Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: kyra, az összetevőket feltöltötte: otomar87, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Carolin

2013. május 27.

Hosszú, szőkített hajra használom. Nem öblítek ecettel, csak sima vízzel. Kevés hajbalzsamot muszáj vagyok használni a végén, különben nem tudom kifésülni a hajam. (Aki szőkíti a haját, az tudja, milyen.) Fejbőrre nagyon jó. Nem viszket és nem korpásodik tőle, mint a többi sampontól. Sajnos nem habzik annyira és ez hosszú hajnál elég zavaró, pedig egy hajmosás alkalmával 2x is megmosom vele a hajam. Második alkalommal sem habzik jobban. Nekem is gyorsan fogy. Inkább 120-150 grammos kiszerelést tudnék elképzelni ilyen hajmosó szappanból. Viszont problémás fejbőrre tökéletes ezért 5 pont :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

Anna_kislany

2013. április 22.

Az egyik legszupibb dolog, amit valaha a hajamra kipróbáltam. Nem hullik végre a hajam. Én nem mosom le ecettel vagy citrommal, hanem csak kiöblítem vízzel, de jó sokáig. A habosságot úgy fokozom :), hogy a hajamon és nem a kezemen habosítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 22.

liviaraganyi

2013. április 8.

Nekem sem jön be a szappanos hajmosás, bár másodszorra futok neki, sprőd a hajam és szappandarabok is maradnak benne, a citromleves, ecetes lemosás sem segít. Szomorú vagyok, de ez a helyzet. A szappan egyébként 10 pontos, és a fejbőr imádja az tény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

vivuss87

2013. április 7.

Szuper illata van, de sajnos tényleg gyorsan fogy. Az én hosszú, szőkített hajamra nem igazán megfelelő, mert egyrészt nagyon sokáig tart a megfelelő mennyiséget rávarázsolni a hajamra, másrészt pedig nagyon szárítja, és durva tapintásúvá teszi. Így ritkán használom, utána pedig balzsamozok. A párom a kicsike hajára viszont imádja. Szerintem rövid, vagy festetlen hajra tökéletes lehet:) Azt sosem írja senki, hogy festett hajra használja-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Sueann

2013. március 26.

Nagyon bejött nekem is ez a szappan. Csak addig sprőd a hajam, amíg vizes. Szárítás után teljesen rendben van. Sajna gyorsan fogy, de imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 26.

Detti

2013. március 16.

Nagyon szeretem, sokkal jobb a hajam, és a fejbőröm tőle. Hajmosás előtt időnként organikus kókuszvajjal bepakolom, a szappannal megmosom, majd ecetes vízzel öblítem. Az én hajam alapjában nagyon nehezen kezelhető, sprőd, teljesen más a tapintása, mint amikor samponnal mostam, mert nincs benne szilikon. Ez eleinte egy kicsit furcsa volt, de meg lehet szokni. Amióta megvettem sem sampont, sem balzsamot nem használtam. Sőt, a következő adagot már inkább én főztem magamnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 16.

veronika.picilany

2013. március 13.

Még csak pár hete használom, de eddig jók a tapasztalataim. Végre nem sebes a fejbőröm, és sokkal kevésbé viszket, mint eddig. Még meg kell szoknom az új "állagot", de az mindenképpen pozitív, hogy ritkábban kell hajat mosnom, mert kevésbé zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Edi001

2012. december 17.

Segítség! Ezt a szappant csak megrendelni lehet, vagy valamelyik boltban meg tudom vásárolni? Pl.: Szabolcs megyében van olyan bolt ahol igen?
Sürgősen kellene!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Sürgősen kellene!

mayson

2012. november 18.

Nekem is nagyon bejött ez a sampon. Kicsit ugyan zavaró, hogy nem nagyon habzik és nagyon alaposan ki kell mosni a hajból. De a hajam nagyon szép lett tőle, fényesebb, dúsabb, és a fejbőrömmel csodákat tett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

gerocseva78

2012. október 8.

Ez a termék valami szuper!Elvileg hajhullás ellen vettem, arról a hatásról még nem tudok beszámolni,de élmény vele a hajmosás.A végén én is végeztem ecetes öblítést.A hajam pihe-puha, sem balzsamot, sem habot nem használtam utánna.Ennyi pénzt meg más samponra is simán elköltenék.Röviden:*5!!!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate