Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: kyra, az összetevőket feltöltötte: otomar87, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

0bikbik0

2016. január 17.

Nem mondanám, hogy hamar feladtam. Egyszer a rendelésem mellé kaptam egy kis mintát, és még kétszer rendeltem újra. Hátha...
Erősen hulló, festett, tövénél zsíros, a végén viszont szálkásan száraz középhosszú hajam van.
Először csak magában használtam, utána, ecetes, aztán citromos öblítéssel is próbáltam. Aztán rendeltem egy másik márkától málna illatú, ecetes öblítőt, hátha én keverek valamit el, és azért nem működik.
Magában használva: fésülhetetlen, kócos, extraszáraz szénaboglya.
Ecetes öblítéssel: fésülhetetlen, kócos, extraszáraz, eszméletlen büdös szénaboglya.
Citromos öblítéssel:fésülhetetlen, kócos, extraszáraz, finom citrom illatú szénaboglya.
Málnás ecetes öblítéssel:fésülhetetlen, kócos, extraszáraz, finom málna illatú szénaboglya.
A kibontásnál annyi hajam hullott ki, mint normál esetben egy hét alatt. Sokáig (több mint három hónapig) kísérleteztem vele, de ez nem nekem való megoldás a hajmosásra (a macera miatt nem való sietős reggelekre sem...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Magában használva: fésülhetetlen, kócos, extraszáraz szénaboglya.

LittleSpark

2016. január 3.

Termékmintaként kaptam belőle egy 20g-os darabkát a rendelésemhez. Az illata tetszett bár nem marad meg a hajon. Párszor megmostam vele a hajam viszont én ilyet még ilyen árkategóriában nem tapasztaltam... Egyszerűen csúnya lett tőle a hajam! Fénytelen, jobban korpásodik, és nagyon rossz érzés beletúrni. Amikor először használtam eléggé megijedtem mert ragadt a hajam amíg vizes volt. Pedig nagyon sokáig öblítettem ki, használtam citromos öblítőt is. Hajszárításnál viszont már csak a korábban felsorolt dolgok maradnak a ragacsosság nem érződik annyira.
Pozitívuma, hogy nem volt szükségem balzsamra (mell alá érő viszonylag dús hajam van) amin azért meglepődtem. Viszont... akinek hasonló haja van mint nekem annak elég babrás lesz a használata. Mivel nem habzik nehéz eloszlatni és rendesen átmosni vele a hajat.
Szóval én lepasszolom rövid hajú anyukámnak, hátha ő szeretni fogja :D
Szval nekem nagyon nem... még jó, hogy nem vettem meg korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Szóval én lepasszolom rövid hajú anyukámnak, hátha ő szeretni fogja :D
Szval nekem nagyon nem... még jó, hogy nem vettem meg korábban.

EnCsibe

2016. január 1.

Sprőd lett tőle a hajam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Sprőd lett tőle a hajam. :(

Mayasos

2015. december 14.

Fél éve használom ezt a szappant. Zsíros és korpás hosszú hajamra ígértek csodaszert. Kezdetben eltűnt a korpa és nem zsírosodott annyira a hajam! Nagyon boldog voltam, ujjongtam örömömben! Aztán újból elkezdett korpásodni a hajam... mostanra elég elkeserítő lett a helyzet. Muszáj lesz valamilyen gyógyszertári samponnal helyrehoznom, mert ez nem állapot. Próbálkoztam illóolajokkal, órákon át tartó természetes hajpakolásokkal, de nem használtak. Megszoktam a kényelmetlen használatát is, hiszen valljuk be, nem olyan egyszerű hajat mosni vele, mint egy folyékony samponnal. Használata után viszont nincs szükségem balzsamra, szépen ki tudom fésülni a hajamat. Azt hiszem, hogy én most feladom és befejezem a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Strombolana

2015. december 14.

Évek óta ezt a szappant használom.Citromos vagy almaecetes öblítővizet használva szépen kifésülhető a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

AmberGrace

2015. november 24.

Nekem nagyon nem tetszett. Szárította a hajam, nem lett mesésen szép, csillogó vagy puha, épp az ellenkezője. Maradok a folyékony samponoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

BioLona

2015. október 2.

Hosszú hajra (hátközépig érő hajam van) egyáltalán nem ajánlom, kimoshatatlan a hajból. Úgy oldható meg ha külön fejmosóvizet csinálsz mellé mondjuk ecettel, akkor többnyire kimosódik a hajadból, amúgy úgy be tud korpásodni és csomósodni a hajad, hogy megveszel tőle. Pozitívum, hogy valóban nincs benne semmi káros. Sajnos nekem nem vállt be de, rövid hajúaknak lehet nagyobb szerencséjük lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 2.

munoom

2015. augusztus 19.

Kb. egy éve használom ezt a szappant, és azt kell mondjam, hogy apróbb hibák ellenére nekem bevált. Használatával gyorsabban nő a hajam, egészségesebb az esése, nem tapad a fejbőrömhöz, megemeli a töveknél és tapintásra is jó. Nekem nem szükséges az ecetes öblítés, ám ismeretlen okokból (sejtésem szerint az agyag miatt, mert vélhetőleg allergiás vagyok rá) néha kipirosodik a homlokom, ha rácsurog hajmosás közben a szappanos víz. Illetve azt sem tudom mivel összefüggésbe hozni, de esetenként kissé kiszárítja a fejbőröm, és viszket. Egyébként már nem annyira zsíros hajam, mint régen, ám ugyanúgy 3 naponta szükséges a mosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

JuditTTT

2015. július 25.

Könnyebb kimosni, mint a másik hajmosó szappanukat és a hatása is jobb, de ápolók nélkül gubancos, fénytelen és sprőd hajat eredményez. Ráadásul utána hamar zsírosodik a haj. Nekem nem vált be, átváltottam a najel aleppo szappanára, babérolajos 4%-osra és tökéletes, mint hajmosó. Az mindent tud és kétszer annyit adnak belőle olcsóbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

Lunann

2014. szeptember 8.

Minden elismerésem a manna szappannak, de ez a hajmosó szappan borzasztó. Háromszor mostam vele hajat, mindháromszor másféleképpen, az egyik alkalommal a szappantündértől kértem receptet, hogy keverjem be a szappant a hajmosáshoz és minden alkalommal a végeredmény: zsíros hatású, fésülhetetlen, ragacsos, szálkás, fénytelen és csúnya (!!) haj. A fésűm konkrétan beleragadt a hajamba... Ennek ellenére, szerintem érdemes kipróbálni, mert sok jó tapasztalatot olvastam. Nekem nem jött be, valószínűleg kézmosó szappannak fogom elhasználni, amit végtelenül sajnálok, mert nagy reményekkel bontottam ki ezt a zöld csodát. Sajnos csak egy csillagot érdemel /nálam/.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate