja, és nagyon jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Lindi1993

2015. február 25.

Egyszerűen imádom! Nagyon puha és selymes lesz tőle a bőröm, ráadásul még jól is habzik. Az illata furcsa, de nem kellemetlen, inkább olyan "nagyon natúr" :D
Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Biztos, hogy újraveszem.

franyoh

2015. február 9.

Nekem nagyon bevált. Száraz bőrt azonnal hidratálja, puha selymes a bőröm törölközés után :) Illata nincs.
Lassan fogy és nagyon picit habzik. Arcmosáshoz is kiváló. Bizotsan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

Lunann

2014. december 5.

Kellemes illat, finom habzás, jól tisztít, ápol és kevés is elég belőle. De ezek ellenére nálam ő még mindig a semmi extra kategóriába tartozik. Vannak nála sokkal "fullosabb" mannák. Ettől függetlenül mehet az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

umpalumpa

2014. október 29.

A Yamuna körömvirágosát leváltom erre a hideg időszakra, mert kímélőbb, nem szárít annyira. Az illata nekem furcsa még úgy is, h tudom ez egy natúr termék, de majd megszokom. Ez viszont jót is jelent, mert nincs benne hozzáadott illatanyag. Arcra és testre is használom. Majd kipróbálom a 3 évesemen is. Jómagam bízom a gyulladásgátló hatásában. Eddig szereti a bőröm. Nem feszül a használata után. Ha valami változna újítom a véleményemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 29.

Ildiko751

2014. október 25.

Szuper! Eddig a mézes-kecsketejest használtam arcra, de azt hiszem,hűtlen leszek...most próbáltam ki ezt, és remek. Nagyon érzékeny a bőröm, egyáltalán nem irritál, jó az állaga, nem túl puhulós. Hat csillagot adnék, ha lehetne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 25.

BloodEve

2014. augusztus 3.

Amit tud: közepesen habzik, érezhető, hogy jól tisztít (tisztaságérzet)
Hatás: általában a természetes natúr szappanok után száraz szokott lenni a bőröm, jobban húzódik, és viszket, ezután nem, az elhalt hámsejteket leviszi. A bőrt szépen ápolja, testápoló sem szükséges utána.
Amiért lehet szeretni: illata, ápoló hatása, zöld összetevők
Gyengéje: hajmosásra nem vált be, akinek zsírosodásra hajlamos a fejbőre, nem ajánlom

Már több éve natúr, szikikonmentes hajápoló szereket használok, egy hónapig mostam hajat ezzel a szappannal. Azt mondják, hogy addig van a zsíros érzés, amíg a tisztulási folyamatok be nem indulnak a káros samponok után. Ez csak rizsa! Függ a hajad típusától is. Amiben jó volt, hogy nem szárította ki a fejbőrömet, 3x öblítettem ecetes vízzel az arányokat betartva és percekig áztattam a hajvégeimet is, de száradás után olyan volt a hajam, mintha nem mostam volna vagy 2 hétig.

Ár-érték: kiváló termék, kissé drágán

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Amit tud: közepesen habzik, érezhető, hogy jól tisztít (tisztaságérzet)
Amiért lehet szeretni: illata, ápoló hatása, zöld összetevők

Ár-érték: kiváló termék, kissé drágán

Maeve

Korcsoport: >54
2014. május 20.

A kedvenc szappanom a Mannától. Egyike annak a kevés szappannak, amikkel a gyerekemet is merem fürdetni, és arcmosáshoz is kiváló, pedig az én bőröm nagyon érzékeny. Nagyon szeretem az illatát, a kis körömvirágdarabkákat, a tapintását, a habját, a hatását. Ha ehhez hozzászámítjuk, hogy teljesen természetesek az összetevői, ráadásul magyar termék, járna akár tíz pont is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 20.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.