Masaki Matsushima

Ár:   8100 Ft és 11 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2014. január 27.

Ár:   8100 Ft és 11 600 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml

Kiadás éve: 2010

Fejjegy: pamutvirág, ciklámen

Szív: rózsa, írisz

Alap: lucfenyő, pézsma

Ár: 2000 + ptktg. , Eladó: Ascyra
Állapot: 10ml üvegfújósban, vásárláskor átfújva, Helyszín: Budapest V., fizetés: Személyesen, V. kerület (FoxPost a vevő költségére). Posta, csak ajánlott küldeményként (jól csomagolva), vevő költségére
Ár: 1800Ft/10ml + postaktg. , Eladó: Diana82
Állapot: Eredeti parfümömből frissen àtfújva üveg parfümszòròba , Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Személyes átvétel/utalás után Foxpost vagy postánmaradó ajánlott küldemény

umpalumpa

2015. július 2.

Jé, ebben van rózsa és nekem tetszik :D
Egy nagyon kedves KM-es csajszitól szereztem 2 ml-t. Rendkívül kifinomultnak, lágynak, tisztának érzem. Valami vékony, áttettsző és légies dolog jut eszembe róla. Ahogy Kata írta, az én orrom is úgy érzi, hogy hajaz a Pure-ra. Együtt kaptam a Jil Sanderrel így rögtön összehasonlítottam. A Shiro kellemesebb nekem. Puhábbnak érzem. Szívesen használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 2.

Jé, ebben van rózsa és nekem tetszik :D

freegid

2015. január 15.

Ebből legalább hatot kell fújnom, ha órák múlva is érezni szeretném, így hamar elfog fogyni. De nem baj, mert, hogy újra megveszem az biztos. Lágy és harmonikus jobb szavakat nem találok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

Svetlana

2014. október 30.

Tisztaságillat, de semmi extra, sőt még vmi szúros citrusosság is van benne, ami kifejezetten zavar. Rajtam ráadásul abszolút nem tartós. Semmilyen kis parfümnek nevezem a hasonló kreációkat, de aki szereti, az ne haragudjon meg azért a jellemzésemért, én inkább a karakteres illatok kedvelője vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 30.

Aquariusgirl

2014. október 29.

Itt olvastam róla szépséges véleményeket és rendeltem kis mintát belőle. Imádnivaló tisztaságillat, ami még nagyon tetszik benne, hogy leszáradáskor sem változik az illat rajtam. Erre mondjátok - nagy illatszakértők - , hogy lienáris???? Szerintem is minden független: kor, napszak, évszak, alkalom. Viszont, ami nagy fájdalmam, hogy 1 óra múlva teljesen eltűnik a bőrömről. :-( Csak ezért nem veszem meg és vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 29.

2014. október 29.

Végre megismerhettem én is ezt az illatot. Előrebocsátom, hogy nem vagyok nagy tisztaságillat-rajongó, ez talán abból is ered, hogy nem igazán van olyan tisztaságillat, ami megfelekne az ízlésemnek, vagy túl ózonosak, vagy túl virágosak, majdnem mindegyikben van valami ami túl sok egy igazi tisztaságillathoz az én orrom számára. Amit szerettem ebben a kategóriában az az Armani White volt, most pedig egy Clean Skin-em van.
A Shiro nagyjából megtestesíti azt amit egy tisztaságillattól várok. A nyitánya kicsit hasonlít a Jil Sander Pure-hoz, de sokkal kevésbé intenzív és talán kicsit virágosabb. Aztán bőrközelivé szelidül és a leszáradása pedig az említett Skin-hez hasonlít egy kicsit, de még áttetszőbb, légiesebb. Szerintem évszakfüggetlen, korfüggetlen, eseményfüggetlen illat. Visszafogott, friss, törékeny, kifinomult. Ha elfogy a Skin-em lehet, hogy ő lesz a következő tisztaságillatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

Flami

2014. június 17.

Pár napja lett enyém ez a parfüm sz.rita33 jóvoltából (még egyszer köszönet érte :) ). Én is vakon rendeltem és nem bántam meg. Finom, diszkrét illat, valóban a tisztasághoz köthető, magamhoz illőnek is érzem.
Viszont egyáltalán nem tartós, rajtam legalábbis. Max. 1-2 óra és teljesen elillan, lehet újra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 17.

elixir

2014. június 6.

Megvettem, férjemnek tetszik, és ez fontos. Az illat finom, de nem elég intenzív. A kedvencemből 2 fújás elég, ebből pedig 4-5 fújás is kell, hogy a környezetem egyáltalán megérezze. Szerintem kicsit rejtőzködő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

fekete.doresz

2014. április 18.

2014.04.07: Whauuuu! Vakon rendeltem az iParfümériától ( tök jó áron) !!! És aki mer, az nyer! Jesszuskám! Nem hasonlít semmi eddigihez, amit ismertem! Igaza van csikosmátyásnak tiszta fehér szellőillat, egy ózondús szellő a gyapotmező felől..?? Ez nagy kedvenc lesz, már látom!!! Remélem a tartósságával sem lesz semmi probléma!! :) Jajdeboldog :)
Pár órával később: Jelentem, tartós! Már bánom, hogy nem a nagyobb kiszerelést vettem meg!! Imádom! :)
Napokkal később: 100 csillag!!!!!
Rájöttem, lonc illata van, ezért is szeretem.. és rajtam nagyon tartós, biztos body chemistry kérdése..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 18.

Napokkal később: 100 csillag!!!!!

sz.rita33

2014. április 15.

Az illata finom, szolid, de valahogy nekem annyira nem jött be. Nem tetszik az üvege :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

csikosmatyas

2014. január 19.

Miután még nem volt fent, feltöltöttem, egy próbát megér.

Eddig már számtalan helyen olvastam parfümkritikánál, hogy friss és tiszta illatú. Nos azt hiszem aki valóban egy frissen mosott ruha, illetve a most jöttem a zuhany alól hatásra kíváncsi, az felejtse el az összeset!
Számtalan illatot próbáltam már, eddig kivétel nélkül mindegyikben volt valami zavaró, vagy oda nem illő mellékzönge ami tönkretette a "napon száradó hófehér pamutblúz amin átsüt a napsugár "- érzést, így azt hiszem nem túlzok akkor ha azt mondom, eddig ez az egyetlen parfüm amiben valóban megtaláltam ezt a hatást! Nem véletlenül Shiro - tiszta, fehér.
Lehetne róla jelzőhalmokat gyűjteni, de értelmetlen, itt nincsenek fűszerek, citrusok, fullasztó, a szó szoros értelemben "lélegzetelállító" illatkavalkád, amitől a becses férfinép feje már 5 perc múlva lüktetve nyilall a halánték táján, és már a lépcsőházban érzi, hogy mész hozzá.

A legszexibb és legnőiesebb számomra a tiszta és friss illatú női bőr!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 19.

Miután még nem volt fent, feltöltöttem, egy próbát megér.

A legszexibb és legnőiesebb számomra a tiszta és friss illatú női bőr!