Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: kyra, az összetevőket feltöltötte: otomar87, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Goddes

2012. október 3.

Nekem bevált, a hajamnak szép tartása van tőle és jó érzés hajat mosni mérgek nélkül, csak sajnos szükséges utána az ecetes öblítés, amivel a legkevésbé sem vagyok kibékülve az ecet szaga miatt... De a sampon összetevői kárpótolnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Agnese

2012. július 27.

Nagyon eltalálta a Manna ezt a szappant. Majdnem egy éve próbálkozom különféle natúr samponokkal,de mindegyiktől korpásodott és viszketett a fejbőröm,szinte rögtön hajmosás után. Ez a szappan viszont mindegyiket legyőzte, nem viszket és nem is korpás a fejbőröm. Érdemes egy ecetes öblitést alkalmazni befejezésként, szép fényes,egészséges lesz a haj,csak ajánlani tudom. (hosszu,barna,inkább száraz tipusu hajam van). Ötöst kap :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

setrof

2012. július 26.

2 hete használom és nagyon jó! Hajhullás miatt próbáltam áttérni valami természetesre, azért vettem meg. Hajhullás még nem javult, de nem vagyok türelmetlen. Nagyon könnyű használni, teljesen sampon-szerűen habzik. Alaposan ki kell mosni. Balzsamot sem használok utána, anélkül is nagyon puha lesz tőle a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate