Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: kyra, az összetevőket feltöltötte: otomar87, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

josey123

2014. augusztus 2.

A zsíros haj egy átok,és vagy 20 éve reménykedem,hogy megoldódik.Ezzel a szappannal is próbálkoztam.Hosszú a hajam és nagyon nem ment jól.Higítottam vízzel,de nem igazán tudtam eloszlatni és rendesen megmosni,az az érzésem volt,hogy még zsírosabb lesz.Az almaecetes öblítés is balul sült el.Próbálkoztam néhány hónapig,de nem láttam eredményt.A hajam kifésülhetetlen lett,szárítás után szalmaszerű.A gyors zsírosodás megmaradt,de lehet,hogy ennek csak az az oka,hogy nem voltam elég kitartó.Hosszú hajjal macerás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

tocsin0427

2014. július 11.

Nem is értem mit vártam egy szappantól.... Borzalmas! Tönkre tette a hajam teljesen, kiszárította, fésülhetetlen volt, szárítás után pedig mintha nem is hajról lenne szó hanem egy egybeálló szalmagubancról. De ugyan így jártam a legtöbb termékükkel, szóval ha lehetne mínusz pont akkor kapna bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Loreee15

2014. július 5.

Nagyon régóta bajlódok a hajammal, a fejbőröm hajmosás után annyira száraz hogy viszket, két nap múlva kenni lehet róla a zsírt, a hajam vége nagyon száraz....
Úgy döntöttem hogy na akkor itt az ideje kipróbálni ezt a szappant. Ajándékba kaptam, magamtól nem hiszem hogy megvettem volna, hiszen nagyon drága..
Furcsa érzés a hajon, vizesen egyből elkezd csúszkálni, nehéz fogni, de megvan ennek a maga technikája. Nem habzik, bár én tettem a hajamra bőven, kétszer átmaszíroztam a fejem, és nem tettem rá utánna semmit, és nekem tiszta lett a hajam. Nem ragadt, nem voolt zsíros érzet, viszont sajnos eddig nem sokat javított a frizurám állapotán.
Remélem többszöri használat után látható lesz az eredmény, eddig nem nagyon győzött meg, de remélem ez a jövőben változik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

toth.zsaklin92

2014. június 6.

Tegnap mostam vele először hajat. Imádom az illatát a hajamon, bár magának a szappanak kicsit tömény illata van.Én rozmaringolajat is raktam hozzá.Ami igaz, az igaz, tényleg meg kell tanulni használni, mert nedvesen kicsit lazább lesz és könnyen fogy, ha kellőképp nem figyelünk oda. Valóban nem habzik úgy, viszont gond nélkül be lehet vele dörzsölni az egész fejbőrt. Nyilván kicsit tovább tart, de szerintem megéri.
Az eredmény: könnyen kifésülhető haj ( persze megfelelő fésű is kell hozzá ) és nagyon szép a tartása. Most először tudtam úgy megformázni a hajam , ahogyan a fodrász megcsinálta.
Ha kicsit zsíros tapintású maradna, akkor ecetes (legjobb az almaecet) illetve citromos vízzel könnyen orvosolható. Nekem egyikre sem volt szükségem. :)
Mivel tegnap használtam először, így nem alkothatok teljeskörű véleményt. Majd meglátjuk.Én mindenképp optimistán állok hozzá. :)
Ami főként kell, hogy türelmes legyen az ember és gyakorolja a használatát. Hozzá kell szokni a természetességhez. De szerintem mindenképp megéri próbálkozni, ha nem akarjuk tovább szintetikus anyagokkal mérgezni magunkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

freedomprincess22

2014. május 14.

Szerintem a Manna ár-érték arányával van a baj. Túl sokat költenek reklámra, ami valóban jó, csak ettől túl drágák. A hajmosó szappanjukkal sincs baj,azon kívűl, hogy elég kicsi. A probléma szerintem ott van, hogy az emberek többsége nem tudja helyesen használ, ha manna, ha nem, a hajmosó szappant meg kell szokni és meg kell tanulni használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Juliette Cavill

2014. április 29.

Elhasználtam egy egész szappant, az egy csomagban vett aloe-citromos szappannal együtt. Eredménye: puhább volt a hajam. A zsírosságot nem szüntette meg. Az aloe szappan a bőrömnek jót tett. A fejbőröm viszketését a teafaolajos szappanuk enyhítette, de használok Yves Rocher csalánsampont is is erre a problémára, pariban az YR tápláló samponjával és hajolajával. Én is 2 naponta mosom, és próbáltam már a "best of" tanácsot, mely szerint ne mossam meg több napig. Nem jött be. Nem étkezem zsírosan, teljes kiőrlésű kenyér, tejtermékek, gyümölcsök,kókuszzsírral főzöm. Bőrgyógyásznál is voltam. Reméljük az itt található leírásokban találok valami szuper megoldást :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

healthycinderella

2014. április 15.

Már egy ideje odafigyelek arra, hogy minél természetesebb dolgokat használjak magamon. Így eldobtam a sampont, és megrendeltem ezt a szappant. Nem kellett volna, tökéletes pénzkidobás volt részemről. A hajam vékony szálú és könnyen zsírosodik. Ezt a szappant egyszerűen nem tudtam kimosni a hajamból, pedig nem használtam belőle túl sokat egyszerre. Szárítás után zsírosabbnak tűnt, mint mielőtt megmostam. Sajnos a kukában landolt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

ivy

2014. április 1.

Vékonyszálú nagyon gyorsan zsírosodó (kb 36 óra) festett hajam van, a fejbőröm érzékeny, viszket, szóval problémás. Ne ne kezdje senki, hogy azért zsírosodik mert ilyen gyakran mosom. Nem jókedvemben mosom, hanem mert nem tehetem meg, hogy úgy üljek a munkahelyemen mint akit nyakon öntöttek egy vödör zsírral ÉS végigpróbáltam a drogériákban kapható összes sampont már régen. Én örülnék a legjobban, ha nem kellene naponta hajat mosnom. Ezért is keresem a megoldást, ő sajnos nem az. Nem rossz termék, sokat javított a viszkető fejbőröm állapotán, igazából a hajam is szép volt tőle, bár 36 óra elteltével ugyanolyan zsíros mint bármi mástól. Viszont a vele járó macera nekem hosszú távon nem kell. A legóvatosabb használattal is, szétolvad, folyik a szappan alig lehet kiszedni a tartóból, nyúlóssá túl puhává válik, és fél évig kell "sutulni" mire használható habot kapunk. Sajnálom, de nem hiszem, hogy újra vásárolom. Ha egyszer eljutunk odáig, hogy a naturtermékek is ugyanazt a komfortérzetet, és praktikus használatot tudják nyújtani, mint a hagyományosak én leszek az első aki átáll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

czmandi

2014. március 30.

Harmadszor is megtörtént a csoda!!!
Kezdeném azzal, hogy vékonyszálú, tartás nélküli hajam van, festett ráadásul, és tőnél zsíros, végén száraz, szóval a legrosszabb típus.
Nem nagy meggyőződéssel, de gondoltam adok neki egy esélyt. Hát nem bántam meg! Első alkalommal még ecetes öblítőt is készítettem egy ásványvízes palackban, de az sem lett volna fontos. A csoda, ami tinikorom óta nem történt meg velem, hogy balzsam nélkül is ki tudtam fésülni a hajamat! Nem hittem a szememnek! A habzás kicsit lassan indult be, de a második mosásnál azzal sincs gond.
És tényleg lett némi tartása a hajamnak, és még valami: kitolódott a hajmosás mentes napok száma 2-3-ról 4-5-re!
Szóval nekem bejött, meg vagyok elégedve!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 30.

Harmadszor is megtörtént a csoda!!!
Szóval nekem bejött, meg vagyok elégedve!!

Samantha

2014. március 10.

Kimostam szappannal, de csak vízzel öblítettem ki. Ragacsos lett a hajam, kimostam utána még 2X samponnal, de nem lett olyan, mint régen. Nincs esése a vége meg úgy áll mint a seprű. Fodrász tud rajta segíteni, vagy elbúcsúzhatok a hajamtól, vágathatom?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 10.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate