Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: kyra, az összetevőket feltöltötte: otomar87, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

larka95

2017. június 20.

Kipróbàltam nagy reméneket fűzve hozzá, hogy majd segít a gyorsan zsírosodó és lelapuló hajamon. Hát nem segített, felvinni szörnyű volt, ugyanúgy zsírosodott és lelapult a hajam, egyàltalán nem habzott... és drága is volt. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Edinaena

2017. március 14.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Nooooosssss, jó ez a kis manna cucc. Macerás, mert nem folyik , hanem szilárd így a felvitele a hajra nem a legszerencsésebb .
Erősítette a hajamat ---> Vékony szálú hajam van ! Jól tisztit .Illatra nem a legjobb , de mondjuk úgy , hogy elmegy.
Ennek ellenére már többször vettem .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Ennek ellenére már többször vettem .

Esztilazar

2017. február 11.

Szép fényes lesz tőle a haj, nem zsírosodik és én már balzsamot sem használok mióta ezzel mosom a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

nrss

2016. október 16.

Alig vártam, hogy megérkezzen a hajmosó szappanom, rögtön ki is próbáltam. Hát nem tudtam eldönteni, hogy sírjak, vagy nevessek... A szappan egyáltalán nem habzik, már elzsibbadt a kezem, mire egy kis habot kierőszakoltam belőle. A hajamat 5 perc mosás után is koszosnak éreztem, darabokban beleragadt a szappan, alig bírtam kiöblíteni a hajamból. Azt hittem, túl vagyok a nehezén, de az igazi döbbenet akkor jött, amikor levettem a törölközőt a hajamról. Tiszta kóc és gubanc volt, a fésű szinte megállt benne. A hajamat újból megmostam, a szappan pedig a kukában landolt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Ancu

2016. szeptember 8.

Nagyon drága és nagyon rossz termék.
Alig habzik, kimosni rémes, és utána a hajam....olyan mint a seprű.
Soha többet, a kukában kötött ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Nagyon drága és nagyon rossz termék.
Alig habzik, kimosni rémes, és utána a hajam....olyan mint a seprű.
Soha többet, a kukában kötött ki!

kati94

2016. augusztus 17.

Egy barátnőm ajánlotta, állítása szerint nála tökéletesen működött, neki göndör, vastagszálú, vállig érő haja van. Nagy lelkesedéssel megrendeltem én is, alig vártam, hogy hajat mossak vele. Tudni kell, hogy alapjáraton, egy sima samponos mosás után annyira selymes, vékony szálú és csúszós a hátközépig érő hajam, hogy copfba se bírom kötni. Nos, ez a kedves szappanka ezt mintegy 30 perc alatt megváltoztatta, amíg kétségbeesetten próbáltam szappanozni majd öblíteni, végül ugyanis egy nagy ragacsos, száraz, zsíros izé maradt a fejemen, úgyhogy rögtön nyúltam a hagyományos samponomhoz (+ balzsamhoz, amit amúgy nem szoktam használni, mert nincs rá szükségem, csak ritkán..). Gondoltam, ennyi pénzért nem adom fel ilyen könnyen, úgyhogy megpróbálkoztam vele másodjára is, még almaecetes öblítőt is készítettem, de hiába, az eredmény ugyanaz lett. És még ezek után, harmadjára is megpróbáltam!! Utánanéztem, elolvastam, megkérdeztem, tanácsokat kértem és végtelenül türelmes voltam, majd sajnos be kellett látnom, hogy pénzkidobás és időpocsékolás volt az egész. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

floorafekete

(!)
2016. július 17.

Rendeléseim mellé kaptam ajándékba, többször is. Én komolyan mondom, fogalmam nincs hogy kell ezzel hajat mosni. Mert oké, hogy a termékminta nagyon pici, ezzel semmi baj nincs (bár a hajam habosítása közben mindig elhagyom párszor, volt hogy darabokban szedtem ki a hajamból), de egyáltalán nem habzik, ha egy kis habot mégis sikerül kicsikarni belőle, az a végére pont elég, a hajtövet a 20 alkalomból egyszer sem tudtam megmosni vele. Az illatát mondjuk szeretem, kézmosásra talán alkalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

AlexandraIri

2016. május 19.

Na ez bizony nekem nem vált be. Alig lehet vele hajat mosni, és kimosni is kész művészet :( sajnos a kukában találta magát 2x használtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Anetta89

2016. május 12.

mivel nagyon jókat olvastam róla így eldöntöttem kipróbálom.hát kár volt mert csak a pénzt dobtam ki érte. borzalmas állagú lett a hajam pedig alaposan kiöblítettem belőle. már vízes hajamon érztem mennyire száraz összeállós lett, úgyhogy gyorsan samponoztam és balzsamoztam is. nem ajánlom. párom 2centis hajára viszont "szupi"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

bree

2016. március 10.

Vékony szálú hajamat szerettem volna ezzel a sokat dicsért szappannal megerősíteni. Sajnálom, de nekem nem jött be. Egy nagy ragacsos csomó lett a hajamból, hiába az órákig tartó öblögetés. Megszárítva sem lett jobb a helyzet, borzasztóan szárazzá tette a hajam. Utána rögtön jöhetett egy újabb "sima" hajmosás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate