Marionnaud

Ár:   1410 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csleda, az összetevőket feltöltötte: Photogirl, Módosítva: 2016. október 15.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

katuc77

2016. november 21.

Ajándékba kaptam belőle 3 árnyalatot, egy rózsaszínt, egy bordót és egy világosabb barnás színűt. Tegnap este próbáltam ki a rózsaszín (13-mas) árnyalatot, így most csak erről tudok véleményt mondani.
Az ecseten én meglepődtem. Nekem nagynak tűnt, ahogy elő húztam a vékony, hosszú üvegcséből. Kicsit tartottam tőle, hogy nem tudom majd komolyabb maszatolás nélkül kifesteni vele a körmeimet. (Főleg a jobb kezemen nehéz dolgozni, elég ügyetlen vagyok bal kézzel) De meglepően puha, így nagyon szépen lehet vele dolgozni. Maga a lakk elég gyorsan szárad, ami mindenképpen pozitívum. Ebből a színből kell a két réteg, hogy tényleg maximálisan szép fedést kapjunk. Én alá az Avon barázdakitöltő alapozó lakkját kentem, mindig ezt használom, mert így tényleg szép sima felületű lesz a körmöm. Fölé pedig szintén az Avon gél hatású fedőlakkját kentem. Enélkül is szép fénye lesz, de ez ad neki még egy kis pluszt, és hiszem, hogy ez által tényleg tartósabbak lesznek a lakkok. Már amelyik... mert sajnos ennek a színnek a tartósságával nem igazán vagyok megelégedve. Ahhoz képest, hogy tegnap este festettem ki vele a körmeimet, már most látszik egy kis kopás a körmök szélén. De talán csak én nem voltam elég alapos, majd kiderül, ahogy szép sorban letesztelem a két másik színt is. Utána jövök, és frissítek. Addig 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

csleda

2016. február 17.

Gyorsan szárad, géllakos hatása van, könnyű vele dolgozni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 17.

Gyorsan szárad, géllakos hatása van, könnyű vele dolgozni!

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.