Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: kyra, az összetevőket feltöltötte: otomar87, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

dda

2014. március 6.

kétszer használtam eddig, szóval nem tudok még talán teljeskörűn nyilatkozni, de: használtam már samponszappant (lush), úgyhogy ettől a részétől nem féltem, viszont szabályosan megrémültem, mikor ezt a hajamra valahogy nagynehezen rákenve, majd kiöblítve azt tapasztaltam, hogy az egész összeállt, tapintásra pedig mint a nemez, vagy nem is tudom, át kellett mosnom samponnal, aztán jól bebalzsamozni, és még akkor is fura tapintású maradt a tollazat. viszont! mikor megszárítottam, eszméletlen tartást adott neki, egy kis fényt és a nagyon ritkán előtűnő hullámaimat. nagyon nehezen tudom eldönteni, hogyan tovább, mert tartok tőle, hogy soha többé nem tudom komoly segítség nélkül kifésülni a hajam, ugyanakkor nagyon tetszik ez az újfajta kóc, ahogy magától beáll. talán erősebb szálú, vagy nem festett (nekem szőkített) hajon látványosabb vagy egyértelműbb az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

jfran

2014. február 20.

Kiöblítem vele 2-szer a hajamat, és gyönyörű fényt ad neki. Mondjuk eredeti vaddisznó sörtés kefével fésülöm ki utána, az is biztos hozzáad a végeredményhez. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

eniko90

2014. február 4.

Én nagyon szeretem a mannás cuccokat, de ez nekem egyáltalán nem vált be. Hiába öblítem akárhogy egyszerűen zsíros marad, mintha nem mostam volna hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

botanoemi

2014. január 10.

Zsirosit, nem tudom sehogy sem kiobliteni a hajambol. Viszket a fejborom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

Zsirosit, nem tudom sehogy sem kiobliteni a hajambol. Viszket a fejborom tőle.

Mozart

2013. november 6.

Nagyon megerősítette a hajszálaimat, csak vízzel mostam le viszont eléggé kiszárította a fejbőröm és nagyon hamar elfogy. Elsőre nem, de másodjára már jól habzik, én a hajamon habosítom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

granatalmafa

2013. augusztus 13.

Egész jó szappan, pár hónapig ezzel mostam hajat. Öblítőnek ecetes vizet hozzá. Szerintem érdemes váltogatva használni rendes hajsamponnal (növényivel), mert sajnos nem lehet (legalábbis én nem tudtam) kimosni maradéktalanul a szappant a hajból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

tappancs

2013. július 26.

Nem gondoltam volna hogy egy szappan fogja rendbe tenni a hajam....először én is kételkedtem...de így van ,ma már semmi mást nem tennék a hajamra...igaz téll gyorsan fogy,de én amennyi mindent megvettem a hajamra, pakolások,krémek...stb... így sokkal gazdaságosabb(ajánlom mindenkinek)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Minnie92

2013. július 16.

Nyálkás, nyúlós, darabokban esik szét. Már mindent kipróbáltam, ecetes öblítés, citromlé öblítés vagy semmivel nem öblítem csak (szerintem) alaposan kimosom, de mindig maradnak a hajamban szappandarabkák :( teafaolajas és az olívás viszont sokkal jobban bejött, viszont nem adnak olyan tartást a hajamnak, mint a Zöld agyagos. Másfél-2hónapig volt elég a szappan. Erős 3mas gyenge 4-es az értékelésem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

sztami

2013. július 7.

Nekem nem jött be. Gyorsan zsírosodik a hajam, arra kerestem volna valami megoldást... Gondoltam, ha valami "természetest" használok, az majd valamennyire segít. Hát nem. Azt meg tudtam szokni, hogy szappannal kell hajat mosnom, habár a habzásával voltak problémáim. Vagyis habzik, azzal nincs baj, de nem tudom olyan egyenletesen besamponozni mint a folyékony társaival. Aztán a kimosás is macerás... Nem egyszer volt olyan, hogy amikor már úgy gondoltam, hogy végeztem a fürdéssel, újra kellett öblítenem. A szaga se szimpatikus, de ezt még elviselném, ha kitolná a zsírosodást, de sajnos nem teszi... Azért adok 3 csillagot, mert mindezek ellenére mégiscsak természetes, a fejbőrömet szépen tisztítja, és végeredményben a hajamat is megtisztítja, csak úgy "csikorog" utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

nagyjud76

2013. július 2.

A fejbőröm imádja, szinte hallom, ahogy hálásan cuppogva issza be a hatóanyagokat :) de tényleg :) a hajam kissé zsírosabb tőle, és nem könnyű kiöblíteni (én citromlével próbálkoztam), de a fejbőrre tett csodás hatása miatt ötöst kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 2.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate